Apie žemėlapius

Žemėlapiai ant drobės su smeigtukais – 47 idėjos interjere

pakabinamas zemelapis su smeigtukais

Žemėlapiai ant drobės su smeigtukais ne tik išskirtinė namų interjero detalė, tačiau ir prasmingas, šeimininkų istorijas kaupiantis namų akcentas. Pasirinktas žemėlapis turi būti ne tik politiškai teisingas, bet taip pat skoningai papildyti namų sienas, derėti su kitais dekoro elementais: baldais, užuolaidomis, vazomis ir kitos smulkmenomis. Trip Map žemėlapius gaminame tik ant natūralios drobės, o visi paveikslai nulakuoti, kad ilgai išlaikytų spalvas bei būtų atsparūs aplinkos poveikiui. Spalvas ir medžiagas deriname taip, kad žemėlapiai ir jų dizainas tiktų netgi išrankiame interjere. Būtų verti kabėti gerai matomoje namų vietoje. Išvaizda sukurtų vertingos, kartais netgi solidžios ir prabangios namų detalės įvaizdį.

Žemėlapį ant drobės galite kabinti svetainėje, koridoriuje, valgomajame, miegamajame ar kitame namų kambaryje. Jį smagu turėti gerai matomoje vietoje, kadangi nuolatos pildysite naujais smeigtukais arba turėsite kasdienę motyvaciją ieškoti naujų skrydžių krypčių. Interjere žemėlapis gali būti: šviesus ir švelnus; tamsus ir klasikinis; turintis spalvinių akcentų, žaismingesnis.

Šviesūs ir švelnūs žemėlapiai ant drobės su smeigtukais

Šie žemėlapiai puikiai tinka šviesiame interjere. Namuose baltomis sienomis, pilkais akcentais, skandinaviško stiliaus įrengimu. Derinkite pilkšvus atspalvius su baldais, užuolaidomis, grindimis. Pilki žemėlapiai gražiai įsilieja į bendrą kambario išvaizdą ir yra saugus pasirinkimas, norintiems per daug neišsišokančio paveikslo.

(Paspauskite ant nuotraukos, norėdami ją padidinti).

Tamsūs ir klasikiniai žemėlapiai ant drobės interjere

Tamsiai mėlynos, juodos ir rudos spalvos žemėlapiai suteikia namams solidumo, modernumo. Jie gali būti derinami ne tik klasikiniame, tamsesnių atspalvių interjere, bet taip pat lofto tipo butuose. Tamsūs atspalviai puikiai dera su tamsiomis grindimis, ryškiomis sofomis ar užuolaidomis.

(Paspauskite ant nuotraukos, norėdami ją padidinti).

Spalvingi žemėlapiai ant drobės

Išskirtiniai ir paveikslus primenantys žemėlapiai su smeigtukais, puikiai dera prie spalvinių akcentų turinčio interjero: violetinių, rožinių, žalių, mėlynų, rudų ir kitų spalvų. Juose ryškiai matomos šalių ribos, dėl to dažnai pasirenkami vaikų kambario interjerui pagyvinti. Ryškių spalvų kelionių žemėlapis su smeigtukais tampa tikru kambario centru – traukia svečių akis bei skatina pasakoti kelionių istorijas.

(Paspauskite ant nuotraukos, norėdami ją padidinti).

Pasirinkdami žemėlapį atsižvelkite ne tik į jo dizainą, bet taip pat, koks detalumas jums reikalingas. Galite rinktis Pasaulio žemėlapius, Europos žemėlapius, Lietuvos žemėlapius arba JAV žemėlapius. Didžioji dalis jų yra labai detalūs (sudaryti profesionalių kartografų) bei spalvomis/linijomis aiškiai atskirtos šalių ribos, valstijų ribos, o Lietuvos atveju, apskričių ribos.

Pasirinktas žemėlapis taps ilgaamžiu namu akcentu, tad rinkitės atsakingai, atsižvelgdami į namų spalvas ir akcentus. Jei nesate tikri, koks jums tiktų, galite atsiųsti jūsų kambario nuotrauką el.paštu [email protected] , o mes pasistengsime jums patarti.

zemelapis zymeti keliones ant drobes tripmap

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *