Kelionių patarimai

„Myliu keliones” – rašančius keliautojus vienijanti bendruomenė

Ar kada teko, planuojant savarankišką kelionę, pasiklysti informacijos gausoje internete? Ar teko klaidžioti ir netikėtai atrasti naujų lankytinų vietų, maršrutų, kitų ten buvusių keliautojų rekomendacijų bei patarimų ir viduje sušukti “ach, kaip gerai, kad tai radau, kaip gerai, kad jie pasidalino!” O gal teko kažką naudingo sužinoti jau po kelionės ir viduje šiek tiek nuliūsti “ėch, kad būčiau apie tai paskaitęs anksčiau…”? O gal keliaudami atradote kažką TOKIO ir norėtumėte patys apie tai parašyti, bet neturite savo tinklaraščio?!

Jei į bent vieną klausimą atsakėte TAIP, tuomet spauskite myliukeliones.lt ir skaitykite svetainėje esančius įrašus, kuriais dalinasi Jums jau galbūt pažįstami tinklaraštininkai ir ne tik.

myliu keliones europoje
myliu keliones blogas

Apie ką yra „Myliu keliones

Svetainė myliukeliones.lt – tai lyg “blogų blogas” apie savarankiškas keliones ir daug daugiau. Tai įrašai apie autentiškus patyrimus kelionėse, apie įspūdžius iš pirmų lūpų bei patarimus kaip sau patiems.

Apie nesibaigiančius nuotykius kelionėse ir kitą – ne visada žaviąją – tų nuotykių pusę.

Apie naudingas bei svarbias žinoti detales keliaujant po įvairiausias pasaulio vietas.

Apie tai, kur verta nuvykti, ką pamatyti, kiek tam skirti laiko ir pinigų, o ko geriau apskritai nelankyti.

Apie visus tuos dalykus, kuriais norisi pasidalinti po kelionės ir kuriuos dar labiau norisi sužinoti, kai tik jas pradedi planuoti.

Apie džiaugsmo kupinas akis ir plačias šypsenas, kurios atsiranda vos išgirdus žodį „kelionės“.

keliones kalnuose su antra puse

Nuo ko viskas prasidėjo

Patys gražiausi dalykai pasaulyje prasideda nuo meilės, tad ir šį kartą viskas prasidėjo nuo meilės kelionėms. Nors lietuvių kalboje mylėti galima tik gyvą žmogų, bet šie žodžiai mums turi gilesnę prasmę ir labiausiai išreiškia mūsų jausmus, kuriuos sukelia kelionės. Keliavimas mus išmoko pažinti bei pamilti žmones iš skirtingų šalių, kultūrų, rasių ir priimti juos tokius, kokie jie yra. Meilė ir kelionės mums yra neatsiejami dalykai.

Tinklapio myliukeliones.lt priešistorė yra blogas noplan.lt, kurį pradėjau rašyti išvykusi į Aziją 2016 metais. Besidalinant kelionės įspūdžiais, palaikymo ir klausimų sulaukiau ne tik iš draugų bei artimųjų, bet ir iš kitų keliautojų, panašių į mane. Labai nustebino, kiek daug yra keliaujančių ir rašančių apie savo keliones. Labiausiai pradžiugino tai, kiek daug visi turime kuo pasidalinti. Prasitarusi apie tai garsiai su savo draugu Aurimu, išgirdau pačią puikiausią idėją – suburti keliaujančių ir norinčių rašyti bei dalintis bendruomenę!

Taip ir gimė internetinis projektas myliukeliones.lt – vieta, kur visi tinklaraštininkai (a.k.a. blogeriai)  ir tie, kurie tokiais norėtų būti, gali dalintis savo tinklaraščiuose parašytais straipsniais arba gali rašyti juos tiesiog čia. Kartu tai ir vieta, kurioje norintys keliauti, gali rasti daug nuostabių idėjų, patarimų bei įkvėpimų kelionėms.

keliones kalnuose

Kas mes?

Viktorija Pukinskaitė ir Aurimas Lipštas – mylintys keliones, mėgstantys keliauti savarankiškai, dalintis įspūdžiais, susipažinti ir bendrauti su bendraminčiais bei tikintys, kad būryje draugų – visada smagiau!

Mes daug keliaujame, daug skaitome apie keliones, domimės apie kitas šalis, dalinamės savo kelionių įspūdžiais ir patarimais ne tik savo svetainėje, bet ir kituose internetiniuose portaluose, televizijoje, radijuje. Kartais mes padedame suplanuoti savarankiškas keliones.

myliu keliones ikurejai
kelione motoroleriu

Mūsų tikslas

Internete yra daugybė naudingų lietuviškų tinklaraščių apie keliones, vieni yra labiau žinomi, o kiti mažiau. Norime vienoje vietoje suburti keliautojų bendruomenę, kur tinklaraštininkai galėtų dalintis savo kelionių istorijomis ir juos pasiektų daugiau skaitytojų, o skaitytojai galėtų vienoje vietoje rasti naudingos informacijos, padedančios susiplanuoti savarankiškas keliones.

Projektas gyvuoja nuo 2018 metų, o tai, kad jau nuo pat pradžių atsirado palaikančių mūsų idėją, mus skatina nesustoti. Labiausiai džiaugiamės tuo, kad per šiuos metus subūrėme beveik 30 tinklaraštininkų bendruomenę, kurie pasidalino virš 300 įrašų mūsų svetainėje. Šiais įrašais nuolat dalinamės savo Facebook bei Instagram paskirose ir sulaukėme palaikymo bei susidomėjimo, o apie kai kurias keliones dalinomės radio bei TV laidose.

kelione graikijoje

Jei rašote tinklaraštį ir norite, kad Jūsų įrašus pamatytų daugiau skaitytojų, o gal norite rašyti, bet neturi savo svetainės, registruokitės ir dalinkitės nuorodomis į savo įrašus arba rašykite juos svetainėje myliukeliones.lt. Jei mėgstate keliones planuoti savarankiškai ir dažnai ieškote kitų keliautojų patarimų bei įkvėpimo, tikime, kad rasite įdomios ir naudingos  informacijos myliukeliones.lt.

keliones miestuose

Žemėlapiai žymėti aplankytas vietas

 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Safaris (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Safaris (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Pilkas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)
  119.00199.00
 • trip map dovanu kuponas zemelapiui ant drobes
  Dovanų kuponas
  30.00200.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Modernus juodas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Modernus juodas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas rusvas
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas/rusvas (Detalus)
  119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *