Tripmap.lt | Privatumo politika
15602
page-template-default,page,page-id-15602,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Privatumo politika

Tripmap.lt (“www.tripmap.lt” “mes” arba “mūsų”) pateikia šias privatumo politikos gaires ir procedūras ryšium su privačios informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu iš klientų naudojančių internetinę parduotuvę www.tripmap.lt. Tripmap.lt įgalina vartotojus, naudojančius internetinę parduotuvę, pirkti žemėlapius nekomerciniams tikslams, jei nėra raštiškai sutarta kitaip. Apibrėžta privatumo politika galioja ir informacijai, kurią vartotojas pateikia mums, naudodamas mūsų tinklalapį www.tripmap.lt ir paslaugas.

Žemėlapių įsigyjimui reikalinga informacija

Jeigu jūs perkate žemėlapį, naudodamiesi internetinėje parduotuve www.tripmap.lt, kuris yra parduodamų prekių sąrašę, mes savo ruožtu pareikalausime tam tikros asmeninės Jūsų informacijos. Jūs privalote mums pateikti validžią ir tikrą kontaktinę informaciją tokią kaip vardas, pavardė, adresas, miestas, pašto kodas, elektroninis paštas, telefono numeris bei finansinę informaciją tokią kaip kreditinės kortelės tipas, kreditinės kortelės numeris, kortelės galiojimo data ir saugumo kodas. Mes naudosime šią informaciją tik mokėjimo ir pinigų perlaidų tikslams, bei tam, kad įvykdytume Jūsų užsakymus, kaip pageidauta. Jeigu susidursime su problemomis vykdydami jūsų užsakymą, mes panaudosime šią informaciją tam, kad susisiektumėme su Jumis. Taip pat Jums pateikus konkrečios prekės užsakymą, mes panaudosime šią informaciją, tam, kad elektroninio pašto pagalba atsiųstumėm patvirtinimą, susijusį su Jūsų užsakymu.

Kai jūs atliekate pirkimą www.tripmap.lt internetinėje parduotuvėje, mes įsipareigojame niekam neskelbti ir saugoti Jūsų asmeninę informaciją tokią kaip: (vardas, pavardė, adresas, elektroninis pašto adresas, banko mokėjimų duomenys.). Mums ši informacija yra reikalinga, norint sėkmingai atlikti pardavimą ir sėkmingai Jums pristatyti Jūsų prekes.

Mes nebendradarbiaujam su jokiomis kompanijomis ar trečiaisiais asmenimis, kurie turėtų prieigą prie bet kokios Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos internetinėje parduotuvėje www.tripmap.lt

Jeigu mūsų privatumo politika pasikeistų, mes apie pakeitimus būtinai informuosime asmeniškai el. laišku arba www.tripmap.lt internetinės parduotuvės privatumo politikos puslapyje.

Siųsdami užklausas dėl aukštos kokybės žemėlapio įsigyjimo, Jūs sutinkate, kad Jūsų elektroninio pašto adresas būtų įtrauktas į www.tripmap.lt naujienlaiškio prenumeratorių duomenų bazę ir pažymite, jog sutinkate gauti aktualias naujienas ir pasiūlymus nurodytu elektroniniu paštu. Jeigu pageidaujate nebegauti naujienlaiškių ar kitų el. laiškų iš www.tripmap.lt spauskite “Unsubscibe” mygtuką naujienlaiškio pabaigoje arba susisiekite su mumis labas (eta) tripmap.lt, kad mes tai panaikintume.

Jeigu manote, kad ši internetinė parduotuvė nesilaiko savo privatumo politikos galite susisiekti su mumis elektroniniu paštu labas (eta) tripmap.lt.

 

Message Us