Apie žemėlapius

Tikriausiai gražiausias Lietuvos žemėlapis

pakabinamas lietuvos zemelapis su smeigtukais tripmap

Kartą perskaičiau mintį, kurį pakeitė mano požiūrį į keliones. Negaliu prisiminti, koks tos knygos pavadinimas ir siužetas, bet mintis, jog nebūtina vykti toli toli, už jūrų marių, kad pajaustum keliavimo džiaugsmą – man įstrigo ilgam.

Keliones dažniausiai sudaro žmonės, su kuriais esi; žmonės, kuriuos sutinki; istorijos, kurias išgirsti; maži atradimų džiaugsmai. Visa tai patirti tereikia plačiai atmerktų akių ir teisingo požiūrio. Tada nuolatinį smalsumą galima šiek tiek pamaitinti ir be bilietų į šiltus kraštus.

Pastaruosius porą metų mes tikrai atradome daugiau Lietuvos nei anksčiau. Aplink Vilnių jau sunku rasti naują pažintinį taką; miegota palapinėse; plaukta baidarėmis; kūrenti laužai; degustuotas alus; atrasti nedideli ir puikūs restoranai ten, kur mažiausiai tikiesi. Ir nors neturime Lietuvoje kalnų ar žydro vandens – čia turime daug įdomių žmonių; ežerų miškuose; kopų ir gaivaus oro. Kelionės Lietuvoje tapo mūsų savaitgalių ir gyvenimo dalimi.

lietuvos zemelapis tamsiai zalias trip map

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – mūsų asortimente atsirado dėl kitų, tokių pat keliaujančių, kaip mes. Jį sudarė profesionalūs kartografai; norėjome, kad jame būtų ne vienas Lietuvos miestelis, kurį esate aplankę; kad žymėtumėte upes, kur plaukėte baidarėmis; ežerus, kur žvejojote; aplankytus bažnytkaimius; giminei svarbias vietas.

Lietuvos žemėlapis gali tapti visos šeimos dienoraščiu; savaitgalio planų motyvacija. Pačius pirmus žemėlapius su smeigtukais sukūrėme žalius; labai lietuviškus. Turime planuose dar ne vieną kitą spalvą, kuri padės pritaikyti žemėlapį jūsų namų interjerui.

Kaip ir Pasaulio žemėlapius, Lietuvos žemėlapius spausdiname ant natūralios aukštos kokybės drobės; vidų užpildome minkšta plokšte; pristatome kartu su smeigtukais. Tikriausiai gražiausias ir kokybiškiausias Lietuvos žemėlapis, kurį šiuo metu galite pakabinti namuose (arba bent jau mes tikimės, kad taip yra).

pakabinamas lietuvos zemelapis ant drobes

Lietuvoje turime visus keturis metų laikus. Viena ir ta pati vieta gali atrodyti keturis kartus kitaip.

Gražių jums kelionių,

Marta

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Safaris

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Juoda juoda naktis

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Senovinis

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Retro melsvas

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Pilkas

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Juodas/baltas

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Tamsiai mėlynas

69.00199.00

Dovanų kuponas

30.00200.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Šviesiai žalias

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Spalvotas

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Tamsiai žalias

69.00199.00

Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Smėlinis

69.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *