Auštos kokybės medžiagos = aukštos kokybės žemėlapiai ant drobės

trip-map-zemelapio-sandara

Dažai

Žemėlapius spausdiname vienu naujausių CANON PRO-4000 spausdintuvu. Jis skirtas aukščiausios kokybės spaudai ant drobės, paveikslų reprodukcijų gamybai. Spausdintuvas tik viena dalis – kritiškai svarbu pasirinkti originalius ir ištestuotus dažus. Trip Map naudojame oficialius Canon įmonės dažus – LUCIA PRO, gaminamus Japonijoje. LUCIA PRO tai vandens pagrindo profesionali 12 spalvų dažų sistemą, užtikrinanti plačiausią spalvų paletę bei nepriekaištingą spaudos kokybę (daugelis kitų gamintojų naudoja 6-8 spalvas). Ši technologija populiari tarp menininkų, gaminant išskirtinės kokybės nuotraukas bei paveikslų reprodukcijas. O mes ją naudojame gaminti sodrių spalvų ilgaamžius žemėlapius.
LUCIA PRO dažai užtikrina, kad spalvos išsiskirs gilumu, ryškumo diapazonu, o vaizdas pasižymės dailiai kontrastingomis spalvomis. Tai ypač pastebime juodų ir tamsių atspalvių žemėlapių paveiksluose. Profesionaliai spaudai skirti dažai būtini ne tik spalvai išgauti, bet ir aštriam, neišsiliejusiam, “neišpikseliuojam” vaizdui. Jie puikiai perteikia smulkias detales, pavyzdžiui, raides, kas be galo svarbu žemėlapiuose.
Originaliais dažais atspausdintas ir namuose eksponuojamas Trip Map žemėlapis pasižymi ilgaamžiškumu ne vienam dešimtmečiui (remiantis oficialiais gamintojo testais). Dalis kitų gamintojų naudoja pigesnes dažų alternatyvas, taip sutaupydami gaminio savikainai, bet negalėdami užtikrinti išliekančios spaudos kokybės.
Visuomet naudojame dažus įsigytus tik iš oficialių Canon atstovų, taip užtikrindami, kad jūsų namus pasieks ne tik geros kokybės produktas, bet ir saugus aplinkai.
trip map gamyba

Drobė

Esame išrankūs drobei, kurią naudojame. Pradėdami gamybą išbandėme bent 7 skirtingus variantus, kol radome tai – kas mums tobulai tiko.

Spausdinimui naudojame 390  g/m² premium kokybės drobę, skirtą paveikslų reprodukcijoms ir kitai spaudai, kuriai reikia nepriekaištingos išvaizdos. Ši drobė pasižymi visiškai baltu paviršiumi, ant kurio ryškiai perteikiama plati spalvų paletė, ypač sodriai tamsūs atspalviai. Švarus drobės paviršius užtikrina aiškiai matomas smulkias detalės, pvz., tekstus, o tai labai svarbu žemėlapių skaitomumui. Šią drobę pasirinkome iš patikimo D.Britanijos prekės ženklo, turinčio ilgametę patirtį spaudos produktų gamyboje. Kai kurios kitos spaustuvės naudoja pigesnes alternatyvas (pvz., pagamintas Kinijoje), siekdamos sumažinti išlaidas, tačiau negali pasiūlyti tokios pačios spaudos raiškos.

Premium 390 g/m² drobė pasižymi patvarumo ir atsparumu dažų “lūžiams”. Tai reiškia, kad tempiant drobę ant porėmio, dažai neskilinėja, o produktas atrodo puikiai, kad ir iš kurio šono žiūrėsite. Mūsų naudojama drobė nepagelsta laikui bėgant, dėl to nekinta originalios produkto spalvos. Drobės paviršius yra vientisas ir švarus, tačiau jei atspausdinus žemėlapį randame drobės trūkumų, tokį žemėlapį atidedame ir spausdiname naują.

Lakas

Visus Trip Map žemėlapius be išimties lakuojame drobei skirtu apsauginiu laku. Norime pabrėžti, kad naudojame būtent drobei ir spaudai skirtą laką, o ne kelis kartus pigesnį statybinėse parduotuvėse parduodamą medienos laką. Žinome, kad dalis gamintojų renkasi pastarąją pigesnę alternatyvą, siekiant sutaupyti, tačiau saulei veikiant statybinis lakas ima gelsti ir produktas praranda savo pradinę išvaizdą. Kai kurie gamintojai nenaudoja visiškai jokio apsaugančio sluoksnio, o tai žymiai sutrumpina produkto gyvavimo laiką.

Būdami išrankūs ir netaupydami ne tik drobei, bet ir apsauginiam lakui, pasirinkome tikriausią geriausią produktą rinkoje, gaminamą JAV, Teksase. Juo apsaugoti spaudos darbai priskiriami archyvinei kokybei ir išlieka 100+ metų nepakitę eksponuojant (tai patvirtina gamintojo turimi sertifikatai). Naudojame satininį laką, kuris suteikia švelnų spindesį bei išryškiną dailią drobės tekstūrą.

Šis apsauginis sluoksnis suteikia drobei ir dažams atsparumą vandeniui, tad drobę galite valyti tiek sausa šluoste, tiek esant reikalui, drėgna šluoste. Tokia savybė labai svarbi žemėlapiams, kadangi jie yra iš arti nagrinėjami, liečiami rankomis ir smaigstomi. Netyčia ištepus, galite būti ramūs, kad pavyks pašalinti nešvarumus.

Lakas atlieka svarbią funkciją apsaugant žemėlapį nuo UV spindulių arba paprasčiau – saulės poveikio. Žemėlapis ne tik nepageltonuoja, bet ir neblunka, spalvos išlieka sodrios. Taip pat šis sluoksnis apsaugo spaudą nuo mažų įbrėžimų, kurie gali atsirasti produktą liečiant rankomis; nuo aplinkoje esančių dulkių ir kitų nešvarumų. Šis lakas sukurtas vandens pagrindu, yra visiškai saugus ir bekvapis.

Porėmiai

Naudojame Lietuvoje pagamintus klijuotos pušies medienos porėmius. Jie pasižymi tvirtumu ir lengvu svoriu, tad galutinis produktas tinkamas kabinti ant įvairaus tipo sienų. Mažesnio formato produktams renkamės 2 cm storio, tuo tarpų didžiausio formato – 2,5 cm storio porėmius. Klijuota mediena naudojama tam, kad medinis porėmis laikui bėgant neišsilenktų, išlaikytų savo tiesą formą.

Surinkdami porėmius, visuomet tikriname jų tiesumą. Mūsų meistrai moka atskirti porėmius, kurie atitinka mūsų keliamus standartus. Jei gautas porėmis nėra tiesus, yra išsilenkęs, įskilęs ar buvo pažeistas transportuojant – mes jo nenaudojame gamybai ir grąžiname tiekėjams.

Putų plokštė, knyginis kartonas ir metaliniai kabliukai

Siekdami išsaugoti kuo lengvesnį produkto svorį, jo užpildymui naudojame putų plokštę. Ją stabiliai įtvirtiname į porėmio vidų, taip sukuriant stiprų pagrindą smeigtukų smeigimui. Ši plokštė išlaiko ne tik smeigtukus, bet ir prismeigtas nuotraukas, bilietus ar kitus aksesuarus. Taip pat ji atspari drėgmei, nesibanguoja ir visuomet išlieka tiesi.

Smaigstymui paruošto žemėlapio galinę pusę uždengiame kartonu, suteikdami estetinį vaizdą. Uždangai naudojame knyginį kartoną, kadangi jis savo sudėtyje neturi rūgšties. Tai užtikrina, kad neįvyks jokia nepageidaujama reakcija su jūsų sienos dažais, tapetais ar kita sienų danga. Pvz., dažai nepakeis spalvos, neišbluks ar pan.

Žemėlapiui užbaigti, viršutiniame kairiame ir dešiniame kampe prisukame kampinius metalinius pakabinimo kabliukus su danteliais. Už kampų pakabintas paveikslas išsilaiko tiesiai ir stabiliai. Jį galėsite pakabinti aktyvaus judėjimo vietoje, pvz., prieškambaryje, svetainėje, nes žemėlapis nejudės nuo skersvėjo ar judėjimo sukurto oro gūsio; nesvyruos jį smaigstant bei liečiant rankomis.

Smeigtukai

Siūlome 16 skirtingų spalvų smeigtukus, kuriais galite sukurti savitą stilių, sukurdami unikalius derinius.

Su kiekvienu žemėlapių gaunate 100 vnt smeigtukų. Smeigtukų dydį pasirinkome išbandę keletą skirtingų variantų, ieškodami geriausio galvutės dydžio ir adatėlės ilgio. Mūsų pasirinkimas – 1cm ilgio ir 3 mm skersmens galvutės adatėles. Šis dydis leidžia smeigtukus įsmeigti nepilnai į žemėlapį – paliekant matoma adatėlę arba susmeigti visiškai, paliekant kyšantį tik burbuliuką. Apvalios galvutės yra optimalaus dydžio, kad būtų galima susmeigti jas šalia viena kitos ir mažesnio formato žemėlapiuose ten, kur tankiai sužymėti miestai (pvz., Europos ar USA žemėlapiuose).

Smeigtukų supilstyti į žemas cilindro formos dėžutes su dangteliais, tad nepanaudotus smeigtukus galėsite saugiai laikyti iki kito žymėjimo.

Pakuotė

Per keletą veiklos metų išmokome ir radome būdus, kaip saugiai supakuoti žemėlapius siuntimui, sumažinant pažeidimo tikimybę iki minimalios.

Kiekvieną žemėlapį įsukame į ploną plėvelę, kuri apsaugo produktą nuo prisilietimų, įbrėžimų ir drėgmės. Kruopščiai įsuktą žemėlapį pakuojame į standžią ir pakietintą penkiasluoksnę kartono dėžę, kuri tvirtai laiko produktą viduje bei apsaugo iš išorės.

Visuomet rekomenduojame gautas pakuotes medžiagas surūšiuoti, pagal Lietuvos ar kitos jūsų šalies taisykles, o jei gavote sugadintą siuntą – būtinai mums informuokite, ją pakeisime.