Sveiki, keliautojai!

Esame Marta ir Paulius, Trip Map – žemėlapių ant drobės su smeigtukais – idėjos autoriai ir projekto kūrėjai.

trip map komanda zemelapiai

Kaip viskas prasidėjo?

Stilingi žemėlapiai – asmeninio poreikio rezultatas. 2017 m. namuose norėjome žemėlapio, kuris tiktų reikliam skoniui: stilingo, modernaus ir papildančio namų interjerą. Na ir žinoma, kad galėtume žymėti aplankytas vietas!

Nusprendėme, kad žemėlapis ant drobės turėtų būti unikalus paveikslas, o kartu tiktų mūsų tikslui. Po kelių bandymų – turėjome pirmą variantą, kuris dar šiandien kabo mūsų namuose.

auksinis pasaulio zemelapis su smeigtukais

O kaip gimė verslas?

Ši idėja patiko ir mūsų draugams, tad pamanėme – o gal patiktų ir kitiems? Būtent šiuo metu ir gimė pavadinimas Trip Map. Pradėjome vos nuo vieno pasaulio žemėlapio dizaino. Tuomet gavę nemažai susidomėjimo – ėmėm bendradarbiauti su talentingais dizaineriais, kurių dėka nuolatos asortimentą papildome naujomis spalvomis.

Pradėjome dalyvauti įvairiose mugėse ir susipažinome su begale nuostabių keliautojų! Ne mažiau svarbu, kad pagaliau šią veiklą pavertėme savo pagrindiniu darbu. Pasididžiuosim, kad sulaukėme malonaus dėmesio naujienų portaluose, radijo laidose ir net televizijoje!

apie trip map imone

Užaugome iki savo studijos

Įdėjome daug širdies ir darbo, kad pagaliau visu 100 proc. gamybą ir procesus galėtume valdyti patys. Tai buvo nuostabi akimirka, kai 2018 m. atidarėme savo dirbtuves Vilniuje! O taip pat mūsų komanda ėmė pildytis kitais žmonėmis, kurie įdeda daug savo pastangų, kad būtume kokybės lyderiai.

Nuo pat pradžių mums svarbu nuoširdus komandinis darbas, puiki darbinė aplinka ir tikrai patenkinti klientai.

lankytinos vietos salia budvos

Kas bus toliau?

Augame tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Tikimės keliautojus nustebinti ne tik naujų spalvų žemėlapiais, bet ir naujais produktais.

Bet kas čia žino – gal visi išvyksime keliauti po pasaulį! 🙂

APIE MUS KALBA