Tai mūsų komanda - besišypsantys laimingi žmonės, kurie stipriai dirba, kad jūsų kelionių prisiminimai būtų išsaugoti ilgam.

trip-map-team-all

Mūsų požiūris

1.

Nuoširdžiai ir draugiškai padedame mūsų klientams priimti geriausią sprendimą ir kartu sprendžiame problemas, jei kyla neskalandumų.

2.

Gaminame žemėlapius kaip sau. Su atidumu, principingu požiūriu kokybei ir taip, kad kiekvienas galėtume didžiuotis rezultatu.

3.

Ne tik teigiame, bet ir iš tiesų esame komanda. Kartu sprendžiame iššūkius, vienas kitą palaikome ir esant progai pramogaujame.

Komandos nariai

Direktorius ir bendraįkūrėjas

Paulius

Atsakingai rūpinasi visos įmonės veikla, procesais ir projekto augimu. Po darbo valandų aktyviai sportuoja, keliauja į gamtą ir organizuoja draugų susibūrimus.
Marketingo vadovė ir bendraįkūrėja

Marta

Idėjos autorė, šiuo metu koordinuojanti projekto komunikaciją. Rūpinasi, kad klientams būtų kuo lengviau išsirinkti produktą. Laisvu laiku mėgaujasi knygų skaitymu, žygiais gamtoje bei sportuoja.
Gamybos vadovas ir meistras

Mantvydas

Pirmasis Trip Map darbuotojas, auksinių rankų savininkas ir mūsų produktų kokybės specialistas. Užvėręs darbo duris važinėja ilgas distancijas dviračiu bei aktyviai sportuoja.
Grafikos dizaineris

Lukas

Profesionaliai kuria naujus žemėlapių dizainus. Turi puikią akį spalvoms, dizaino elementams, pasižymi atidumu detalėms. Be įprastų laisvalaikio pasirinkimų, kaip filmai ir gamta, domisi bei žaidžia krepšinį ir šachmatais.
Meistras

Edvardas

Edvardas prisijungė prie mūsų, turėdamas ilgametę meistrystės patirtį. Laisvalaikį leidžia sodyboje, kurią nuolatos tobulina. Po darbo turi dar svarbesnę rolę, būti šauniu tėčiu.
Sandėlio prižiūrėtojas ir pakuotojas

Aurimas

Atsakingas už sandėlio priežiūrą, likučių stebėjimą, produktų pakavimą ir išsiuntimą klientams. Laisvalaikiu žaidžia kompiuterinius žaidimus ir sprendžia sudėtingus galvosūkius.

Kaip su mumis susisiekti?

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, parašykite mums el.paštu labas@tripmap.lt.

Pilnus kontaktus rasite puslapyje “Kontaktai”.