Apie žemėlapius

Kaip išrinkti žemėlapį dovanai?

moters iteikiama dovana vyrui

Trip Map žemėlapiai ant drobės su smeigtukais – išskirtinė ir stebinanti dovana gimtadienio, metinių, vestuvių, vardadienių ar kitomis progomis. Karts nuo karto klientai paskambina mums, norėdami patarimo, koks žemėlapis labiausiai tiktų gavėjui. Pamaniau, jog būtų verta pasidalinti mūsų patirtimi, į ką būtina atkreipti dėmesį, prieš renkantis žemėlapį ant drobės:

1. Pirmas ir svarbiausias klausimas – kaip toli keliauja gavėjas?

Keliautojus būtų galima suskirstyti į 3 pagrindines grupes:

  • keliaujantys daug po visą pasaulį arba bent drįstantys vykti į Aziją, Ameriką ir kitus žemynus;
  • keliaujantys tik Europoje, aplankantys Turkiją ir populiarias viduržemio jūros salas;
  • keliaujantys labai retai į užsienį, tačiau nuolatos atrandantys Lietuvą ir šalies nacionalinius parkus.

Apgalvokite, kaip dažnai ir kiek smeigtukų dovanos gavėjas galės įsmeigti. Pavyzdžiui, jums gali atrodyti, jog Pasaulio žemėlapis atrodo labai stilingai, tačiau padovanojus jį tėvams, kurie keliauja tik Europoje – jie retai turės progą įsmeigti naujų smeigtukų. Juk ūpas bus daug didesnis, jei jiems grįžus iš tos pačios šalies jau kelioliktą kartą –  jie galės pažymėti vis kitą miestą. Europos žemėlapiuose pateikiame labai daug didelių ir vidutinių miestų, upių ir kitų geografinių detalių, kurios padės orientuotis ir žemėlapį pildyti nuolatos.

Keliaujantiems dar mažiau į užsienį – geriausias pasirinkimas Lietuvos žemėlapis. Netgi po savaitgalio trumpos išvykos, galima pasižymėti naują aplankytą miestelį ar nacionalinį parką.

Ir žinoma! Tikriems keliautojams ar jauniems, tik pradedantiems savarankiškai keliauti – išrinkite Pasalio žemėlapį.

pilkas zemelapis interjere su smeigtukais tripmap

europos zemelapis su smeigtukaislietuvos zemelapis su smeigtukais trip map2. Kokiame interjere kabės žemėlapis?

Tikime, kad galima pasiduoti pagundai ir žemėlapį rinkti tik pagal jūsų paties skonį. Tai, kas patiems atrodo patraukliai ir stilingai. Tačiau! Labai svarbu atsižvelgti į dovanos gavėjo interjerą. Ar jis šviesus? Ar jis spalvingas? Ar dominuoja tam tikrų spalvų interjero detalės kaip pagalvėlės, užuolaidos, vazos, gėlės ir pan. Apmąstykite, kuris žemėlapis ant sienos jiems derėtų prie kitų baldų ir daiktų. Jei turite gavėjo namų nuotrauką – visuomet galite atsiųsti mums ir mes su mielu noru pasistengsime patarti.

Jei galiausiai nesate tikras, kuris žemėlapis tiktų – galite rinktis dovanų kuponą arba rizikuoti pirkti jūsų nuomone tinkamiausią žemėlapį. Tuomet, jei gavėjui parinktas žemėlapis netiks, jis galės jį pasikeisti.

pakabintas pasaulio zemelapis svetaineje trip map
pasaulio kelioniu zemelapis su smeigtukais ir nuotraukomis

trip map zemelapis su smeigtukais interjere3. Kiek bus erdvės žemėlapiui pakabinti?

Vienareikšmiškai pats įspūdingiausias žemėlapis yra didžiausio formato (150×100 cm)! Norėdami labai nustebinti – nedvejodami rinkitės šį formatą.

Jei gavėjo namai, tai vieno kambario butas – didelis formatas gali užgožti kitus interjero akcentus bei atrodyti neproporcingai. Tokiu atveju saugiausias pasirinkimas – vidutinis 100×70 cm formato žemėlapis, kuris tinka daugelyje kambarių.

Taip pat galite dovanoti ir derinti du vienodo stiliaus žemėlapius. Pvz., mėlyną pasaulio bei tokių pat atspalvių mėlyną Europos žemėlapį. Juos galima drąsiai grupuoti ant vienos ar poros sienų tame pačiame kambaryje.

didelis pasaulio zemelapis interjere tripmap

4. Kur dovanosite žemėlapį: Lietuvoje ar užsienyje?

Žemėlapių išmatavimai neatitinka rankinio bagažo išmatavimų, tad iš anksto apgalvokite, kaip transportuose žemėlapį į užsienį (jei toks poreikis yra). Visuomet galite apie tai informuoti mus, o mes savo ruožtu išsiųsime per kurjerių tarnybą (papildomai paskaičiuosime siuntimo išlaidas). Galite gabenti patys kitais būdais, pvz., draugų automobilyje, mažesnėmis siuntų tarnybomis.

Jei perkate didelio formato žemėlapį ir norite transportuoti patys, pamatuokite savo ar draugo/kolegos mašinos išmatavimus. Bagažinės plotis turi būti bent 1 metras. Kitu atveju, rizikuosite sugadinti žemėlapį transportuojant. Dažniausiai tam tinka universalai, miesto visureigiai ir kitos didesnės mašinos.

zemelapis su smeigtukais tripmap

5. Ar gavėjas turi savo namus?

Jei dovanos gavėjas gyvena nuomojame būste – rekomenduojame rinktis ramesnių atspalvių žemėlapius, kurie bus lengvai pritaikome jam išsikrausčius gyventi kitur.

pilkas pasaulio zemelapis interjere apsvietimas6. Ar gavėjo regėjimas geras?

Šis punktas aktualus dovanojant žemėlapį vyresnio amžiaus žmonėms. Jei žmogui sudėtinga įskaityti smulkius raštus – rekomenduojame rinktis didžiausio formato žemėlapius – juose raštai yra proporcingai didesni (dvigubai didesni nei vidutinio formato žemėlapiuose). Dažniausiai keblumų dėl to nekyla, jei gavėjas turi akinius skaitymui.

lietuvos-zemelapis-zalias-trip-map-klientu
Modernus ir tinkamai parinktas žemėlapis nustebina daugelį gavėjų. Tai unikali dovana vestuvių proga; solidaus dizaino žemėlapį įvertins verslo partneriai; galimybė nustebinti antrą pusę su proga ar be jos.

Jei turite papildomų klausimų apie dovaną – rašykite komentaruose arba [email protected]

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *