Mūsų komandai svarbi visapusė žemėlapių kokybė. Ne tik profesionali ir tiksli geografinė informacija, bet ir produkto fizinės savybės. Visi TripMap’ai yra spausdinami Giclée spausdinimo būdų. Tai metodas užtikrinantis stebinančią raišką, sodrias ir neblunkančias spalvas. Jis netgi naudojamas muziejuose ir galerijose paveikslų reprodukcijoms.

Viskas prasideda nuo profesionaliai sudarytų žemėlapių

Turime licenzijas visiems detaliems žemėlapiams (tiksliau, jų geografinei informacijai), kuriuos sudarė savo srities profesionaliai kartografai Lietuvoje ir Anglijoje. Tai užtikrina, kad žemėlapiuose pateikta informacija atitinka šiandien aktualią ir teisingą informaciją. 

ant drobes zemelapiai trip map kokybe

Brangesnė, bet ilgaamžė spauda

Mūsų klientams - tik geriausios kokybės medžiagos

1️⃣ Naudojame tik kokybišką drobę pagamintą Europoje. Ant jos ne tik persiteikia ryškios ir sodrios spalvos, bet ir galutinis paveikslas pasižymi ilgaamžiškumu, medžiaga negelsta. Visos geografinės detalės yra aiškios ir puikiai įskaitomos. Ištestavome ne mažiau nei 5 drobės variantus ir pasirinkome aukščiausios kokybės ir geros reputacijos gamintojų produkciją.

2️⃣ Spausdiname Canon PRO-4000 spausdintuvu. Svarbiau už patį spausdintuvą yra tai, kokius dažus jame naudojame. Renkamės tik sertifikuotus pigmentinius originalius Canon dažus (pagamintus Japonijoje, Canon įmonėje). Jie užtikrina gilius ir sodrius atspalvius, neišskiria kenksmingų medžiagų, laikui bėgant nesilupa ir nekeičia spalvos.

3️⃣ Visus žemėlapius ant drobės lakuojame specialiai SPAUDAI skirtu laku pagamintu Europoje. Būtent jis užtikrina dar įspūdingesnį spalvų ryškumą (juoda tampa dar juodesnė), jų atsparumą blukimui saulės šviesoje bei suteikia galimybę nuvalyti susidariusias dulkes ar netyčia ištepus. Neteisingai nulakuota drobė gali pradėti blukti jau po pusmečio ar metų. Tuo tarpu drobė be lako tinkama trumpalaikiam eksponavimui, tačiau žemėlapis namuose juk kaba dešimtmečius! Tad gaminame taip, kad tuos dešimtmečius jis atlaikytų.

4️⃣ Paveikslai yra tempiami ant medinio porėmio, pagaminto Lietuvoje. Jis užtikrina lengvą svorį, nekenkia aplinkai bei tvirtai išlaiko paveikslo formą.

5️⃣ Žemėlapiai yra užpildomi minkšta plokšte, kuri sukuria tvirtą pagrindą smeigtukams. Galutinis produktas yra pasirašomas jį pagaminusio profesionalaus meistro.

TRIP MAP zemelapiu kokybes garantija

VISĄ gamybos procesą kontroliuojame patys

Žemėlapius gaminame mūsų studijoje Vilniuje, taip užtikrindami, kad net smulkiausios detalės nepraslys mums pro akis. Kuriame etiškas ir draugiškas darbo vietas, atsakingai atsirinkdami komandos narius, vertinančius kokybę.

80+ metų nekintantys žemėlapiai

Tinkamai paruoštas paveikslas ant drobės bei kokybiškos ištestuotos medžiagos užtikrina, kad Trip Map žemėlapis liks nepakitęs 80+ metų. Šio skaičiaus neišgalvojome patys – jį pateikia medžiagų tiekėjai, kurie yra atlikę įvairius, specialiai tam skirtus testus. Mes vadovaujamės jų rekomendacijomis gamybos metu.
trip map zemelapiai ant drobes kokybe
zemelapis ant drobes

Trip Map gamybos procesas užtrunka bent porą dienų (geram daiktui reikia kantrybės):

1. Atspausdiname žemėlapį ir leidžiame dažams pilnai sutvirtėti per naktį. Taip darome remdamiesi Canon suteiktomis gamybos rekomendacijomis. 

🡓
2. Kitą dieną drobę lakuojame specialiai spaudai skirtu laku dviem sluoksniais. Spaudos spalvos tampa ryškesnės; drobė apsaugoma nuo saulės ir aplinkos poveikio.

🡓
3. Nudžiuvus lakui, drobę tempiame ant medinio porėmio.

🡓
4. Paruoštą paveikslą užpildome minkštą plokšte.

🡓
5. Prisukame pakabinimo kabliukus.

Mūsų kokybę užtikrina:

Natural canvas

Natūrali drobė

Colors

Pigmentiniai sertifikuoti dažai

Shine

Drobei skirtas ypač skaidrus UV lakas

Pasaulio_color

Licencijuoti detalūs žemėlapiai

easy care

Gamyba Lietuvoje (mūsų studijoje Vilniuje)

Beautiful design

Profesionalūs dizaineriai

Ir svarbiausia! Pagarbus požiūris į klientą 🧡 ir tai, ką jam iš tiesų parduodame.

Jei turite papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti el.paštu [email protected] arba tel.nr. 8623 26666

trip map kokybe atsiliepimai (1)

Tikrų klientų atsiliepimai