Žemėlapiai ant drobės ir komanda, kuri juos gamina - Tripmap.lt
13396
page-template-default,page,page-id-13396,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Komanda, kuri kuria žemėlapius ant drobės

Sveiki!

Esame Marta ir Paulius, Trip Map – žemėlapiai ant drobės su smeigtukais – idėjos autoriai ir projekto kūrėjai. Tikime, kad kelionės nuspalvina gyvenimus ryškesnėmis spalvomis, o Trip Map padeda ryškių akimirkų nepamiršti.

Stilingi žemėlapiai – asmeninio poreikio rezultatas. Namuose norėjome žemėlapio, kuris tiktų reikliam skoniui: stilingo, modernaus ir papildančio namų interjerą. Keletas bandymų ir rankose laikėme pirmą žemėlapį ant drobės. Jis iki šiol yra mūsų namuose. Išskirtiniu rezultatu nusprendėme dalintis su kitais keliautojais. Kuriame, organizuojame ir siūlome jums aukščiausios kokybės žemėlapius. Gaminame, kaip sau. Tikrai.

Bendraujame be jokių barjerų. Nuoširdžiai padedame rasti geriausią sprendimą. Greitai reaguojame į jūsų klausimus ir priimame visas pastabas. Mūsų tikslas, jog kiekvienas keliautojas namuose turėtų nusmaigstytą kelionių dienoraštį – žemėlapį. Užsakymas ir pristatymas būtų toks sklandus, jog nekiltų jokių klausimų. Aukštą kokybę užtikriname bendradarbiaudami su savo sritį išmanančiais dizaineriais ir gamintojais.

Plačiai atvertos akys – atveria dar platesnes duris; kelionėse sutikti žmonės – išlieka širdy ilgam; kartais reikia tiesiog rizikuoti ir keliauti. Mes tai žinome.

Tripmap pasaulio žemėlapių su smeigtukais kūrėjai Marta ir Paulius

Jei norite su mumis susisiekti:

Rašykite labas@tripmap.lt

Skambinkite +370 623 26666

Siųskite žinutę Facebook puslapyje

 

Mūsų pirmas ir nuolat pildomas Trip Map

Norėtum turėti savo Trip Map?

 

Message Us