Mūsų komandai svarbi visapusė žemėlapių kokybė. Ne tik profesionali ir tiksli geografinė informacija, bet ir produkto fizinės savybės. Visi TripMap’ai yra spausdinami Giclée spausdinimo būdų. Tai metodas užtikrinantis stebinančią raišką, sodrias ir neblunkančias spalvas. Jis netgi naudojamas muziejuose ir galerijose paveikslų reprodukcijoms.

Nemažai spaustuvių skelbiasi siūlančios šią spaudos paslaugą, tačiau tik ne daugelis tai iš tiesų įgyvendina. Kodėl?

Pigios spaudos kaina

Šiam spaudos tipui būtina naudoti kokybišką drobę, pigmentinius dažus ir specialiai spaudai skirtą apsauginį laką. Ne paslaptis, jog kai kurie mėgina stipriai sumažinti gamybos kaštus naudodami ne originalius dažus bei keliais kartais pigesnį medienai skirtą laką. Tokiu būdu sutaupoma didelė dalis gamybos išlaidų. Bet ar toks taupymas tikrai naudingas klientui? Kaip gyvenime ir būna, pigesnis daiktas retai turi tokią pačią kokybę, nors aprašymai ir gražiai skamba.

Naudojant ne sertifikuotas medžiagas, niekas negali garantuoti, kad jūsų pasirinktas spaudos produktas neišbluks; atitiks ekrane matomas spalvas; nepageltonuos, o lakas neatšoks nuo drobės. Visa tai ypač aktualu, jei jūsų namuose daug tiesioginės saulės šviesos. Įtartinos priemonės, gali būti netgi kenksmingos jūsų sveikatai (kvėpuojant patalpoje, kurioje kabo paveikslas).

Brangesnė, bet ilgaamžė spauda

Savo ruožtu renkamės brangesnį, bet atsakingesnį kelią. Naudojame tik sertifikuotus pigmentinius originalius Canon dažus (pagamintus Japonijoje, Canon įmonėje), skirtus spausdintuvui Canon PRO-4000. Išbandėme ne mažiau nei 5 skirtingas drobės rūšis, norėdami užtikrinti geriausias spalvas, ryškumą, detales ir žemėlapių skaitomumą.

Dalis gamintojų siūlo rinktis sintetinę drobę spaudai, jei spaudos failas turi daug smulkių detalių. Tai argumentuojama teiginiu, kad ant natūralios drobės detalės yra sudėtingiau matomos. Iš mūsų patirties, galime pasakyti, jog tai nėra tiesa. Naudojant kokybišką ir tinkamą drobę, visos detalės ant natūralios drobės yra ryškios ir puikiai matomos.

Galiausiai, vienas svarbiausių etapų – lakavimas specialiai SPAUDAI skirtu laku. Būtent jis užtikrina dar įspūdingesnį spalvų ryškumą (juoda tampa dar juodesnė), jų atsparumą blukimui saulės šviesoje bei suteikia galimybę nuvalyti susidariusias dulkes ar netyčia ištepus. Neteisingai nulakuota drobė gali pradėti blukti jau po pusmečio ar metų. Tuo tarpu drobė be lako tinkama trumpalaikiam eksponavimui, tačiau žemėlapis dažnai namuose kaba dešimtmečius. Tad gaminame taip, kad tuos dešimtmečius jis atlaikytų.

80+ metų nekintantys žemėlapiai

Tinkamai paruoštas paveikslas ant drobės bei kokybiškos ištestuotos medžiagos užtikrina, kad Trip Map žemėlapis liks nepakitęs 80+ metų. Šio skaičiaus neišgalvojome patys – jį pateikia medžiagų tiekėjai, kurie yra atlikę įvairius, specialiai tam skirtus testus. Mes vadovaujamės jų rekomendacijomis gamybos metu.

zemelapis ant drobes

Trip Map gamybos procesas užtrunka bent porą dienų (geram daiktui reikia kantrybės):

1. Atspausdiname žemėlapį ir leidžiame dažams pilnai sutvirtėti per naktį. Taip darome remdamiesi Canon suteiktomis gamybos rekomendacijomis. 

🡓
2. Kitą dieną drobę lakuojame specialiai spaudai skirtu laku dviem sluoksniais. Spaudos spalvos tampa ryškesnės; drobė apsaugoma nuo saulės ir aplinkos poveikio.

🡓
3. Nudžiuvus lakui, drobę tempiame ant medinio porėmio.

🡓
4. Paruoštą paveikslą užpildome minkštą plokšte.

🡓
5. Prisukame pakabinimo kabliukus.

Mūsų kokybę užtikrina:

Natural canvas

Natūrali drobė

Colors

Pigmentiniai sertifikuoti dažai

Shine

Drobei skirtas ypač skaidrus UV lakas

Pasaulio_color

Licencijuoti detalūs žemėlapiai

easy care

Gamyba Lietuvoje (mūsų studijoje Vilniuje)

Beautiful design

Profesionalūs dizaineriai

Ir svarbiausia! Pagarbus požiūris į klientą 🧡 ir tai, ką jam iš tiesų parduodame.

Jei turite papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti el.paštu [email protected] arba tel.nr. 8623 26666

trip map kokybe atsiliepimai (1)

Tikrų klientų atsiliepimai