Kelionės Lietuvoje, Kelionių istorijos

Ribiškių pažintinis takas – 6 km trasa Vilniuje

zaliosios zonos vilniaus mieste

Ribiškių pažintinis takas (pėsčiųjų trasa) malonus atradimas Vilniaus mieste. Negaliu nustoti žavėtis faktu, jog Lietuvos miestuose turime tokią prabangą – didelius žalius plotus, kuriuose vaikštant pasijunti lyg kaime pas močiutę.

pazintinis takas salia liepkalnio ribiskes

ribiskiu pazintinis takas

Ribiškių erozinio kalvyno trasa ne išimtis. Tako pradžia ties aktyviu Minsko plentu, Ibis viešbučiu, tačiau paėjus toliau, maršrutas driekiasi per miškus, šalia nedidelių sodybų, kalvotomis vietomis ir kerta sodų bendriją.

Atvykus pasivaikščioti, automobilį palikome ties Ibis viešbučiu. Iš aikštelės matyti takelis bei vienas iš pažintinio tako stendų. Jame apžiūrėjome, koks ratas mūsų laukia. Galite rinktis žaliai (2,5 km) arba mėlynai pažymėtą taką (6 km). Rekomenduoju rinktis ilgesnį, kadangi praleisite daugiau laiko gamtoje bei pamatysite platesnes apylinkes.

ribiskiu pazintinio tako gamta

pazintinis takas vilniaus mieste ribiskes

ribiskiu pesciuju trasa vilniuje

ribiskiu pazintinis takas pesciuju trasa

Nustebino tai, kokių nuostabių sodybų ir gyvenamų namų yra Vilniaus mieste. Paslėptų miško slėniuose be mašinų triukšmo, tik su nuostabia gamta aplink.

ribiskiu erozinio kalvyno takas

Žygio metu teks ne kartą nusileisti ir vėl pakilti į įkalnes, tad šis maršrutas nėra tinkamas su vaikų vežimėliais ar tiems, kurie turi sunkumų vaikščiojant. Pakilus, nuo kai kurių kalvų matomos šalia esančios gyvenvietės bei atsiveria dalis Vilniaus miesto panoramos. Pakeliui yra ne viena vieta, kur galite prisėsti, išsitraukti sumuštinį ir kurį laiką pasimėgauti gamta.

pazintiniai takai aplink vilniu

parkai vilniuje ribiskiu takas

keliones lietuvoje tripmap blogas

vilniaus pazintiniai takas ribiskiu trasa

Ribiškių takas aiškiai sužymėtas. Tik porą kartų teko įdėmiau apsidairyti aplink, norint rasti kuolą su trasos ženklu. Padarėme išvadą, kad tai puikus maršrutas visais metų laikais neišvykstant iš Vilniaus.

Panašaus ilgio ar netgi ilgesnes pėsčiųjų trasas galite rasti Antakalnyje ir Karoliniškėse.

sodu bendrija vilniaus mieste

pazintinis takas su suniu

ribiskiu pazintinis takas marsrutas vilniuje

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *