Apie žemėlapius

Didelis pasaulio žemėlapis ant drobės: daug keliaujantiems ir svajojantiems!

pilkas kelioniu zemelapis ant sienos

Sakoma, kad dydis nesvarbu, visgi pamatę mūsų didžiausio formato pasaulio žemėlapį ant drobės suprasite, kad tai netiesa. Susižavėjimą keliantis ir dėmesį traukiantis žemėlapis su smeigtukais puikiai tiks tiems, kurie daug keliauja ir daug svajoja, bei tiems, kurie nori nustebinti svečius ne tik įdomiais kelionių pasakojimais, bet ir įspūdinga jų vizualizacija.

Taigi, kokio dydžio yra mūsų didžiausio formato pasaulio žemėlapis?

Trip Map e-parduotuvėje galima rinktis iš keturių skirtingų žemėlapių ant drobės dydžių: didžiausio, didelio, vidutinio ir mažo. Mūsų didžiausias žemėlapis su smeigtukais yra 150 x 100 cm dydžio, ir iš viso užima net 1,5 kvadratinio metro plotą!

Palyginimui, didžiausio formato žemėlapis yra daugiau nei du kartus didesnis už mūsų vidutinio dydžio žemėlapį (100 x 70 cm). Tačiau net ir būdamas tokių įspūdingų išmatavimų, didžiausias pasaulio žemėlapis ant drobės nėra labai sunkus. Jis sveria apie 4 kg, todėl tikrai lengvai galėsite jį pakelti, nešti ir pakabinti ant sienos.

Kaip pakabinti Trip Map žemėlapį ant sienos?

kaip pasirinkti paveikslo dydi tripmap

Kodėl verta rinktis didelį pasaulio žemėlapį ant drobės?

Didelis pasaulio žemėlapis ant drobės turi keletą privalumų. Visų pirma, kuo žemėlapis didesnis – tuo įspūdingiau jis atrodo. Toks paveikslas pagyvins bet kurią erdvę Jūsų namuose bei taps pagrindiniu interjero akcentu. Užsukus svečiams, didelis žemėlapis iš karto patrauks dėmesį ir skatins dalintis kelionių istorijomis.

Antra, didesnio formato žemėlapį žymiai lengviau perskaityti ir nagrinėti. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori naudoti žemėlapį kaip motyvacinę ar edukacinę priemonę, atrasti naujas kelionių kryptis, tyrinėti įvairias geografines vietas bei išmokti šio bei to naujo.

Trečia, didelis pasaulio žemėlapis ant drobės turi daugiau vietos smeigtukams. Ant tokio žemėlapio galėsite ne tik lengvai pažymėti aplankytas vietas, bet ir prisegti kelionių nuotraukas bei įvairius kitus suvenyrus. Didžiausio formato žemėlapis taip pat labai tinka norint susikurti kelionių nuotraukų galeriją.

Kelionių žemėlapis ir nuotraukų galerija namuose: 5 idėjos, kaip derinti

juodas didelis keliautoju zemelapis su smeigtukais
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Modernus juodas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Modernus juodas (Detalus)
  119.00199.00

Kaip pagamintas didelis pasaulio žemėlapis ant drobės?

Kaip ir visi mūsų kelionių žemėlapiai, didžiausio formato pasaulio žemėlapis yra gaminamas su meile ir atidumu mūsų studijoje Vilniuje, naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas. Trip Map žemėlapiai yra spausdinami originaliais Canon dažais ant aukštos kokybės drobės, padengiami apsauginiu lako sluoksniu ir tvirtinami ant medinių porėmių.

Gaminant didelio formato žemėlapius, ypatingai svarbu išlaikyti jų lengvą svorį. Klijuotos pušies porėmis bei žemėlapį užpildanti putų plokštė užtikrina, kad produktas bus ne tik lengvas, bet ir tvirtas – tiesiog tobulai tinkantis kabinti ant sienos ir smaigstyti.

Daugiau apie Trip Map žemėlapių kokybę galite sužinoti čia.

pasaulio zemelapis sekti keliones su smeigtukais rudas
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Šviesiai rudas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Šviesiai rudas (Detalus)
  119.00199.00

Kaip išsirinkti didelio pasaulio žemėlapio dizainą?

Renkantis didžiausio formato žemėlapio dizainą, reikėtų atsižvelgti į keletą dalykų: Jūsų interjero stilistiką ir spalvų paletę bei kur žemėlapis bus kabinamas.

