Krepšelyje nėra produktų.

Kelionių blogas

kelione-po-kreta-lankytinos-vietos-aspect-ratio-1170-780

Kelionė į Kretą: lankytinos vietos ir patarimai

Kelionė į Kretą maloniai nustebino. Planavau ją lyg pasyvesnio poilsio kryptį, bet buvo tiek ką pamatyt! Tad įvyko kaip visada -  lėkėm iki paskutinės dienos. Su kiekviena diena ją pamėgome vis labiau: dėl jos dydžio, kalnų, žydro vandens ir netikėtai atrandamų tavernų žygių pabaigose. Kur jau kur, bet Graikijoje alkanas nebūsi!

Autorius: Marta Č.
How-to-hang-a-Trip-Map-travel-map-on-a-wall-how-to-guide-aspect-ratio-1170-780

Kaip pakabinti Trip Map žemėlapį ant sienos?

Trip Map žemėlapiui ant drobės pasiekus jūsų namus, lieka paskutiniai smagūs žingsniai. Išpakuoti, pakabinti ir susmaigstyti jūsų aplankytas vietas!

Kad pakabinimo procesas būtų kuo lengvesnis, paruošėme jums instrukciją, kaip greitai ir nesudėtingai tai atlikti. Taip pat, sekant nurodytus žingsnius, žemėlapį pakabinsite tiesiai ir tvirtai.

Autorius: Marta Č.
meaninful-travel-Quotes-to-Personalize-Your-Push-Pin-Travel-Map-aspect-ratio-1170-780

65 Įkvepiančios citatos personalizuoti kelionių žemėlapį

Kelionių žemėlapis – ne tik unikalus namų dekoro akcentas, bet ir jūsų asmeninis kelionių dienoraštis, kuris primena patirtus nuotykius, aplankytas vietas, įkvepia svajoti ir planuoti ateities maršrutus. Kad jis taptų dar ypatingesnis, kelionių žemėlapį galite personalizuoti, pasirinkę norimą užrašą, kuris bus sumaketuotas žemėlapio kampe.

Autorius: Akvilė

Rodoma 1024 naujienų