Krepšelyje nėra produktų.

NAUJIENA 🍉 Pokalbių kortelės Tavo įsimintinai vasarai

 • print quality icon

  Aukštos rezoliucijos
  spauda ir ryškios detalės

 • Tūkstančiai miestų
  pažymėti keliones

 • Ilgaamžė ir
  patikima kokybė

 • safe delivery icon

  Saugus ir greitas
  pristatymas iki namų durų

Daugiau nei žemėlapis

pinnable-world-map-on-canvas-25p-colorful-aspect-ratio-780-510

Žymėk patirtus nuotykius ir svajonių kryptis

Gyvenimo kelionė už vandenyno? Tolimo draugo aplankymas? Žymėk savo žingsnius po visą pasaulį.

world-map-pin-baord-small-dusty-pink-3mp-aspect-ratio-780-510

Prisek nuotraukas ir prisimink gražiausias akimirkas

Pažadam, nusišypsosi kiekvieną dieną praeidamas pro šalį.

family-europe-travel-map-colorful-9eu-aspect-ratio-543-387

Suteik kambariui pokalbių traukos centrą

Žemėlapis viską papasakos už tave, bet draugai tikrai norės išgirsti daugiau.

 

 

Personalizacija

Kiekvienas smeigtukas žymi ne tik aplankytas vietas, bet ir tavo mintis, juoką ir patirtus nuotykius. Suteik žemėlapiui dar daugiau emocijų, personalizuodamas keliautojų vardais, citata ar priskirdamas smeigtukams skirtingas reikšmes.

push pin map personalization - 3 steps record travels

Ką gaunate su užsakymu?

Suprantame, kad perkant internetu, gali būti šiek tiek neramu. Mes užtikriname, kad žemėlapis jus pasieks saugiai supakuotas bei atitiks tai, ką matote produktų aprašymuose. Daugelis sako, kad gyvai žemėlapis atrodo dar geriau nei įsivaizdavo!

Video atrasi, ką gausi su Trip Map užsakymu.

Esame atviri apie mūsų gamybos procesą

Medžiagos, kurias naudojame

zemelapio sandara

Drobė

Esame išrankūs drobei, kurią naudojame. Pradėdami gamybą išbandėme bent 7 skirtingus variantus, kol radome tai – kas mums tobulai tiko.

Spausdinimui naudojame 390 g/m² premium kokybės drobę, skirtą paveikslų reprodukcijoms ir kitai spaudai, kuriai reikia nepriekaištingos išvaizdos. Ši drobė pasižymi visiškai baltu paviršiumi, ant kurio ryškiai perteikiama plati spalvų paletė, ypač sodriai tamsūs atspalviai. Švarus drobės paviršius užtikrina aiškiai matomas smulkias detalės, pvz., tekstus, o tai labai svarbu žemėlapių skaitomumui.

Premium 390 g/m² drobė pasižymi patvarumo ir atsparumu dažų „lūžiams”. Tai reiškia, kad tempiant drobę ant porėmio, dažai neskilinėja, o produktas atrodo puikiai, kad ir iš kurio šono žiūrėsite. Mūsų naudojama drobė nepagelsta laikui bėgant, dėl to nekinta originalios produkto spalvos. Drobės paviršius yra vientisas ir švarus, tačiau jei atspausdinus žemėlapį randame drobės trūkumų, tokį žemėlapį atidedame ir spausdiname naują.

trip-map-manufacturing-canvas-aspect-ratio-480-570

Dažai

Žemėlapius spausdiname vienu naujausių CANON PRO-4000 spausdintuvu. Jis skirtas aukščiausios kokybės spaudai ant drobės, paveikslų reprodukcijų gamybai. Spausdintuvas tik viena dalis – kritiškai svarbu pasirinkti originalius ir ištestuotus dažus. Trip Map naudojame oficialius Canon įmonės dažus – LUCIA PRO, gaminamus Japonijoje. LUCIA PRO tai vandens pagrindo profesionali 12 spalvų dažų sistemą, užtikrinanti plačiausią spalvų paletę bei nepriekaištingą spaudos kokybę (daugelis kitų gamintojų naudoja 6-8 spalvas). Ši technologija populiari tarp menininkų, gaminant išskirtinės kokybės nuotraukas bei paveikslų reprodukcijas. O mes ją naudojame gaminti sodrių spalvų ilgaamžius žemėlapius.

LUCIA PRO dažai užtikrina, kad spalvos išsiskirs gilumu, ryškumo diapazonu, o vaizdas pasižymės dailiai kontrastingomis spalvomis. Tai ypač pastebime juodų ir tamsių atspalvių žemėlapių paveiksluose.

Originaliais dažais atspausdintas ir namuose eksponuojamas Trip Map žemėlapis pasižymi ilgaamžiškumu ne vienam dešimtmečiui (remiantis oficialiais gamintojo testais).

Visuomet naudojame dažus įsigytus tik iš oficialių Canon atstovų, taip užtikrindami, kad jūsų namus pasieks ne tik geros kokybės produktas, bet ir saugus aplinkai.

trip-map-manufacturing-print-aspect-ratio-480-570

Apsauginis lakas

Visus Trip Map žemėlapius ant drobės su smeigtukais (išskyrus plakatus) lakuojame drobei skirtu apsauginiu laku. Norime pabrėžti, kad naudojame būtent drobei ir spaudai skirtą laką, o ne kelis kartus pigesnį statybinėse parduotuvėse parduodamą medienos laką. Žinome, kad dalis gamintojų renkasi pastarąją pigesnę alternatyvą, siekiant sutaupyti, tačiau saulei veikiant statybinis lakas ima gelsti ir produktas praranda savo pradinę išvaizdą. Kai kurie gamintojai nenaudoja visiškai jokio apsaugančio sluoksnio, o tai žymiai sutrumpina produkto gyvavimo laiką.

