Apie žemėlapius

Senovinis pasaulio žemėlapis ant drobės – 5 išskirtinumai

tripmap zemelapis senovinis su smeigtukais

 Senovinis pasaulio žemėlapis ant drobės turi keletą išskirtinių dizaino detalių, kurių neturi kiti mūsų žemėlapiai. Jį kūrėme mintyse įsivaizduodami klasikinio interjero namus bei tuos, kuriems artimas vintage stilius. Svarbu paminėti, kad sendinto dizaino žemėlapyje, kartografiniai duomenys (šalių suskirstymas, miestai ir t.t.) atitinka šiuo metu esančią aktualią informaciją.

Jei svarstai, ar šis žemėlapis tinka tau – apačioje pateikiame nuotraukas iš arti, kurias gali įdėmiai panagrinėti. Taip pat toliau papasakosiu, kuo šio žemėlapio su smeigtukais dizainas skiriasi nuo kitų variantų.

senovinis pasaulio zemelapis tripmap drobe

ŠVELNIAI MATOMAS RELJEFAS

Pasaulio žemėlapyje pateiktas gamtinis reljefas, kalnai. Jis matomas tiek žemynuose, tiek vandens dalyje. Gali nesunkiai rasti Alpių, Kaukazo ar Himalajų kalnynus. Reljefas gelbsti ieškant konkrečių vietovių, kuriose keliavai, kopinėjai ar tiesiog nori turėti daugiau informacijos nagrinėjimui. Kalnuotos vietos matomos švelniai, ne taip ryškiai, kaip kitame mūsų spalvingame politiniame žemėlapyje.

senovinis pasaulio zemelapis ant drobes su smeigtukais tripmap

PATEIKTOS ILGUMOS IR PLATUMOS

Šis paveikslas, Senovinis pasaulio žemėlapis ant drobės, tarsi subraižytas langeliais punktyrinėmis linijomis. Jos žymi geografinę informaciją – ilgumas ir platumos. Linijos suteikia ne tik praktinę informaciją (pvz., norint rasti žemės pusiaują), bet ir papildomą cinkelį sendinto stiliaus žemėlapiui.

Ilgumos ir platumos taip pat pateiktos geltoname/auksiniame pasaulio žemėlapyje iš mūsų asortimento.

vintage stiliaus zemelapis ant sienos tripmap

PEREINANTIS ŽEMYNŲ KRAŠTŲ ATSPALVIS

Žemyninei teritorijai suteikėme papildomą efektą. Lyg akvarele būtų piešta! Visų žemynų krašteliai patamsinti, pereinančių spalvų ir vizualiai suteikia piešimo ranka efektą. Jei panagrinėsite senus kelionių žemėlapius – rasite panašių detalių.

tripmap zemelapis sendintu spalvu

SENDINTOS TEKSTŪROS EFEKTAS

Žemėlapį atspausdinus ant drobės, jis turi ne tik pačios medžiagos tekstūrą, bet ir spaudos efektą. Pastarasis perteikia seno popieriaus, papiruso ar panašios medžiagos raštą. Dėl šio dizaino sprendimo – spalvos ir žemėlapis neatrodo toks plokščias ir griežtas.

SENOVINIS RAŠTAS

Kurdami nepraleidžiame esminių smulkmenų. Kaip senovinis žemėlapis be seno, kartografinio, spausdinimo mašinėles primenančio rašto? Šį rašto stilių naudojame visiems objektams: šalims, miestams, vandens telkiniams. Galutinis žemėlapio rezultatas tikrai tinka tavo klasikiniams ar medžio detalių turintiems namams.

Panašų raštą naudojame žaismingame retro stiliaus pasaulio žemėlapyje iš mūsų asortimento.

Šalia šio žemėlapio dera daugelis mūsų smeigtukų. Jei nori išlaikyti klasikinį stilių, rekomenduojame šias spalvas: tamsaus metalo, sidabro, juodą, baltą.

Džiaugiamės, kad tokios naujienos, kaip ši, greitai sulaukia populiarumo. Jei turi idėją, kokio stiliaus žemėlapį turėtume sukurti – rašyk komentaruose arba atsiųsk savo mintis el.paštu labas@tripmap.lt

Įraše paminėti žemėlapiai

Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Senovinis rudas/melsvas (Detalus)

119.00199.00

Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Retro melsvas (Detalus)

119.00199.00

Pasaulio žemėlapis ant drobės – Auksinis/geltonas (Detalus)

119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.