Kelionių patarimai

15 Instagram kelionių puslapių, kurie privers svajoti apie atostogas

instragram kelioniu puslapiai tripmap

Kai svajonės tampa realybe: gyventi savo svajonių šalyje, keliauti su nameliu ant ratų, užsiimti mėgstama veikla ir organizuoti keliones kitiems… Dabar tikrai tinkamas metas svajoti, planuoti ir šiek tiek pasitaupyti ateities pramogoms. O kad tai padaryti būtų lengviau – atrinkome 15 įdomių Instagram profilių.

Juose rasite puikių vaizdų, patarimų, pasidalinimų išgyvenimais. Drąsiai klauskite jums rūpimų klausimų – visi paminėti turinio kūrėjai yra iš Lietuvos arba kalba lietuviškai. Išnaudokime šį laiką kurdami savo svajonių atostogų (o gal gyvenimo būdo keitimo?) planą.

Daugiau profilių rasite ankstesniame įraše: „22 įkvepiantys Instagram profiliai kelionių tema”.

Ernestas @ernestas.gricius

Ernestas yra grafikos dizaineris ir tai matosi jo profilyje. Šiek tiek fotomanipuliacijų, aštri akis ir įdomūs kadrai. Marokas, Portugalija, Norvegija, Italija akimirkos keliaujant po Lietuvą – rasite tikrai įdomių kadrų, kurie galėtų papuošti jūsų kambario sieną arba atsidurti galerijoje. Sekite šį profilį, jei pamatę nuotrauką kuriate savo mini istoriją – Ernesto nuotraukos tikrai paskatins į jas įsižiūrėti.

Augustė ir Tadas @weliveincroatia

Augustė su vyru Tadu ir dviem sūnumis gyvena Kroatijoje. Ten jie išvyko ieškoti geresnio gyvenimo. Šeima nesėdi vietoje – nukakti 200-300 kilometrų, kad pamatytum gražios gamtos, įdomų parką, papramogautum atrodo visai įprastas atstumas.

Tad šioje paskyroje pamatysite nuostabių Kroatijos gamtos ir miestų vaizdų. Augustė ten gyvena jau ilgiau nei metai, tad drąsiai klauskite, jei domitės atostogomis, įvairiais miestais. Be to kovo antrą dieną atsirado jų tinklaraštis, kuriame galėsite rasti susistemintą informaciją apie maistą, poilsį, miestus ir miestelius, salas, parkus ir pramogas.

Agnė @agne_svagzdyte

Kaip ji rašo savo paskyros apraše – namai ten, kur prisiparkuoji. Merginos aistra keliauti tikrai didelė ir ji dalinasi nuostabiomis nuotraukomis. Šioje paskyroje galėsite akies krašteliu pažvelgti kaip žmonės gyvena Vietname, Indijoje, Nepale, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Portugalijoje, Malaizijoje, Kambodžoje, Koh Rong.

Dabar Agnė keliauja nameliu ant ratų po Didžiąją Britaniją. Gamtos peizažai, žmonės, detalės, mažos akimirkos – visa tai telpa Agnės paskyroje. Iš jos nuotraukų lengva įsijausti į tos aplinkos skleidžiamą emociją, nesvarbu ar tai būtų kalnų didybė ar triukšmingas turgus.

Mykolas @mykolas_on_the_way

Mykolas yra žurnalistas ir kelionių vadovas. Šiuo metu vieši Kenijoje, tad galėsite pasigrožėti gamta, gyvūnais, pamatyti šiek tiek vietinių žmonių gyvenimo. Jis taip pat rengia ekskursijas po Gruziją ir Ispaniją.

Jis kelia daug galerijų, tad net nepajusite kaip praleisite ne vieną dešimtį minučių naršydami ir nejučia imsite svajoti apie pažintį su kita kultūra. Vaisių plantacijos, kavos skynimas, plaukimas pripučiamaisiais plaustais (raftingas), gorilų šeimos sutikimas – visa tai ir dar daugiau laukia Mykolo paskyroje.

Laura ir Marty @the_marlau_official

Svajojate apie šilumą ir žydrą vandenį? Tuomet įsijunkite šią paskyrą. Joje pamatysite Lauros ir Marty nuotykius Prancūzijos Polinezijoje ir Australijoje. Kiekvieną nuotrauką palydi įdomi mintis apie gyvenimą, būtį, svajones.