Pastarasis punktas yra ypatingai svarbus, mat 150 x 100 cm dydis reikalauja tikrai nemažai vietos. Prieš įsigyjant tokį žemėlapį, būtinai išmatuokite sieną, ant kurios ketinate žemėlapį kabinti, bei įsitikinkite, kad jis tikrai tilps. Didžiuliai sieniniai žemėlapiai puikiai tinka kabinti didesnio ploto svetainėse, erdviuose holuose ar kambariuose su aukštomis lubomis, tačiau žinoma, kiekvieni namai skirtingi, tad viskas priklauso nuo Jūsų sprendimo.

Daugiau idėjų, kur kabinti kelionių žemėlapius, galite rasti čia: „Žemėlapiai ant drobės – 6 idėjos, kur kabinti“

Trip Map e-parduotuvėje galima rinktis net iš 30 originalių pasaulio žemėlapių dizainų, tad kiekvienas tikrai atras kažką pagal savo skonį. Juodai baltas žemėlapis puikiai papildys beveik bet kurį interjerą, tačiau galbūt jus labiau domina spalvingesni pasteliniai ar ryškūs žemėlapiai?

Senovinis ar retro dizainas taip pat gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško labiau klasikinio varianto ar tiesiog nori papuošti namus įspūdingu paveikslu. Na ir žinoma, nepamirškime politinio pasaulio žemėlapio – toks puikiai tiks mokantis geografijos.

melynas didelis pasaulio zemelapis ant sienos
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Tamsiai mėlynas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Tamsiai mėlynas (Detalus)
  119.00199.00

Kaip mane pasieks didelis pasaulio žemėlapis ant drobės?

Įsigyjant didžiausio formato pasaulio žemėlapį, gali kilti klausimų dėl jo pristatymo. Nesijaudinkite – kad ir kurioje Lietuvos ar net pasaulio vietoje esate, visi mūsų kelionių žemėlapiai yra siunčiami saugiai supakuoti ir atkeliaus Jums tiesiai į namus paruošti naudojimui.

Kad išvengtume sugadinimų siuntimo metu, visus žemėlapius pirmiausia įsukame į ploną plėvelę, kuri apsaugo produktą nuo drėgmės, prisilietimų ir įbrėžimų. Tuomet žemėlapius vyniojame į burbulinę plėvelę ir pakuojame į standžią, pakietintą penkiasluoksnę kartono dėžę.

Visi produktai siunčiami per patikimus kurjerius (Lietuvos teritorijoje naudojame DPD kurjerių paslaugas) – tad galite būti ramūs, kad žemėlapis Jus pasieks saugiai ir pakankamai greitai.

Daugiau apie žemėlapių pristatymo ir grąžinimo sąlygas čia.

Personalizuotas didžiausio formato pasaulio žemėlapis – įspūdinga dovana

Kiekvienas Trip Map e-parduotuvėje įsigytas žemėlapis gali būti personalizuotas taip, kad geriau atspindėtų jo savininko asmenybę ar požiūrį. Personalizacija – tai žemėlapio kampe sumaketuotas tam tikras užrašas, pavyzdžiui, keliautojo/keliautojų vardai, įkvepianti citata, sveikinimas ar linkėjimas žemėlapio gavėjui ar personalizuota žemėlapio legenda.

Nusprendę personalizuoti didžiausio formato pasaulio žemėlapį ant drobės, galite paversti jį įspūdinga dovana antrai pusei, draugams ar šeimos nariams įvairiomis progomis. Toks gestas tikrai nustebins ir pradžiugins Jūsų artimuosius, tik svarbu įsitikinti, ar jie turės pakankamai vietos savo namuose žemėlapiui pakabinti.

didelis pasaulio žemėlapis ant drobės
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00

Daugiau apie personalizuotus kelionių žemėlapius:

Personalizuotas kelionių žemėlapis: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

7 idėjos, kaip personalizuoti kelionių žemėlapį

Didelis pasaulio žemėlapis – išsirinkite dizainą:

 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Safaris (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Safaris (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Pilkas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)
  119.00199.00
 • trip map dovanu kuponas zemelapiui ant drobes
  Dovanų kuponas
  30.00200.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Modernus juodas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Modernus juodas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas rusvas
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas/rusvas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Retro melsvas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Retro melsvas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Tamsiai mėlynas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Tamsiai mėlynas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Smėlinis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Smėlinis (Detalus)
  119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *