Apie žemėlapius

NAUJIENA | Žemėlapis su retro detalėmis

Žemėlapis su retro detalėmis

Nuolatos pildome žemėlapių ant drobės asortimentą. Kiekvienas naujas dizainas mums kelia labai daug džiaugsmo ir susižavėjimo, kaip puikiai pavyksta įgyvendinti kilusias idėjas bei išsakytus jūsų poreikius! Šį kartą norėjome daugiau paeksperimentuoti ir sukurti šį tą išskirtinio. Rezultatas – naujas retro elementų turintis žemėlapis su smeigtukais.

retro stiliaus zemelapis ant sienosŽemėlapio fonas yra švelniai mėlynos/žydros spalvos, žemynai kreminių ir žemiškų atspalvių. Dizaine naudojame spausdinimo mašinėles primenantį raštą bei keletą papildomų iliustracijų, kaip kompasą. Aplink žemėlapį pateikta storesnė ir stambesnė linija, kuri dailiai įrėmina visą žemėlapį.

zemelapis svetaineje idejos trip map

vintage zemelapis ant sienos tripmap

zemelapis vaiku kambariui trip map

Pasaulio žemėlapis yra detalus. Jame pateiktos visos šalys, sostinės, didieji miestai, jūros ir vandenynai, upės, įlankos (sudarytas profesionalių kartografų). Tai leidžia tiksliau pažymėti aplankytas vietas bei planuoti naujus maršrutus. Geografinių elementų gausa žemėlapiui suteikia praktinę naudą – jis tinkamas ne tik namus papuošti, bet ir plėsti geografijos žinias.

sieninis pasaulio zemelapis zymeti aplankytas vietas tripmap

senovinis zemelapis interjere trip map

Retro stiliaus dizainas tobulai tiktų vaikų kambaryje, šviesiame ir natūralių atspalvių interjere. Derėtų su kreminių spalvų ir medienos detalėmis. Jis taptų kambario akcentu, tačiau nebūtų labai ryškus ir atimantis visą dėmesį.

Rekomenduojame rinktis didžiausio formato žemėlapį 150×100 cm, jei norite įspūdingiausio efekto ir didesnio užrašų šrifto. Visi trys smeigtukų variantai puikiai dera: spalvoti ryškiausiai ir geriausiai matomi; auksiniai ir sidabriniai labiau susilieja su žemėlapio fonu, atrodo subtiliau.

smeigtukai zemelapiams trip map

retro zemelapis trip map melynas

sidabriniai smeigtukai trip map
Žemėlapį užsakyti galite mūsų el.parduotuvėje – pristatysime nurodytu adresu arba galėsite atsiimti mūsų darbo studijoje Vilniuje. Žinome, kad šis žemėlapis ras kelią į keliautojų širdis.

Jei norite pasiūlyti savo idėją – pasidalinkite ja puslapio apačioje komentaruose.

Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Retro melsvas (Detalus)

119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.