Filmai apie keliones

10 geriausių “Netflix” serialų kelionių tema

geriausi netflix serialai kelioniu tema

Netikėtai sulėtėjęs gyvenimo tempas daugelį žmonių gali išmušti iš vėžių. O jeigu jūs, kaip ir aš, esate įpratę nemažai keliauti, nuolatinis laiko leidimas namuose tampa nemenku iššūkiu. Tačiau šiandien keliauti galime ne tik fiziškai, bet ir virtualiai, į pagalbą pasitelkdami internetą. Tokiose filmų ir serialų platformose kaip „Netflix“ galima atrasti nemažai turinio kelionių tema – tai puikus būdas atsipalaiduoti, trumpam pabėgti nuo realybės ir sužinoti naujų dalykų apie mus supantį pasaulį.

Pasirinkimų daug, tad šį kartą dalinuosi 10 “Netflix“ rodomų, žiūrovų ir kritikų puikiai įvertintų serialų apie keliones. O gal ir jūs turite ką rekomenduoti? Pasidalinkite komentaruose!

1. Jack Whitehall: Travels With My Father

Britų komikas Jack Whitehall leidžiasi į kelionę kartu su savo tėvu Michaelu. Atsipalaidavęs, nuotykius mėgstantis Jackas ir jo santūrus, klasikinį britų džentelmeną įkūnijantis tėvas kartu apsilanko Full Moon vakarėlyje Tailande, Angkoro šventyklose Kambodžoje, vėliau keliauja po Europą ir net nuvyksta į Černobylį. Be pačių kelionių, komiškas sūnaus ir tėvo duetas yra tai, kas padaro šį serialą ypač vertą dėmesio.

2. The Kindness Diaries

„The Kindness Diaries“ tiesiog paperka savo nuoširdumu. Buvęs brokeris Leonas Logothetis keliauja po pasaulį pasikliaudamas vien tik nepažįstamų žmonių malone – taip jis susiranda nakvynę, prasimaino maisto ir degalų savo senutėliam motociklui, tačiau negali priimti pinigų. Sutikęs daugybę gerų žmonių ir išklausęs neįtikėtinų istorijų, Leonas už gerumą jiems atsidėkoja netikėtais būdais.

3. Conan Without Borders

Conan O‘Brien – populiaraus amerikietiško pokalbių šou žvaigždė – po įvairias šalis keliauja pasitelkdamas humorą ir linksmus, kartais ne visai „politiškai korektiškus“ komentarus. Pokštai ir atviras bendravimas leidžia Conanui geriau pažinti ne tik tokias turistų pamėgtas šalis kaip Italija, bet ir pamėginti suprasti religinius konfliktus Izraelyje, humanitarinę krizę Haityje ar socialines ir politines problemas Kuboje.

4. Street Food

Daugelis sutiks, kad pažinti vietinę kultūrą geriausia per maistą. O kas gali būti autentiškiau nei ragauti ką tik šviežiai pagamintą, turguose ir pakelės stenduose parduodamą gatvės maistą?

„Street Food“ mus nukelia į devynis Azijos miestus, kur vietiniai prekeiviai ne tik pristato savo gaminamą maistą, bet ir pasakoja gyvenimiškas istorijas bei leidžia geriau susipažinti su vietos tradicijomis. Estetiškai nufilmuotos ir tik 30 min. trunkančios serijos puikiai tiks maloniam laiko praleidimui ir apetito sužadinimui.

5. Somebody Feed Phil

Dar vienas puikus serialas apie kulinarines keliones, „Somebody Feed Phil“ rodo Philo Rosenthalo, žymaus amerikiečių televizijos prodiuserio nuotykius Bankoke, Tel Avive, Lisabonoje, Buenos Airėse, Niujorke ir kitur. Pagrindinis dėmesys čia skiriamas maistui, visgi beieškodamas naujų skonių Philas atranda ne tik vietines virtuves, bet ir puikių draugų bei netikėtai įdomių vietų.

6. Breakfast, Lunch & Dinner

David Chang – žymus restoranų savininkas, kai kam galbūt pažįstamas iš kito „Netflix“ kulinarinio serialo „Ugly delicious“. Filmuotis „Breakfast, Lunch & Dinner“ buvo pakviestos Holivudo žvaigždės, su kuriomis Davidas leidosi tyrinėti maisto kultūros keturiose pasaulio šalyse. Su aktoriumi Seth Rogan jis keliauja į Vankuverį, su modeliu Chrissy Teigen – į Marakešą, su komike Kate MacKinnon aplanko Kambodžą, o rašytoja ir aktorė Lena Waithe jį vedžioja po savo pažįstamą Los Andželą.

Serialas yra ne tiek apie patį maistą, bet kokią istoriją tas maistas įkūnija ir ką sako apie pačią šalį ir jos kultūrą.

7. Tales by Light

„Tales by Light“ seka geriausių pasaulio fotografų keliones aplink pasaulį. Tai žmonės, kurie savo gyvenimą paskyrė geriausio kadro „medžioklėms“, nuolatinėms klajonėms ir pavojingiems nuotykiams. Serialas žiūrovui parodo neįtikėtinus šio pasaulio lobynus: povandeninio pasaulio paslaptis, pingvinų gyvenimą Antarktidoje, pasiplaukiojimą su anakondomis Amazonėje ar civilizacijos mažai paliestas aborigenų gentis.

8. Our Planet

„Our planet“ nėra klasikinis serialas apie keliones. Be galo kokybiškai sukurtas, neįtikėtiną planetos grožį atskleidžiantis serialas mus nukelia į tokius pasaulio kampelius, kur retas žmogus gali įkelti koją. Tačiau kartu parodoma ir liūdna tiesa: žmogaus veikla ir klimato pokyčiai daro įtaką visoms gyvybės formoms. „Our planet“ leidžia geriau pažinti ir labiau vertinti nuostabią planetą, kurioje gyvename.

9. Dark Tourist

Tamsusis turizmas – ne taip seniai išpopuliarėjusi „mada“ lankytis tokiose pasaulio vietose, kurios susijusios su mirtimi, tragedijomis ar nelaimėmis. Bene populiariausiu tamsiojo turizmo objektu šiandien yra tapęs Černobylis. Visgi šiame seriale žurnalistas David Farrier parodo mažiau žinomus „tamsius“ įvairių šalių kultūrų aspektus: Kolumbijoje susipažįsta su tikru Pablo Escobaro smogiku, lankosi tarp savižudžių populiariame miške Japonijoje, Afrikoje dalyvauja vudu apeigose ir kt.

10. Larry Charle‘s Dangerous World of Comedy

„Dangerous World of Comedy“ – dar vienas ne visai tipinis kelionių serialas. Komikas Larry Charlas keliauja po pavojingus ir kiek netikėtus pasaulio kampelius ieškodamas humoro ir kalbindamas vietinius komikus. Net ir karus ar epidemijas išgyvenusiose, socialinių ar religinių suvaržymų ribojamose šalyse žmonės nepraranda humoro jausmo – tuo Larry įsitikina lankydamasis Irake, Somale, Liberijoje, Nigerijoje ar Saudo Arabijoje.

Savo kelionių prisiminimus žymėkite žemėlapyje su smeigukais

 • Europos žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Europos žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Pilkas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)
  119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.