Apie žemėlapius

Vokietijos žemėlapis su smeigtukais sekti aplankytas vietas

vokietijos zemelapis paveikslas margaspalvis

Naudojant žemėlapį su smeigtukais, pavaizduoti Vokietijoje patirtus nuotykius bus kaip niekada paprasta. Išskirtinai detalus Vokietijos kelionių žemėlapis leis ne tik sekti aplankytas vietas ar planuoti šeimos kelionių maršrutus, bet ir žymėti jūsų verslo ar klientų lokacijas.

Namuose ar biure pasikabinę Vokietijos žemėlapį, galėsite džiaugtis ne tik praktišku, bet stilingu dekoro akcentu, kuris nuolat primins gražiausias kelionių akimirkas. Kokybiški, Lietuvoje gaminami „Trip Map“ žemėlapiai atkeliaus tiesiai iki jūsų durų slenksčio į bet kurį pasaulio kampelį. Daugiau apie pristatymo sąlygas galite sužinoti čia: Pristatymas ir grąžinimas.

Išskirtinai detalus Vokietijos žemėlapis su smeigtukais

Profesionalių kartografų sudarytas smaigstomas Vokietijos žemėlapis – išskirtinai detalus. Visa jame sužymėta geografinė informacija – tiksli ir aktuali šiandienai, su daugybe skirtingų geografinių objektų. Vokietijos kelionių žemėlapyje rasite:

 • 17 000 didesnių ir mažesnių miestų Vokietijoje ir kaimyninėse šalyse (žemėlapyje matosi dalis Olandijos, Belgijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Austrijos, Čekijos, Lenkijos bei Danijos, taip pat Liuksemburgas ir Lichštenteinas);
 • Visas Vokietijos žemes;
 • Daugybę vandens telkinių: jūrų, upių ir ežerų;
 • Gamtos parkus.
juodas politinis vokietijos zemelapis tripmap

Smaigstomas Vokietijos žemėlapis: idėjos, kaip naudoti

Išsirinkę skirtingų spalvų smeigtukus bei pasitelkę šiek tiek vaizduotės ir kūrybiškumo, Vokietijos kelionių žemėlapį galėsite naudoti skirtingais būdais. Štai keletas idėjų:

 • Žymėkite aplankytas vietas. Nuo Berlyno iki Duseldorfo ir nuo Hamburgo iki Miuncheno, smaigstomame žemėlapyje galėsite sužymėti visas Vokietijoje aplankytas vietas. Kiekvienam šeimos nariui priskirkite vis kitą smeigtukų spalvą – tokiu būdu galėsite palyginti savo kelionių patirtį ir dalintis prisiminimais.
 • Planuokite ateities keliones ir maršrutus. Vokietijos kelionių žemėlapis puikiai tinka atrasti naujas kelionių kryptis bei planuoti atostogas. Smeigtukų pagalba galite sužymėti visą kelionės maršrutą su sustojimo taškais ar lankytinomis vietomis. Naudokite skirtingas smeigtukų spalvas skirtingoms kelionėms ar maršrutams.
 • Pažymėkite savo verslo ar klientų lokacijas. Vokietijos žemėlapis su smeigtukais puikiai papildys ir jūsų ofisą. Ant jo lengvai sužymėsite vietas, kur įsikūrę jūsų verslo padaliniai, parduotuvės ar biurai. Taip pat galite sužymėti ir vietas, kur randasi jūsų pagrindiniai klientai.
 • Mokykitės geografijos. Smaigstomas žemėlapis – puikus edukacinis įrankis. Jo pagalba galite išmokti Vokietijos žemes bei jų sostines, pagrindinius miestus, vandens telkinius, taip pat surasti vietas, kur vyko kokie nors istoriniai įvykiai.
sieninis vokietijos zemelapis kelionems safaris

Didelis žemėlapių dizainų ir dydžių pasirinkimas

Kelionių žemėlapis su smeigtukais – ne tik praktiška, bet puošni bei stilinga namų dekoro detalė. Jūsų skonį, stilių bei interjerą atitinkantis žemėlapis puikiai pagyvins gyvenamą erdvę ar biurą ir taps pokalbių objektu užsukus svečiams.