Būdami išrankūs ir netaupydami ne tik drobei, bet ir apsauginiam lakui, pasirinkome tikriausią geriausią produktą rinkoje, gaminamą JAV, Teksase bei Jungtinėje Karalystėje. Juo apsaugoti spaudos darbai priskiriami archyvinei kokybei ir išlieka 100+ metų nepakitę eksponuojant (tai patvirtina gamintojo turimi sertifikatai). Naudojame satininį laką, kuris suteikia švelnų spindesį bei išryškiną dailią drobės tekstūrą.

Šis apsauginis sluoksnis suteikia drobei ir dažams atsparumą vandeniui, tad drobę galite valyti tiek sausa šluoste, tiek esant reikalui, drėgna šluoste. Tokia savybė labai svarbi žemėlapiams, kadangi jie yra iš arti nagrinėjami, liečiami rankomis ir smaigstomi. Netyčia ištepus, galite būti ramūs, kad pavyks pašalinti nešvarumus.

Lakas atlieka svarbią funkciją apsaugant žemėlapį nuo UV spindulių arba paprasčiau – saulės poveikio. Žemėlapis ne tik nepageltonuoja, bet ir neblunka, spalvos išlieka sodrios. Taip pat šis sluoksnis apsaugo spaudą nuo mažų įbrėžimų, kurie gali atsirasti produktą liečiant rankomis; nuo aplinkoje esančių dulkių ir kitų nešvarumų. Šis lakas sukurtas vandens pagrindu, yra visiškai saugus ir bekvapis.

trip-map-manufacturing-varnish-aspect-ratio-480-570

Porėmiai

Naudojame klijuotos pušies medienos porėmius. Jie pasižymi tvirtumu ir lengvu svoriu, tad galutinis produktas tinkamas kabinti ant įvairaus tipo sienų.

Surinkdami porėmius, visuomet tikriname jų tiesumą. Mūsų meistrai moka atskirti porėmius, kurie atitinka mūsų keliamus standartus. Jei gautas porėmis nėra tiesus, yra išsilenkęs, įskilęs ar buvo pažeistas transportuojant – mes jo nenaudojame gamybai ir grąžiname tiekėjams.

trip-map-manufacturing-wood-aspect-ratio-480-570

Putų plokštė ir metaliniai kabliukai

Siekdami išsaugoti kuo lengvesnį produkto svorį, jo užpildymui naudojame putų plokštę. Ją stabiliai įtvirtiname į porėmio vidų, taip sukuriant stiprų pagrindą smeigtukų smeigimui. Ši plokštė išlaiko ne tik smeigtukus, bet ir prismeigtas nuotraukas, bilietus ar kitus aksesuarus. Taip pat ji atspari drėgmei, nesibanguoja ir visuomet išlieka tiesi.

Žemėlapiui užbaigti, viršutiniame kairiame ir dešiniame kampe prisukame kampinius metalinius pakabinimo kabliukus su danteliais. Už kampų pakabintas paveikslas išsilaiko tiesiai ir stabiliai. Jį galėsite pakabinti aktyvaus judėjimo vietoje, pvz., prieškambaryje, svetainėje, nes žemėlapis nejudės nuo skersvėjo ar judėjimo sukurto oro gūsio; nesvyruos jį smaigstant bei liečiant rankomis.

trip-map-manufacturing-hangers-aspect-ratio-480-570

Smeigtukai

Siūlome 16 skirtingų spalvų smeigtukus, kuriais galite sukurti savitą stilių, sukurdami unikalius derinius.

Su kiekvienu žemėlapių gaunate 100 vnt smeigtukų. Smeigtukų dydį pasirinkome išbandę keletą skirtingų variantų, ieškodami geriausio galvutės dydžio ir adatėlės ilgio. Mūsų pasirinkimas – 1cm ilgio ir 3 mm skersmens galvutės adatėles. Šis dydis leidžia smeigtukus įsmeigti nepilnai į žemėlapį – paliekant matoma adatėlę arba susmeigti visiškai, paliekant kyšantį tik burbuliuką. Apvalios galvutės yra optimalaus dydžio, kad būtų galima susmeigti jas šalia viena kitos ir mažesnio formato žemėlapiuose ten, kur tankiai sužymėti miestai (pvz., Europos ar USA žemėlapiuose).

trip-map-manufacturing-pins-aspect-ratio-480-570

Pakuotė

Per keletą veiklos metų išmokome ir radome būdus, kaip saugiai supakuoti žemėlapius siuntimui, sumažinant pažeidimo tikimybę iki minimalios.

Kiekvieną žemėlapį įsukame į burbulinę plėvelę, kuri apsaugo produktą nuo prisilietimų, įbrėžimų ir drėgmės. Kruopščiai įsuktą žemėlapį pakuojame į standžią ir pakietintą penkiasluoksnę kartono dėžę, kuri tvirtai laiko produktą viduje bei apsaugo iš išorės.

Visuomet rekomenduojame gautas pakuotes medžiagas surūšiuoti, pagal Lietuvos ar kitos jūsų šalies taisykles, o jei gavote sugadintą siuntą – būtinai mums informuokite, ją pakeisime.

trip-map-manufacturing-packaging-aspect-ratio-480-570