Krepšelyje nėra produktų.

NAUJIENA 🍉 Pokalbių kortelės Tavo įsimintinai vasarai

Pokalbių kortelės draugams - Kelionių Dialogai

Kas yra pokalbių kortos?

Pokalbių kortos, tai žaidimas, kurį sudaro kortų kaladė su klausimais. Kortelėse gali būti pateikti linksmi, provokuojantys ar gilūs klausimai, kuriuos aptariate su visais žaidėjais. Jos gali būti naudojamos įvairiose situacijose: vakarėliuose, komandos formavimo renginiuose, šeimos susitikimuose ar net per darbo susitikimus.


Pokalbių kortelių tipai

Yra daugybė skirtingų pokalbių kortelių, kurios pritaikytos skirtingoms auditorijoms ir situacijoms:

 • Pokalbių kortelės draugams dažniausiai turi įvairių klausimų: ir linksmų, ir gilesnių. Jos skirtos skatinti smagius pokalbius ir geriau pažintis vieną kitą draugų rate.
 • Pokalbių kortelės poroms – orientuotos į gilesnius, intymesnius klausimus, padedančius stiprinti santykius ir geriau suprasti partnerį.
 • Pokalbių kortelės šeimai yra universalios, tinkamos įvairaus amžiaus šeimos nariams. Jos padeda kurti šiltus šeimos ryšius ir skatina atvirus pokalbius.
 • Pokalbių kortelės kolegoms yra skirtos darbo kolektyvams. Jos padeda gerinti tarpusavio supratimą, skatinti komandinį darbą ir kurti pozityvią darbo aplinką.
 • Pokalbių kortelės naujai susipažįstantiems padeda pralaužti ledus, skatinti pirmuosius pokalbius, išvengiant banalių klausimų „kur dirbti?” ar „ką veiki laisvalaikiu?”.

Galima atrasti ir dar daugiau kortelių tipų: būsimiems tėvams, paaugliams, specifinėmis temomis ir pan.

pokalbiu korteles draugams kelioniu dialogai

Pokalbių kortelės draugams


Žaidimo eiga

Naudoti pokalbių korteles yra labai paprasta ir smagu! Keli rekomenduojami žingsniai, kaip žaisti šį žaidimą:

 1. Suorganizuokite susitikimą su draugais, šeima ar pasimatymą dviese. Geriausiai tinka jauki aplinka, kaip namai, terasa, sodyba ar kita jums miela vieta. Informuokite dalyvius apie būsimą pokalbių kortelių žaidimą, kurį išbandysite kartu.
 2. Paruoškite korteles – padėkite jas ant stalo ar kitoje gerai pasiekiamoje vietoje.
 3. Pasirinkite žaidimo tvarką. Nuspręskite kas pradės pirmas. Galite eiti pagal laikrodžio rodyklę arba traukti burtus.
 4. Paimkite kortelę. Pirmasis žaidėjas paima viršutinę kortelę iš kaladės arba traukia atsitiktinę ir perskaito klausimą garsiai.
 5. Atsakykite į klausimą. Pirmasis atsako žaidėjas traukęs kortele, o tuomet visi dalyviai turi galimybę atsakyti į tą patį klausimą.
 6. Diskutuokite. Leiskite diskusijai natūraliai vystytis. Kiekvienas gali pasidalinti savo mintimis ir patirtimis. Priimkite vienas kito atsakymus be kritikos ir pašaipos.
 7. Tęskite žaidimą. Po to, kai visi atsakė ir pasidalino savo nuomonėmis, kitas žaidėjas paima kortelę ir žaidimas tęsiasi.
 8. Praleiskite klausimus. Jei kortelė nėra įdomi arba jau buvo naudota, galite ją praleisti ir paimti kitą.
 9. Gerai leiskite laiką. Svarbiausia – mėgaukitės procesu. Griežtu taisyklių nėra!

Žaidimo taisyklės gali būti lanksčios, todėl prisitaikykite jas pagal savo kompanijos nuotaiką ir poreikius.

zaidimas draugams kelioneje

Pokalbių kortelės puikiai tinka draugų išvykoms į gamtą


Kodėl verta išbandyti pokalbių korteles?

Pokalbių kortelės turi ne vieną privalumų, dėl kurių verta jas išbandyti:

 • Gilina santykius. Kortelėse pateikti klausimai padeda geriau pažinti vienas kitą, gilinti tarpusavio ryšius ir supratimą.
 • Skatina įdomias diskusijas. Klausimai gali išprovokuoti įdomias ir netikėtas diskusijas, kurios praturtina bendravimą.
 • Ugdo klausymo įgūdžius. Žaidimas skatina išgirsti ir priimti kito nuomonę ir požiūrius.
 • Padeda ištrūkti iš pasikartojančių temų rato. Kartais atrodo, kad neturime ką naujo papasakoti, tad kortelių sufleruotos temos gali padėti pralaužti ledus.

Pokalbių kortelės - koks tai žaidimas ir kaip išsirinkti


Kaip išsirinkti pokalbių korteles?

 • Tema ir kontekstas. Pasirinkite korteles, kurios atitinka jūsų poreikius ir aplinkybes. Atsakykite sau ar žaisite tik dviese? O gal kartu su draugais? Galbūt norite neutralių klausimų, kad galėtumėt žaisti su šeimos nariais?
 • Klausimų įvairovė. Įsitikinkite, kad kortelėse yra pakankamai įvairių klausimų, kad jie būtų įdomūs ir įvairiapusiški. Pavyzdžiui, kortelių kaladė gali būti suskirstyta į kelias kategorijas ir tematikas.
 • Kortelių kokybė ir atsparumas. Jei korteles planuojate imti į keliones, stovyklaujant ir pan., įsitikinkite, kad kortelės yra patvarios ir lengvai nuvalomos. Kad smėlis, vanduo ir kitos netikėtos sąlygos jų nesugadintų.
pokalbiu kortos zaidimas suaugusiems kelioniu dialogai

Patvarios pokalbių kortos


Žaidimo kortelės „Kelionių Dialogai”

Trip Map asortimentą papildėme mūsų kartu su psichoterapeute kurtomis pokalbių kortelėmis „Kelionių Dialogai”. Tai kortos, kuriose rasite tiek linksmus, tiek gilius klausimus skirtus draugams (bet tikrai tinkamus ir poroms).

Jei jau turite kitas korteles, tai gali būti puikus kolekcijos papildymas naujais klausimais. O jei neturite – puiki proga išbandyti šį neįpareigojantį žaidimą.

Daugiau apie korteles rasite produkto puslapyje.

pokalbiu korteles draugams poroms tripmap

Pokalbių kortelės draugams - Kelionių Dialogai

Komentarai (0)

Įrašas apie

Atnaujintas: 2024-06-17