zemelapis zymeti keliones tripmap

Kelionių žemėlapis pasakoja jūsų asmeninę istoriją

Smeigtukais kolekcionuosite įspūdžius viena(s), poroje ar su visa šeima. Kiekvienas taškelis primins apie patirtus nuotykius, saulėtus paplūdimius ar kvapą gniaužiančius kalnus.

Kai žemėlapyje ant drobės prisegsite nuotraukas ir suvenyrus – jis taps įspūdingu gyvenimo kelionių dienoraščiu. O taip pat pokalbių centru susirinkus draugams!

trip map kelioniu zemelapiai ant drobes dovanu

Įkvepia keliauti ir atrasti

Kiekvieną dieną prieš akis matysite žemėlapį, kuris neleis pamiršti apie svajojamas keliones. Ne tik atrasite norimas aplankyti šalis, bet ir galėsite jas pažymėti smeigtukais.

Žemėlapis namuose, tai papildoma motyvacija neatidėti patirčių, atrasti platų pasaulį ir kolekcionuoti įspūdžius.

trip map zemelapiu dizainai zymeti keliones

Stilinga ir prasminga interjero detalė

Stilingas žemėlapis ant drobės su smeigtukais turi viską, ko reikia namus turinčiam keliautojui: aukštą kokybę; skoningą dizainą ir papildomą motyvaciją. Juo ne tik papuošite namų interjerą, bet ir suteiksite kelionių dvasios aplinkai, galėsite patys ar su vaikais mokytis geografines vietoves.

Visus žemėlapių dizainus ištestuojame prieš siūlydami jums – užtikriname, kad visi užrašai aiškiai ir lengvai perskaitomi.

moters iteikiama dovana vyrui

Stebinanti dovana

Viską turintiems, galite padovanoti visą Pasaulį! Žemėlapis ant drobės su smeigtukais nuostabi ir išskirtinė dovana Gimtadienio, Vestuvių, įkurtuvių, išėjimo į pensiją proga. Taip pat tikrai nustebinsite Kalėdų, Valentino dienos, sužadėtuvių, metinių ir kitomis progomis.

O gal progos laukti net nereikia?

sieninis kelioniu pasaulio zemelapis ant drobes

Detalūs ir profesionalūs žemėlapiai

Detalūs Trip Map žemėlapiai (Pasaulio, Europos, Lietuvos ir JAV) sudaryti savo profesijos žinovų – kartografų. Visa juose pateikta informacija atitinka šiandien aktualius duomenis. Lengvai rasite aplankytas šalis, miestus ir kitas vietoves.

Pasaulio žemėlapyje yra net 2500 miestų! O Lietuvos žemėlapyje – 809!

zemelapis ant drobes

Gaminame patys Lietuvoje, Vilniuje

Visą žemėlapių gamybos procesą atidžiai prižiūrime patys. Gaminame mūsų studijoje Vilniuje (Verkių g. 5). Didžiausią dėmesį skiriame – produkto kokybei ir ilgaamžiškumui.

Atsakingai renkamės medžiagas tik iš patikimų tiekėjų Europoje bei naudojamės jų rekomendacijomis, kad galėtume pasiūlyti geriausią spaudos kokybę rinkoje.

GAMINAME, KAIP SAU

Žemėlapiai ant drobės gaminami, užtikrinant aukščiausią kokybę
Natural canvas

Natūrali drobė

Daili tekstūra sukuria patvarios ir skoningos interjero detalės vaizdą. Žemėlapis ant drobės prilygsta kokybe paveikslų reprodukcijoms.

Pin

Sukurta smeigtukams

Viduje minkšta plokštė, sukurianti tvirtą pagrindą smeigtukams. Smeigtukai išlaikys jūsų nuotraukas, atvirukus, bilietus ir kitus suvenyrus.

Colors

Ilgaamžės spalvos

Pigmentiniai dažai ir Giclée spausdinimo technologija užtikrina ryškias ir nekintančias spalvas net iki 80+ metų.

Beautiful design

Stilingi dizainai

Minimalistinis stilius net po dešimties ir daugiau metų neatrodys morališkai pasenęs. Trip Map žemėlapius kuria profesionalūs dizaineriai.

Shine

Matinis spindesys

Apsauginis lakas suteikia švelnų matinį spindesį. Jo dėka ryškios spalvos džiugins jus ne vieną jubiliejų.

lightweight

Lengvas svoris

Natūralaus medžio porėmis, užtikrinantis lengvą žemėlapio svorį. Žemėlapį puikiai išlaikys net ir priklijuojami kabliukai paveikslams.

Ready to hang

Paruoštas pakabinimui

Prisukti pakabinimo kabliukai dešiniame ir kairiame paveikslo kampe, kad galėtumėte kuo stabiliau ir lygiau pakabinti žemėlapį.

easy care

Lengva priežiūra

Žemėlapis ant drobės padengtas apsauginiu laku, tad drąsiai galite nuo jo valyti susikaupusias dulkes ar pirštų antspaudus.

Rekomenduoja kelionių ekspertai

Trip Map žemėlapiai – ne tik tobulas kelionių priminimas, bet ir idėjų šaltinis naujiems planams!

 

Rimvydas Širvinskas, Makalius.lt ir MakaliausLietuva.lt įkūrėjas