Graži pora, gražūs vaizdai ir saulės šiluma atsiras jūsų ekranuose atsidarius šį profilį. Sekite jį dėl vaizdų ir dėl įkvėpimo. Nors atrodo, kad daugelis minčių galbūt yra girdėtos – tai gali būti TAS pakartojimas, kuris pagaliau privers jus veikti.

Žilvinas @zilvinas.karalius

Žilvinas gyvena su kuprine, keliauja autostopu ir stovyklauja. Profilyje rasite keliones po Maltą, Kiprą, Airiją, Velsą ir Islandiją. Šis profilis – tarsi mažas kelionės dienoraštis. Ne tik pasigrožėsite nuotraukomis, tačiau sužinosite, ką Žilvinas nuveikė, kur apsistojo, kokiu lankytinus objektus pamatė.

Vaikinas mielai atsako į klausimus, tad jei planuojate kelionę ten – ne tik sužinosite įdomių faktų ir lankytinų vietų, bet galėsite paklausti patarimo. Šiek tiek avantiūros, nuotykių ir jaunatviško maksimalizmo – tikrai pozityvus profilis.

View this post on Instagram

✨ ATVIRUKAS ✨⠀ 🖼️ Žmonės padarę gražų kadrą rodo visiems ir sako, pažiūrėk, kaip iš atviruko! Tiek daug kartų teko girdėti šią frazę, bet pats niekada nebuvau to sakęs, tačiau… Dabar galiu ir aš pasigirti, kad turiu nuotrauką kaip iš atviruko. Nežinau kodėl tik dabar, ir būtent kodėl ant šios nuotraukos tai sakau, bet man ji tikrai kažkokia atvirutinė⠀ ⠀ 📸 Dažniausiai aš fotografuoju visiems žinomas turistines vietas. Ne paslaptis, kad jos gražiausios, juk dėl to ir yra populiarios. Bet šį kartą, šią žavingą gatvelę radau visiškai atsitiktinai. Tiesiog ėjau nuo uolų iki kaimo ir ją praėjau. Gera atrasti nuostabaus grožio vieteles netyčia⠀ ⠀ 🎨 Šioje nuotraukoje man labai patinka spalvos, nes čia jos yra net visos 4. Mėlyna, Geltona, Žalia, Raudona. Be galo mėgstu ryškias spalvas, o kaip jūs? ⠀ 🖨️ Sakiau kai grįšiu namo šį kadrą būtinai reikės atsispausdinti. Kaip manote, ar sugebėčiau parduoti savo nuotraukas? Gal kas norite būti pirmasis? 😅⠀ .⠀ .⠀ .⠀ .⠀ .⠀ #malta #gozo #lovemalta #malta🇲🇹 #visitmalta #maltaphotography #lovinmalta #maltagram #fotografija #maltalovers #malta❤️ #maltaisland #gozoisland #gamta #atostogos #keliones #spalvos #kelione #nuotrauka #kelionės #kelionė #keliauk #keliaujam #gamtosfotografija #atvirukas #keliauti #keliauju #kelioniublogas #kelioniupatarimai #kelionegeriausiainvesticija

A post shared by Keliauk su manim! (@zilvinas.karalius) on

Modestas @modestas_slaustas

Modestas pakvies keliauti kartu po Naująją Zelandiją ir Australiją. Šiame profilyje rasite tikrai daug gamtos vaizdų, peizažų, šiek tiek gyvūnijos. Profilis perteikia romantišką, svajingą nuotaiką, kažkokį laiko lėtumą – kadrai nėra skubrūs, o gerai apgalvoti, gal net šiek tiek meditaciški.

Modestas turi ir savo YouTube kanalą, kuriame galėsite pamatyti kelis trumpus filmukus iš jo kelionių. O profilio istorijų paryškinimuose rasite kelias mini istorijas. Pavyzdžiui kaip atrodo darbas austrių fermoje.

Aistė @aistemapstheworld

Gera energija pulsuojanti paskyra, kurioje keliautoja Aistė dalinasi savo akimirkomis. Čia išvysite jos keliones po Australiją, Tailandą, Vokietiją, Malaiziją, Velsą, Škotiją, Angliją, Naująją Zelandiją, Balį, Java salą, Borneo, Filipinus ir Vietnamą.

Viskas ne tik nuotraukomis, bet ir suskirstyta į mažus pasakojimus profilio istorijų paryškinimuose. Nuotraukos nemonotoniškos, pagautos įdomios nuotaikos, kampai, tarsi maži gyvenimo akimirkų trupinukai.

Giedrius @ka_gi_travels

Gamta, daug gamtos, labai daug gamtos. Tikras poilsis akims. Giedrius į keliones leidžiasi su sužadėtine ir rodo nuostabius gamtos kampelius, neatrastus jo lobius. Jo profilyje galėsite pasidairyti po Čekiją, Šveicariją, Portugaliją ir jos salą Madeirą. Šiek tiek vaizdų galite rasti ir Giedriaus YouTube paskyroje. Atsiverskite šį profilį, kai norite nurimti ir pasigrožėti gamta.

Rimantė @rimanthe

Amsterdame gyvenanti Rimantė dievina gamtą ir fotografiją. Jos profilyje rasite itin dailių vaizdų – tikrai matosi žvitri fotografės akis. Austrija, Australija, Belgija, Vokietija, Graikijos sala Tasos, Portugalija, Prancūzijos Rivjera ir, žinoma, Olandija. Nuotraukos perteikia gerą nuotaiką, įkvepiančius, o kartais atviruko vertus vaizdus. Istorijų paryškinimuose rasite neilgų vaizdelių ir galėsite trumpam pasinerti į Rimantės atostogų nuotaiką.

Lukas @lukas_sakys

Ekstremalus sportas, nuotykiai, aukščiausi kalnai ir šiek tiek pavojingos pozos – toks yra Luko profilis. Keliauja jis kartu su žmonėmis, save vadinančiais Funkgang. Šiame profilyje rasite ne tik nuotraukas, bet ir dailiai sumontuotus video.

Žiūrėkite atsargiai, nes profilis gali paskatinti daryti pavojingus dalykus. Šiame profilyje akies krašteliu pamatysite Ispaniją, Vokietiją, Austriją, Abu Dabį, Kubą, Jungtines Amerikos Valstijas.

Dovilė @surroundedbycharmstravels

Dovilė pažadėjo sau aplankyti 50 valstybių iki kol jai sukaks 50 metų. Šiandien jai 25-eri, o liko dar 38 šalys. Maži užrašai, ryškios spalvos – profilis tikrai nuteikia pozityviai. Kaip ji pati rašo – ji renka mažas žavingas akimirkas. Dovilės paskyroje galėsite pasigrožėti Islandija, Lenkija, Grakija.

Ji taip pat rašo tinklaraštį bei rengia vlogus YouTube paskyroje. Tinklaraštis man labai patiko, nes jame galima rasti ne tik lankytinas vietas, bet ir tas, kuriose galima paskanauti vietinių patiekalų.

Kotaro @janu_s_kota_ro

Taip, dėl šio profilio įžangoje atsirado aprašas, kad visi įtraukti profilių herojai rašo lietuviškai. Kotaro japonas, mokantis šešias kalbas. Jo Instagam profilis rengiamas lietuvių ir lenkų kalbomis. Lietuviškai jis ne tik rašo, bet ir laisvai kalba. Profilyje galėsite matyti jo keliones po Lietuvą ir Lenkiją.

Kotaro šiuo metu yra Japonijoje, tad kelia nuotraukas ir trumpus video ir iš ten. Nuotraukos yra realistinės, nepagražintos filtrais, atspindinčios tai, ką jis mato tuo metu. Tai puikus būdas pažinti kitą kultūrą – jei kada norėjote kažko paklausti apie Japoniją, Kotaro mielai jums atsakys. Be Instagram paskyros jį rasite ir YouTube kanale.

Eglė @diaryofegle

Jei jums patinka šiek tiek tamsesnės nuotraukos – atsidarykite Eglės profilį. Tamsa, naktis, įdomūs šviesos žaidimai atsispindi šiose nuotraukose. Tačiau ši tamsa jauki. Rasite peizažų, vaizdų stambiu planu, įdomių detalių.

Kiekviena nuotrauka vis kitokia, tad šį profilį žiūrėti labai įdomu. Paryžius, Londonas, Vilnius, Neapolis, Roma, Trakai, Berlynas, Halštatas – profilis nėra nuoseklus, tad niekada nežinai, į kur tave mintimis privers nusikelti Eglė.

Ernesta @ernes_taa

Nuostabiai saulėta paskyra! Keliaukite Ernestos pėdsakai po Tailandą, Balį ir Italiją. Profilis nėra didelis, bet peržiūrėję nuotraukas tikrai imsite jausti šiek tiek saulės spindulių, o gal net nuspręsite peržiūrėti savo kelionių nuotraukas ir sukelti jas į Instagram.

Kelionių prisiminimus žymėk žemėlapyje su smeigtukais

 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Retro melsvas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Retro melsvas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Pilkas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)
  119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *