Tripmap.lt | Žemėlapių pristatymas ir grąžinimas
15598
page-template-default,page,page-id-15598,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Žemėlapių pristatymas ir grąžinimas

Žemėlapių pristatymas Lietuvoje:

Nemokamas aukštos kokybės žemėlapių pristatymas visoje Lietuvoje (siuntų tarnybomis / kurjeriais) per 10 darbo dienų. Dažniausiai pavyksta įgyvendinti ir greičiau.

Įteikus žemėlapį su smeigtukais kurjeriui, mes atsiųsime Jums el. laišką su siuntos sekimo numeriu, kad žinotumėte ir segtumėte žemėlapio statusą.

Žemėlapiui atvykus, su Jumis susisieks kurjeris, kuris perduos jums užsakytą žemėlapį. Atsiimant žemėlapį, kurjeris paprašys Jūsų pasirašyti pristatymo / įteikimo dokumentą – SVARBU – prieš pasirašant, atidžiai apžiūrėkite pakuotę ir įvertinkite ar ji nepažeista.

Jei siunta yra pažeista, tai pažymėkite tai dokumente arba paprašykite duoti užpildyti pažeistos siuntos akto formą. Arba visai nepriimkite siuntos, jei ši yra akivaizdžiai pažeista (pvz. pradurta). Kurjeriai, kartais gudrauja sakydami, kad įpakavimas yra pažeistas, bet žemėlapis – sveikas. Deja, ne visada taip būna… Žemėlapis papildomą svorį gali atlaikyti ir menki padaužymai ar dežės aplandymai neturėtų būti žalingi, bet matomus pažeidimus būtina pažymėti įteikimo akte. Tai labai padės tiek Jums, tiek mums spręsti nelaimingą situaciją su kurjeriais. Ačiū!

www.tripmap.lt įsipareigoja dėti visas pastangas, kad mūsų parduodami produktai Jus pasiektu laiku ir saugiai įpakuoti.

 

Žemėlapių pristatymas užsienyje:

Žemėlapių su smeigtukais pristatymas galimas ir už Lietuvos ribų. Tokiu atveju, gavėjas pasirūpina siuntos išlaidomis, o mes išsiunčiame pakuotę Jums, žemėlapį ir smeigtukus saugiai įpakavę.

Pristatymo kainą ir terminas priklauso nuo Jūsų šalies.  Susisiekite su mumis, norint įvertinti galimybes.

 

Žemėlapių grąžinimas:

Mes suprantame, kad kartais internete įsigytas darbas gali nebepatikti. Todėl visus įsigytus žemėlapius galite grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų.

Grąžinami žemėlapiai turi pasiekti www.tripmap.lt per 21 dieną nuo datos, kai prekė buvo pristatyta klientui.

Grąžinamo žemėlapio pristatymu rūpinasi klientas, kuris yra atsakingas, jog grąžinamas žemėlapis ir smeigtukai bus saugiai įpakuoti ir nepažeisti. Tuo pačiu, pats žemėlapis nebus pažeistas, susmaigstytas ar turės kokias nors kitas devėjimo, naudojimo žymes.

Pinigai už pirktą žemėlapį bus grąžinti per 7 kalendorines dienas, skaičiuojant nuo grąžintos prekės gavimo laiko.

 

 

Message Us