Trip Map“ e.parduotuvėje galite rasti keletą unikalių smaigstomų Vokietijos žemėlapių dizainų. Visi jie buvo sukurti mūsų talentingų dizainerių ir naudojami tik „Trip Map“ produktams. Taip pat galite rinktis iš skirtingų žemėlapių dydžių: vidutinio (100×70 cm), didelio (120×80 cm) ir didžiausio (150×100 cm).

Daugiau apie žemėlapių dydžius galite sužinoti čia: „Patarimai, kaip išsirinkti žemėlapio su smeigtukais dydį“ .

Visi „Trip Map“ kelionių žemėlapiai yra puikiai pagaminti. Naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas: premium kokybės drobę, originalius Canon dažus, klijuotos pušies porėmius ir specialų laką drobei. Daugiau apie „Trip Map“ kokybę galite sužinoti čia: Trip Map medžiagos.

vokietijos zemelapis su administraciniu suskirstymu margaspalvis

Personalizuotas Vokietijos žemėlapis su smeigtukais

Vokietijos žemėlapis su smeigtukais gali tapti nuostabia dovana bet kuriam keliautojui – dovanokite jį sau, savo antrai pusei, draugams, kolegoms ar šeimos nariams. Kiekvienas iš „Trip Map“ įsigytas žemėlapis gali būti personalizuotas. Keliautojų vardais ar kita asmenine detale papuoštas žemėlapis taps dar prasmingesnis ir labiau ypatingas!

Galite rinktis iš daugybės personalizacijos variantų, pavyzdžiui:

 • Keliautojų vardai. Tai paprastas, bet kartu ir puikus personalizavimo būdas. Ant žemėlapio galime sumaketuoti vieną ar kelis keliautojų vardus – tai puiki idėja renkant dovaną keliauti mėgstančiam draugui, draugų porai ar šeimai.
 • Įkvepianti citata. Ant žemėlapio galime sumaketuoti bet kokį jūsų pasirinktą tekstą. Visgi įkvepianti citata yra puikus pasirinkimas, mat ji motyvuos ir džiugins jus kiekvieną dieną. Įvairių įkvepiančių citatų apie keliones galite rasti čia: „65 įkvepiančios citatos personalizuoti kelionių žemėlapį“
 • Personalizuota žemėlapio legenda. Vokietijos žemėlapis su smeigtukais taip pat gali turėti personalizuotą legendą su punktais– jie gali reprezentuoti skirtingų šeimos narių keliones, aplankytas vietas/ateities planus ir pan.
 • Įmonės logotipas. Jeigu Vokietijos žemėlapį ketinate naudoti savo versle, ant jo galime sumaketuoti jūsų įmonės logotipą. Toks žemėlapis taps puikiu reprezentaciniu jūsų veiklos įrankiu!
personalizuotas vokietijos zemelapis margaspalvis

Daugiau apie įvairius žemėlapių personalizavimo būdus galite sužinoti čia:

„Personalizuotas kelionių žemėlapis: atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus“

„7 idėjos, kaip personalizuoti kelionių žemėlapį“

vokietijos zemelapis interjere tripmap margaspalvis
 • vokietijos zemelapis su smeigtukais pilkas
  Vokietijos žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)
  119.00199.00
 • vokietijos zemelapis su smeigtukais senovinis
  Vokietijos žemėlapis su smeigtukais – Senovinis (Detalus)
  119.00199.00
 • vokietijos zemelapis su smeigtukais juodas baltas
  Vokietijos žemėlapis su smeigtukais – Juodas baltas (Detalus)
  119.00199.00
 • vokietijos zemelapis su smeigtukais juoda juoda naktis
  Vokietijos žemėlapis su smeigtukais – Juoda juoda naktis (Detalus)
  119.00199.00
 • vokietijos zemelapis su smeigtukais safari
  Vokietijos žemėlapis su smeigtukais – Safari (Detalus)
  119.00199.00
 • vokietijos zemelapis su smeigtukais margaspalvis
  Vokietijos žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *