Apie žemėlapius, Kelionių istorijos

Ačiū už 2018 metus!

marta ir paulius tripmap ikurejai

Šis įrašas jums, mūsų klientai. Už tai, kad tik jūsų dėka mes galime augti, tobulėti ir iš viso būti! Norime padėkoti už fantastiškus 2018 metus. Už jūsų pastebėjimus, norus ir atsiliepimus. Kartais mane stebina, kokie iš tiesų yra atsakingi žmonės, laikosi pažadų ir dažnai apdovanoja pozityvo bomba. Tad jei kas nors sakys, kad daugelis Lietuvoje liūdni ir nekalbūs – patikėkite, tai netiesa. Bendravome su šimtais žmonių ir su retomis išimtimis, daugelis trykšta gera energija ir palaikymu. 

trip map zemelapiai klaipedoje

Laikas nuo Kalėdų iki Kalėdų buvo didelis šuolis. Visų pirma, Trip Map būdamas mūsų veikla po darbo, tapo tikru tikriausiu pagrindiniu darbu. Ir jei praeitais metais tvarkėme reikalus iš mūsų buto, šiemet jau turime savo darbo studiją bei naują kolegą, kuris padeda gaminti, tobulinti ir nepraleisti smulkmenų pro akis. 

dirbtuves spaudai

trip map studija zemelapiai

trip map komanda

2018 metais dalyvavome įvairiose mugėse, kuriose smagiai leidome laiką klausydami jūsų istorijų, o dar smagiau, kad jūs specialiai ateidavome mūsų aplankyti ar apžiūrėti žemėlapių. Per metus stipriai išplėtėme žemėlapių asortimentą, turime licenzijas tiksliems detaliems žemėlapiams ir pažadame, kad ties čia nesustosime. Turime dar dauuuug idėjų, kurias tikiuosi pavyks įgyvendinti 2019 metais (kartais poros rankų per mažai aprėpti viską, bet bandyti juk galima!).

trip map zemelapiai mugeje

Šie metai neapsiėjo ir be nemalonių aspektų, kai dalis žmonių (tos retos išimtys), mėgindavo apsimesti tuo ko nėra, iškaulyti iš mūsų informacijos apie verslo aspektus ir tuomet kopijuoti viską ką mes darome. Daryti kopijas, kurios ne kartą suklaidindavo mūsų klientus kas ir kaip. Dalis net pasiskelbė, kokie jie pirmieji šios idėjos autoriai. Ir mums belieka tik palinguoti galvą ir palinkėti sėkmės žmonėms be asmeninės fantazijos. 

kaledinis pasiruosimas tripmap

Pastarieji metai buvo ir kelionių metai. Spėjome aplankyti Lenkiją (Zakopanę), Juodkalniją ir Barseloną. Jau turime bilietus trumpam į Maltą sausio mėnesį ir svarstome, kur būtų galima paieškoti vasaros pavasario pradžioje. Dirbdami sau negalime taip laisvai ir daug keliauti, kiek norėtume. Mūsų išvykos būna trumpesnės ir būtinai apsistojame ten, kur yra geras internetas. Nes nuo darbo (o gal gyvenimo būdo), stipriai atsiriboti šiuo metu gan sudėtinga. 

kalnu keliukai tatru kalnuose

Dar kartą ačiū jums! Tik jūsų dėka, galime dirbti ir taikyti sau tokius kokybės standartus, kokių patys norime. Esame dirbę ne vienoje darbovietėje ir žinome, jog ne visada asmeninis požiūris sutinka su kitų įmonių kryptimi. Įsipareigojimų yra daug daugiau dirbant sau, bet kartu galime būti pilnai savimi ir bendrauti/padėti jums taip, kaip mes norėtume, kad būtų bendraujama su mumis. Su klientais esame tokie patys nuoširdūs, kaip su draugais. 

Linkime jums 2019 atrasti dar daugiau pasaulio bei pamatyti grožį aplink jus Lietuvoje. O mes pažadame, kad liksime ištikimi savo požiūriui. Puikių mums visiems atėjusių metų!

karkles pajurys tripmap

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *