Kelionių patarimai

22 įkvepiantys Instagram profiliai kelionių tema (lietuviški!)

lietuviski Instagram profiliai kelioniu tema (1)

Instagram yra viena populiariausių dailaus vizualinio turinio platformų. Ir tikrai pelnytai. Čia patogiai galite sekti raktažodžius pagal Jums įdomią temą, atrasti mėgstamus keliautojus, įkvepiančius asmenis ar įmones. Be to – reklama yra mažiau įkyri ir pasirodo tik kas 3 įrašą. Čia rasite ne tik vaizdus, bet ir įkvėpimą keliauti į dar neatrastas vietas.

Mes, visi Tripmap komandoje, taip pat mėgstame ieškoti įkvėpimo Instagram‘e – sekame daugybę keliautojų, fotografų ir kitų žmonių, kurie rodo ir pasakoja apie keliones. Vieni itin vizualiai, kiti su daugybe patarimų ir minčių. Atrinkome 22 lietuviškus profilius, kuriuos verta sekti. Jie išdėstyti atsitiktine tvarka, nes tikrai sunku išrinkti vieną mėgstamiausią (o ir nebūtina). Aprašėme, kokio tai tipo profilis, ką rasite jame. Sekate ir kitus, mūsų nepaminėtus, lietuvius? Pasidalinkite komentaruose – smalsu pamatyti!

Tadas, @tadaspak

Šis profilis pilnas nuostabiai gražių gamtos vaizdų. Tokių, kad užgniaužia kvapą matant gamtos didybę ir grožį. Tai paskyra, kurią peržiūrėdama noriu leisti į toliausias keliones, galbūt ieškoti savęs, o galbūt tiesiog truputį pailsėti ir paklaidžioti. Norvegija, Ispanija, Naujoji Zelandija, Prancūzija, Vietnamas ir kitos šalys bei jose esantys įspūdingi gamtos vaizdiniai. Čia rasite ne tik nuotraukų, bet ir video įrašų. O vaizdai iš nuostabių kelionių „story“ sudėti į paskyros Highlights. Tai profilis, kuris įkvėps pakuotis patogius batus ir džemperius į lagaminą ir leistis tyrinėti gamtos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tadas (@tadaspak) on

Ugnė, @8ananasai

Jei manote, kad kelionėms reikia tūkstančių – Ugnė pasistengs parodyti, kad nebūtina. Jai 22 ir šiuo metu ji jau aplankė 56 šalis! Prieš daugiau nei 5 mėnesius ji leidosi į kelionę po Aziją su savo draugu Luku. Per tiek laiko spėjo pakeliauti po Tailandą, Balio salą, Japoniją. Sveikas humoro jausmas su vienu kitu riebesniu žodeliu – tikras ir nenušlifuotas nuoširdumas, išgyvenimai po 2 parų be miego, kelių valandų kopimo į kalnus lietuje ir dar daugiau. O Instagram vardas su vaisiai nesusijęs – šiuo vardu vadinasi Ugnės šuo, kurio ji labai pasiilgsta keliaudama.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ananasai (@8ananasai) on

Aurimas, @aurimas.keliautojas

Kaunietis Aurimas aktyviai keliauja dviračiu, motoroleriu, dalyvauja žygiuose pėsčiomis, baidarėmis, pačiūžomis ir tuo, ką tik randa. Jo Instagram (ir Youtube!) įkvėps keliauti su dviračiu, statytis palapines ir stovyklauti. Instagram‘e rasite nuostabias nuotraukas iš kelionių, vietų, kuriose Aurimui teko nakvoti (pavyzdžiui sniege!), įžymių sustojimo taškų (pvz. Eifelio bokštas ar Henningsvær stadionas saloje). Jo asmeniniai rekordai – Lietuva-Norvegija (2500 km) dviračių, Lietuva-Slovakia (2100 km), kelionė po Namibiją (1000 km), kelionė palei Nemuną (975km). Tad jei jūsų dviratis liūdi kampe, gal verta jį paruošti tolimesnei kelionei, nei tik po Vingio parką?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aurimas Valujavičius (@aurimas.keliautojas) on

Dalius ir Eglė, @visur.namai

Kaip jie patys rašo: žygiai, kelionės su nameliu ant ratų, fotografija ir kasdienio gyvenimo matymas kaip didelio nuotykio. Paskyroje matysite vyro ir žmonos keliones, kurie sako, kad namai yra visur. Tikrai galime sutikti – juk svarbu su kuo keliaujame, o ne kokius daiktus turime. Paskyroje rasite aplankytas vietas ir mažas jų gyvenimo istorijos. Apie tai, kaip sekasi keliauti kartu, ką atranda, kuo džiaugiasi, ko laukia, kas sužavėjo bei stebino. Jaukus ir šiltas profilis, kuris patiks tiems, kam namai yra ten, kur yra brangiausias žmogus.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by visur namai (@visur.namai) on

Gabrielė, @gabrieletisk

Labai vizualus profilis, kuriame galėsite sekti Gabrielės keliones. Čia ir nuostabūs vaizdai iš Hondūro, Abu Dabio, Egipto, saulėtosios Italijos, Švedijos. Pasižiūri į nuostabias nuotraukas ir nejučia imi svajoti apie savo kitą kelionę ir pasakiškus vaizdus. Tai profilis, kuris skirtas pamaloninti akis. Čia nerasite patarimų, kaip įsigyti skrydžio bilietus, tačiau tikrai užsinorėsite keliauti ir fotografuotis. Jaukios, romantiškos akimirkos, daug smėlio paplūdimių ir žydro vandens – šis profilis net šalčiausią žiemą vers svajoti apie saulėtas dienas ir gėlių kvapo pripildytą orą.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GABRIELĖ༄ (@gabrieletisk) on

Leonardas, @borotinskas

Dar vienas nuostabiai gražus, vizualus profilis, šį kartą iš vyriško atskaitos taško. Leonardas keliavo po JAV, Kubą, Kanadą, o dabar sparnus pakėlė į Australiją. Nekantrauju pamatyti, ką užfiksuos ten, nes tai mano svajonių šalis. Nuotraukose ne vien peizažai, žymūs pastatai ar skulptūros, tačiau dažnai ir detalės, žavūs gyvūnai, akimirkos nuotaika. Tai geros nuotaikos profilis, kuriame sustabdyti momentai leidžia susimastyti, kas iš tiesų yra svarbu keliaujant ir kaip saugoti prisiminimus apie nuostabų laiką svečioje šalyje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonardas Borotinskas 🍍 (@borotinskas) on

Eimantas, @eimraul

Kai atsidarai puslapį, kurio autorius fotografas, videografas ir dar mėgstantis pilotuoti droną, žinai, kad čia laukia tikrai daug įspūdingų kadrų. Pirmiausia akį patraukia įspūdingi, kiek kitokie gamtos vaizdai. Iš paukščio skrydžio, kokių be drono nepavyktų atkartoti. Taip pat dinamika nuotraukose – vandens purslai, medžių šiurenimas, kylantis rūkas – atrodo net girdi garsus, nors žiūri į nuotrauką. Ne viena šių nuotraukų būtų verta atsidurti pakabinta ant sienos kaip puikus kūrinys. Nuotraukos alsuoja ramybe ir gamtos didybe. Šuo metu profilyje rasite įspūdingų Lietuvos ir Lenkijos vaizdų.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EIMANTAS RAULINAITIS (@eimraul) on

Karolina, @karolinaite

Kaip ji pristato save – Karolina yra blogerė iš Lietuvos, kurios pirmoji aistra buvo mada (nuo to kilo blog‘o pavadinimas). O Instagram‘o paskyroje paskutiniu metu atsirado vis daugiau nuotraukų iš kelionių. Paskutinė jų į Jordaniją. Profilyje visad rasite nuorodą į naujausią blog‘o įrašą – apie Jordaniją sudėtos visos smulkmenos ir patirtys, tad tikrai rasite gerų patarimų planuojantiems kelionę. Instagram‘e rasite sustabdytas akimirkas ir mažus pasakojimus. Nuotraukos itin gražios, o istorijos artimos ir šiltos. Kadangi Karolina domisi mada – akį atkreips ir itin gražūs ir vietai tinkami drabužiai. Tad jei kelionėje norite gerai atrodyti – ši paskyra tikrai įkvėps pasirinkti įdomesnius derinius kelionėms.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Travel the world kinda girl ✈︎ (@karolinaite) on

