Krepšelyje nėra produktų.

Kelionių blogas

Sveiki užsukę į mūsų kelionių blogą! Aprašyti kelionių patarimai ir patirtys yra iš mūsų asmeninės patirties. Tikimės rasite idėjų kelionių kryptims, žygių maršrutams, įkvėpimo savarankiškoms kelionėms tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. Jei jums kyla klausimų apie aprašytą kelionę, visuomet galite klausti įrašo komentaruose – mielai padėsime, jei galėsime.

kelione-i-pietu-koreja-seulo-miesta-patarimai-aspect-ratio-1170-780

Kelionė į Pietų Korėją – 41 praktinis patarimas

Neabejoju pastebėjot, kad kuo tolimesnė kelionė - tuo labiau ramybę blaško klausimai dėl praktinių smulkmenų. Kaip su vandeniu? Pinigais? Ar viską suprasiu? Pasimesiu iš karto ar vėliau? Kelionė į Pietų Korėją nėra išimtis. Jūsų ramybės labui, sudėjau 41 praktišką patarimą / faktą apie šią kryptį, kurie turėtų atsakyti į dalį jūsų mintyse dūzgiančių klausimų.

Autorius: Marta Č.
kelione-po-kreta-lankytinos-vietos-aspect-ratio-1170-780

Kelionė į Kretą: lankytinos vietos ir patarimai

Kelionė į Kretą maloniai nustebino. Planavau ją lyg pasyvesnio poilsio kryptį, bet buvo tiek ką pamatyt! Tad įvyko kaip visada -  lėkėm iki paskutinės dienos. Su kiekviena diena ją pamėgome vis labiau: dėl jos dydžio, kalnų, žydro vandens ir netikėtai atrandamų tavernų žygių pabaigose. Kur jau kur, bet Graikijoje alkanas nebūsi!

Autorius: Marta Č.
How-to-hang-a-Trip-Map-travel-map-on-a-wall-how-to-guide-aspect-ratio-1170-780

Kaip pakabinti Trip Map žemėlapį ant sienos?

Trip Map žemėlapiui ant drobės pasiekus jūsų namus, lieka paskutiniai smagūs žingsniai. Išpakuoti, pakabinti ir susmaigstyti jūsų aplankytas vietas!

Kad pakabinimo procesas būtų kuo lengvesnis, paruošėme jums instrukciją, kaip greitai ir nesudėtingai tai atlikti. Taip pat, sekant nurodytus žingsnius, žemėlapį pakabinsite tiesiai ir tvirtai.

Autorius: Marta Č.
meaninful-travel-Quotes-to-Personalize-Your-Push-Pin-Travel-Map-aspect-ratio-1170-780

65 Įkvepiančios citatos personalizuoti kelionių žemėlapį

Kelionių žemėlapis – ne tik unikalus namų dekoro akcentas, bet ir jūsų asmeninis kelionių dienoraštis, kuris primena patirtus nuotykius, aplankytas vietas, įkvepia svajoti ir planuoti ateities maršrutus. Kad jis taptų dar ypatingesnis, kelionių žemėlapį galite personalizuoti, pasirinkę norimą užrašą, kuris bus sumaketuotas žemėlapio kampe.

Autorius: Akvilė

Rodoma 1027 naujienų