Tripmap.lt | Pasaulio žemėlapiai ant sienos žymėti keliones | Komanda
Keliautojų komanda, gaminanti Pasaulio žemėlapius ant sienos, skirtus žymėti aplankytas vietas. Pirkti internetu. Nemokamas pristatymas.
Pasaulio žemėlapis, pakabinamas, ant sienos, interjero detalė, dovana keliautojui, dovanos namams,
13396
page-template-default,page,page-id-13396,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Kas mes?

Sveiki!

Metų metus mūsų namuose kabėjo politinis žemėlapis, į kurį žiūrėdami prisimindavome savo nepakartojamus kelionių nuotykius, rinkomės naujas kryptis ir slapčia svajodavome, kaip puiku būtų apkeliauti visą pasaulį.

Kelionė po kelionės, vis labiau norėjome pažymėti kur buvome ir kiek įmanoma dažniau prisiminti atostogų akimirkas, kurios teikė motyvaciją pirkti lėktuvo bilietus dar neatrasta kryptimi ir nertis į naujų vaizdų, skonių ir garsų patirtį.

Taip tikėtai/netikėtai kilo mintis, jog galime sukurti stilingą, praktišką ir istorijų pilną žemėlapį. Ne tik puošiantį namus, bet ir saugantį kelionių akimirkas. Eksperimentuojant ir ieškant pačio pačiausio varianto gimė Trip Map, pasaulio žemėlapis ant natūralios drobės su smeigtukais kelionių taškams žymėti.

 Trip Map – prisiminimus saugantis kelionių dienoraštis. Kurkite savo žemėlapį ne tik smeigtukais. Prisekite nuotraukas, suvenyrus, bilietus. Tegu viskas būna tikra ir nuoširdu.

Mes žinome, kaip gera keliauti ir žinoti, jog naujas bilietas jau kišenėje.

Marta ir Paulius

Jei norite su mumis susisiekti:

Rašykite labas@tripmap.lt

Skambinkite +370 623 26666

Susisiekite Facebook puslapyje

 

 

Mūsų pirmas ir nuolat pildomas Trip Map

Norėtum turėti savo Trip Map?

 

Message Us