Žemėlapių pristatymas ir grąžinimas - Tripmap.lt
15598
page-template-default,page,page-id-15598,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Žemėlapių pristatymas ir grąžinimas

 

NEMOKAMAS žemėlapių pristatymas Lietuvoje:

 

 • Žemėlapių pristatymo terminas priklauso nuo pasirinkto formato. Pristatome per 1-3 darbo dienas arba 5-8 darbo dienas. Žemėlapius siunčiame siuntų tarnybomis, tad kurjeris pristatys žemėlapį jums tiesiai į rankas. Naudojame DPD, Venipak paslaugas Lietuvoje. Jei jums reikalingas žemėlapis greičiau, susisiekite su mumis labas@tripmap.lt arba 8 623 26666 ir informuosime ar turime tam galimybę (dažnai turime iš anskto pagamintų žemėlapių).

  ŽEMĖLAPIŲ PRISTATYMO TERMINĄ matysite pasirinkę žemėlapio dydį ir smeigtukų spalvą.
  trip map zemelapiai su smeigtukais pristatymo terminas

 

 • Pristatymas nemokamas. Nesvarbu, kokiame Lietuvos miestelyje gyvenate.
 • Perdavus žemėlapį su smeigtukais kurjeriui, mes Jus informuosime el.paštu, nurodydami siuntos sekimo numerį. Galėsite stebėti ir matyti, kaip ir kada Jus pasieks siuntinys.
 • Prieš pristatant žemėlapį, su Jumis susisieks kurjeris telefono numeriu, kurį nurodysite pirkimo procese. Priimant siuntinį, labai svarbu, jog pirmiau apžiūrėtumėte pakuotę, ar ji nėra pažeista. Tik įsitikinus, jog pakuotė nėra sugadinta (pvz., nėra permirkursi, perdurta ar pan.) – pasirašykite, jog siunta priimta sėkmingai.

 

SVARBU

Jei siunta yra pažeista, pažymėkite tai dokumente arba paprašykite užpildyti pažeistos siuntos akto formą. Siuntos visai nepriimkite, jei ši yra akivaizdžiai pažeista (pvz. pradurta). Kurjeriai, kartais gudrauja sakydami, kad įpakavimas yra pažeistas, bet žemėlapis – sveikas. Deja, ne visada taip būna. 

Mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad mūsų parduodami produktai Jus pasiektu laiku ir saugiai įpakuoti. 

 

Žemėlapių pristatymas užsienyje:

 

 • Žemėlapius pristatome visame Pasaulyje
 • Pristatymo terminas priklauso nuo pasirinktos šalies ir žemėlapio dydžio.
 • Žemėlapius siunčiame siuntų tarnybomis, tad kurjeris žemėlapį pristatys jums tiesiai į rankas. Naudojame TNT, DPD paslaugas užsienyje. 
 • Siuntimo išlaidas apskaičiuojame konkrečiai šaliai (maždaug nuo 30 eur iki 180 eur). Norėdami sužinoti, koks tarifas į Jūsų pasirinktą krašą – susisiekite su mumis labas@tripmap.lt ir nurodysime siuntų tarnybų taikomus tarifus. 

 

Žemėlapių grąžinimas ir keitimas:

 

 • Mes suprantame, kad kartais internete įsigytas darbas gali nebepatikti. Todėl visus įsigytus žemėlapius galite grąžinti arba pakeisti per 14 kalendorinių dienų.
 • Grąžinami žemėlapiai turi pasiekti www.tripmap.lt per 21 dieną nuo datos, kai prekė buvo pristatyta klientui.
 • Grąžinamo žemėlapio pristatymu rūpinasi klientas, kuris yra atsakingas, jog grąžinamas žemėlapis ir smeigtukai bus saugiai įpakuoti ir nepažeisti. Tuo pačiu, pats žemėlapis nebus pažeistas, susmaigstytas ar turės kokias nors kitas devėjimo, naudojimo žymes.
 • Pinigai už pirktą žemėlapį bus grąžinti per 7 kalendorines dienas, skaičiuojant nuo grąžintos prekės gavimo laiko.

 

 

Message Us