Diana, @checkinlithuania

Keliaujanti ir tyrinėjanti mama, draugė, moteris. Instagram‘as papildo rašomą tinklaraštį, kuriame Diana dalinasi patarimais, ką pamatyti Lietuvoje. Tad jei Italija ar Norvegija jūsų nevilioja – įdomias vietas Lietuvoje rasite būtent čia. Puikiai tiks tiems, kurie Lietuvoje keliauja tik seniai žinomais maršrutais – šis profilis atvers kelią į naujas vietas. Pavyzdžiui: Pyplių piliakalnis, kabantis Pagramančio tiltas, akmeninė Gegužinės bažnyčia, įvairūs grafiti ir gatvės piešiniai. Jei turite vaikų ir ieškote įdomių vietovių, kur nuvykti savaitgaliui – Dianos paskyra tikrai suteiks idėjų.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Check In Lithuania (@checkinlithuania) on

Karolina, @karolinakiv

Vizualiai pasakojamos istorijos – taip apibūdinčiau Karolinos paskyrą. Akimirkos, potyriai ir beveik viskas užfiksuota 35 mm juostele analoginiu fotoaparatu. Čia rasite ne po vieną nudailintą nuotrauką, o dažniausiai visą jų seriją. Mėgaukitės vaizdais po Kanadą, JAV, Meksiką, Italiją. Jei esate gamtos vaikas ir Jums nėra nieko gražiau už kalnus, miškus, upes – šioje paskyroje tikrai „paganysite“ akis. Analoginis fotoaparatas leidžia labiau susikoncentruoti į buvimą čia ir dabar – juk rezultatą pavyks pamatyti tik išryškinus juostelę, tad kiekvienas kadras turi būti labiau apgalvotas, nei fotografuojant skaitmeniniu fotoaparatu ar telefonu. Tai ypač matosi Karolinos nuotraukose – kadrai įdomūs, gebantys perteikti gylį.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @karolinakiv on

Šarūnas, Vilma, Arūnas, @gyvenkimeaktyviai

Jei vos pagalvojus apie kalnus apima gaivus ir geras jausmas – sekite šį profilį. Žygeiviai išmaišę nemažai kalnų dalinasi puikiais vaizdais iš kelionių. Rasite nuotraukas nuo aukščiausių viršūnių ir kelio į jas. Jei niekada nekeliavote, bet svajojate išmėginti save kalnų žygiuose – galite vykti į keliones kartu. Apie jas plačiau rasite svetainėje tuo pačiu pavadinimu (gyvenkimeaktyviai.com). Everesto bazinė stovykla, Tatrai, Lofoten sala Norvegijoje ir dar kiti maršrutai. Atsargiai: peržiūrėjus nuotraukas kyla nenumaldomas noras krautis kuprinę, tad žiūrėkite atsakingai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by #gyvenkimeaktyviai (@gyvenkimeaktyviai) on

Darja, @darjakot

Energinga, linksma, nenustygstanti, visad besišypsanti Darja atveria duris į savo pasaulį ir gyvenimą. Kaip ji pati rašo savo tinklaraščio įžangoje „mūsų gyvenimas yra per daug įdomus ir spalvotas, kad būtų palaidotas mūsų pačių prisiminimuose“, tad juo reikia dalintis. Ir ji tai puikiai daro pasakodama apie savo kasdienybę ir, žinoma, keliones. Čia rasite akimirkas iš Kinijos bei Honkongo, Armėnijos, Bario, Ibizos, Dubajaus ir kitų vietų. Instagram‘e rasite nuotaikingas nuotraukas, o jei norisi sužinoti daugiau – galėsite apie viską perskaityti Darjos blog‘e, kuris tiesiog užkrečia energija.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Kot (@darjakot) on

Jokūbas, @jacoblaukaitis

Lietuvis, apie savo ir savo merginos keliones pasakojantis anglų kalba. Įspūdingi vaizdai padaryti bendradarbiaujant su fotografais tikrai atima žada – taip kokybiškai, su pagauta akimirkos nuotaika, tarsi vaizdą matytum savo akimis. Nuotraukos į Instagram nėra keliamas itin dažnai, tad jei norite pamatyti istoriją, kuri slypi už nuotraukos – teks keliauti į Jokūbo Youtube kanalą.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jacob Laukaitis (@jacoblaukaitis) on

Lina, @nera_blogo_oro

Laisvalaikis ir kelionės su vaikais – Lina, jos vyras ir du vaikai yra pagrindiniai šios paskyros dalyviai. Paprastas tonas, be užuolankų išsakoma nuomonė verta buvo vykti ar ne – tai, ko kartais pasigendame tarp itin saldžių atsiliepimų. Čia rasite kelionių ir lankytinų vietų Lietuvoje ir užsienyje. Meilė gamtai, kelionėms, atradimams kartu su vaikais yra šios paskyros ašis. Rasite visko – nuo muziejų iki žaidimų kambarių, nuo išvykų į piliakalnius su trumpa nuoroda iki pasidalinimo patirtimi apie glamping‘ą. Jeigu manote, kad su vaikais neįmanoma keliauti – Linos paskyra Jus pabandys įtikinti priešingai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NėraBlogoOro (@nera_blogo_oro) on

Agnė ir Kirilas, @kelioniureikalai

Nenudailintas realizmas vilioja ne ką mažiau nei įvairiomis programėlėmis išlaižytos paskyros. Agnė ir Kirilas nusprendė susikurti bendrą paskyrą kelionių reikalams. Tai tarsi mažas kelionių dienoraštis, kuriame rasite įspūdžius, apibendrinimą, keliaujant kilusias mintis. Prie kiekvieno įrašo rasite, ką paskaityti, tad mėgausitės ir paprastomis istorijomis bei praktiškai patarimais. Neužteko prierašų prie nuotraukų? Agnė ir Kirilas kviečia skaityti ir jų tinklaraštį tuo pačiu pavadinimu, kuriame rasite viską nuo A iki Z apie jų kelionių patirtis. Papildomos mini istorijos išsaugotos ir Instagram‘o highlight‘uose.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by kelioniureikalai (@kelioniureikalai) on

Rugilė, @rurugile

Vienas vizualiausių ir gražiausių lietuvių kuriamų Instagram paskyrų. Visad keliamos 3 nuotraukos, tad keliaujant žemyn per paskyrą gaunamas vientisas vaizdas. Tam tikrai reikia įdėti darbo. Rugilė kelia ne tik gražias, bet ir įdomias nuotraukas. Kaip ji pati rašo – bando atrasti balansą tarp odontologijos ir meno. Ir manau jai puikiai sekasi. Šią paskyrą įdomu žiūrėti ir skaityti. Plačiai papasakota apie kelionę į JAV, tad jei ji jūsų norų sąraše – tikrai įkvėps ryžtis antrą nakties pirkti bilietus, o po to galvoti, kaip ten nuvykus reikės gyventi ir keliauti. Drąsa ir energija pulsuoja šioje paskyroje.

Karolina, @outsideboxx

Beveik kas antrą dieną skristi į kitą šalį, turėti minimaliai daiktų ir niekad neprisirišti prie vienos vietos – toks Karolinos ir jos vaikino Marco gyvenimas. Fotografijos mokslus Didžiojoje Britanijoje baigusi Karolina buvo pastebėta geriausių pasaulio viešbučių, tad dabar jos darbas lankytis po įspūdingas vietas, mėgautis prabangiu gyvenimu ir vizualiai pasakoti apie tai savo sekėjams. Daugeliui tai atrodo kaip svajonės išsipildymas, nors pati Karolina ne viename interviu sakė, kad šis darbas turi ir pliusų ir minusų. Svajingos, romantiškos nuotraukos kviečia pasinerti į atpalaiduojančių atostogų svaigulį.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KAROLINA VALEIKAITE 🥀 (@outsideboxx) on

Giedrius, @giedriusgedrimas

Žmogus ir gamta bei ekstremalios pramogos – tai apie Giedriaus profilį. Beveik kiekvienoje nuotraukoje matysite jį ir nuostabią gamtą. Pranzūcijos Polinezija, Norvegija, Balis, Bora Bora, Kalifornija ir kitų vietų „atvirukai“. Pradėjus žiūrėti sunku sustoti ir nejučia imi planuoti kitą kelionę. Vizualus profilis, šviesios nuotraukos ir daug erdvės. Čia nerasite daug patarimų, tačiau Giedrius mielai bendrauja komentaruose – tad jei kažkas patiko ir norite sužinoti daugiau – būtinai paklauskite. Nesvarbu, ar tai būtų žymios vietos pavadinimas ar tai, ką verta pamatyti vienoje ar kitoje šalyje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Giedrius Gedrimas (@giedriusgedrimas) on

Rimvydas, @rimvydasmakalius

Rimvydo pristatinėti nereikia – pirmasis Lietuvoje pradėjęs siūlyti pigesnes keliones, dabar turintis nuosavą kelionių puslapį vaikinas mėgaujasi savo hobio-darbo teikiamais malonumais. Jo Instagram‘e rasite įspūdžius iš kelionių, nuotraukas prie „pagrindinių“ lankytinų objektų ir pasvarstymus apie gyvenimą, darbą ir kasdienybę. Atvirai, nuoširdžiai – atrodo lyg girdėtum jį pasakojantį šalia. Story highlights rasite nemažai video medžiagos iš koncertų, kuriuose jam teko būti. Profilis tiks sunkios dienos praskaidrinimui, nes visas tonas lengvas, neįpareigojantis, pakeliantis nuotaiką.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Makalius (Rimvydas Širvinskas) (@rimvydasmakalius) on

Orijus, @orijusg

Pripažinsiu, seku labai nedaug įžymybių, tačiau Orijaus įrašai apie keliones papirko ir mane. Paskutiniai įrašai apie kelionę į Kaliningradą ir Sankt Peterburgą pasakojami be užuolankų – suprasite, ko tikėtis ir ko laukti. Be jų rasite nuostabius įrašus apie kelionę po Pietų Afriką su itin spalvingomis nuotraukomis. JAV, Kanada – jas rasite išsaugotų story dalyje. Daug naudingos informacijos ir geros nuotaikos. Sekite Orijų, jei savo gyvenime ieškote lengvumo ir gerai papasakotų istorijų. Ypač smagios Orijaus daromos story, tad verta sekti, nes galbūt ne visos patenka tarp išsaugotų.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orijus Gasanovas (@orijusg) on

Danas, @pankevicius

Dar vienas profilis, kurį atsidarius užgniaužia kvapą nuo nuotraukų: jose užfiksuoti tokie gamtos vaizdai, kad darosi sunku nusėdėti kasdienybėje ir imi iš karto norėti pirkti kelionės bilietus. Sudanas, Haitis, Afganistanas, Kanada, Venesuela, Čadas, Somalis, Namibija ir dar daugiau egzotinių valstybių. Nuotraukose Danas mėgsta užfiksuoti vietinius gyventojus, jų rūbus, gyvenamąją aplinką ir maistą. Įspėju – ne visi patiekalai gali būti priimtini mūsų akiai. Šis profilis patiks, jei domitės etninėmis gentimis, jų tradicines apranga ir svajojate pakeliauti po Afriką, Saudo Arabiją ir kitas tolimesnes bei neeuropietiškas valstybes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Danas Around The World (@pankevicius) on

Imantas, @velofanas

Dar vienas dviračiu keliaujančio vaikino profilis. Šio išskirtinumas – dienos nuotrauka su tądien numintais kilometrais. Kaip rašo pats Imantas – dviratis yra laisvė. Ir iš tiesų – šiai transporto priemonei nereikia kuro ir, jei turi tvarkingą ir ilgiems nuotoliams paruoštą komplektaciją, gali nukeliauti nemenkus atstumus. Instagam‘o paskyroje galėsite sekti Imanto keliones. Paskutinė jų – World Tour Day. Čia rasite pasakojimus apie skirtingas kultūras, kurias jam teko pažinti, apie sutiktus žmones, miestus, maistą. Nuoširdūs įrašai kartais verčia jaustis nejaukiai – lyg skaitytum svetimą dienoraštį. Įrašai skaitosi lengvai ir imi laukti naujų, kad sužinotum, kas įvyko per paskutines dienas.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VeloFanas Around The World (@velofanas) on

Stilingi žemėlapiai žymėti Jūsų aplankytas vietas!

Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)

119.00199.00

Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Safaris (Detalus)

119.00199.00

Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)

119.00199.00

Dovanų kuponas

30.00200.00

Smeigtukai žemėlapiui – Auksinės spalvos

4.00

Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Modernus juodas (Detalus)

119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *