Jei turite klausimų, kurie nepateikti šiame puslapyje – rašykite ir klauskite [email protected] arba skambinkite tel.: +370 623 26666

Kaip bus pristatytas žemėlapis?

Žemėlapius ant drobės pristatome kurjerių tarnybomis (DPD – Lietuvoje, TNT – Užsienyje). Žemėlapį perdavus kurjeriui, jums atsiųsime siuntinio sekimo nuorodą – galėsite stebėti, kada siuntinys pasieks jūsų nurodytą adresą. Prieš pristatant kurjerių tarnyba turėtų susisiekti su jumis SMS žinute, el.paštu arba telefono numeriu. Kartais užsakymus Vilniuje pristatome patys, tuomet su jumis susisiekiame telefonu.

Kada bus pristatytas žemėlapis?

Žemėlapius gaminame patys, todėl stengiamės Jūsų užsakymus įgyvendinti, kaip įmanoma greičiau, nebent pageidaujate kitaip (pvz. Jums reikia, kad gautumėte tam tikrą datą). Vidutinio dydžio (100×70 cm) žemėlapius ant drobės gaminame į priekį ir juos sandėliuojame, todėl užsakymus įgyvendiname greičiau – per 1-3 darbo dienas. Kitų dydžių žemėlapiai yra gaminami pagal užsakymus ir šie Jums būna pristatyti per nurodytą laikotarpį. Laikotarpis skaičiuojamas nuo kitos darbo dienos, kai yra gautas Jūsų apmokėjimas.

Jei reikia greičiau ar kaip nors kitaip – paskambinkite ar parašykite mums ir mes pasistengsime Jums padėti.

Gavau apgadintą žemėlapį. Ką daryti?

Visų pirma, atsiprašome už nemalonumus. Savo ruožtu pateigsime pretenziją vežėjams ir tikėsimės, kad jie kompensuos patirtus nuostolius. Prašome el. laišku atsiųsti: pažeistos pakuotės nuotraukas; pažeisto žemėlapio nuotraukas ir aprašyti situaciją, atsakant į klausimus, bet neapsiribojant: kada pastebėjote sudagintą pakuotę; kaip pakuotė buvo Jums įteikta; kokios pažeidimo žymės yra matomos; ar yra pažymėta apie pažeidimą siuntos sekimo istorijoje; kur žemėlapis yra pažeistas.

Ar galėsiu žemėlapį pakeisti į kitą spalvą, jei pasirinkta netiks namuose? 

Žemėlapius galite pakeisti per 30 darbo dienų. Žemėlapis turi būti nepažeistas, nesusmaigstytas ir nebūti kitų naudojimo ar pažeidimo ženklų. Žemėlapį ant drobės reiktų atsiųsti mums atgal per kurjerių tarnybą arba patiems atvykti pristatyti į mūsų studiją Verkių g. 5, Vilniuje. Gavus žemėlapį, jį apžiūrėsime, o tuomet išsiųsime jums kitą pasirinktą variantą (atvykus gyvai – galėsite iš karto pasiimti naują pasirinkimą).

Kur galima apžiūrėti žemėlapius gyvai? 

Žemėlapius galite apžiūrėti Nordikos prekybos slėnyje (šalia Ikea), Vilniuje arba Vilniaus Akropolyje ( 2-ame aukšte, šalia Pegaso ir Ermitažo). Vietoje bus ne visi mūsų turimi dizainai, tik pavyzdinė ekspozicija. 
 
Taip pat apžiūrėti galite atvykti į mūsų darbo studiją Verkių g. 5, Vilniuje. Prieš atvykstant reiktų pasiskambinti, kad būtume neišvykę. Skambinti: +370 623 26666

Kokia kalba sudaryti žemėlapiai?

Ne detalus pasaulio žemėlapis sudarytas anglų kalba.
Detalus Pasaulio žemėlapis sudarytas anglų kalba, tačiau kiekvienos šalies vietovardžiai pateikti originalia, tos šalies kalba (visos raidės lotyniškos). 
Europos žemėlapis sudarytas anglų kalba, tačiau kiekvienos šalies vietovardžiai pateikti originalia, tos šalies kalba.
Lietuvos žemėlapis sudarytas lietuvių kalba.

Ar žemėlapiuose pateikta tiksli geografinė informacija?

Visi detalūs žemėlapiai yra sudaryti kartografų ir atitinka profesionaliuose žemėlapiuose pateiktą informaciją. Taip pat reiktų suprasti, kad žemėlapiams kuriami dizainai yra meninė jų interpretacija. 

Ar šalys spalvomis yra suskirstomos pagal kokius nors kriterijus?

Ne, šalių spalvos pasirenkamos atsitiktinai.

Ar įsmeigus smeigtuką lieka skylutė žemėlapyje? 

Smeigiant smeigtuką per žemėlapį iš drobės, perduriate specialų apsauginį laką bei pačia drobę. Skylutė lieka nežymi ir neatkreipianti dėmesio. Tačiau, jei dėl kažkokių priežasčių planuojate žemėlapį vėliau laikyti be smeigtukų, rekomenduojame jo visai nesmaigstyti.

Kaip pakabinti žemėlapį? 

Žemėlapio dešiniame ir kairiame kampe prisukti pakabinimo kabliukai. Į sieną reiktų įsukti arba prikalti porą važtų ir ant jų pakabinti žemėlapį. Daugiau: https://tripmap.lt/kaip-pakabinti-zemelapi/
Kita alternatyva – žemėlapį priklijuoti specialia dvipuse lipnia juosta, kurią galite rasti statybinių prekių parduotuvėse. 

Ar žemėlapiai neblunka? 

Žemėlapiai yra padengti specialiu apsauginiu UV drobės laku. Jis neleidžia žemėlapiams blukti, prarasti ryškių spalvų ar nusitrinti dažams. Žemėlapis ant drobės išliks ryškus daugelį metų. Nors ir naudojame patvarias medžiagas, rekomenduojame paveikslui rasti vietą be nuolatinių tiesioginių saulės spindulių ar staigių temperatūros pokyčių.

Kaip prižiūrėti žemėlapį? 

Žemėlapį galite švelniai valyti medžiagine šluoste. Pavyzdžiui, nuvalyti dulkes. Stipriai trinti nerekomenduojame, tačiau pirštų atspaudai ar kiti nemalonūs pokštai lengvai nusivalys. Esant būtinai situacijai, galite šluostę labai lengvai sudrėkinti ir švelniai patrinti išteptą vietą.  

Ar galite išrašyti išankstinę sąskaitą apmokėjimui?

Taip, atsiųskite mums laišką el.paštu [email protected] su rekvizitais ir mes išrašysime Jums išankstinę sąskaitą apmokėjimui.  

Gavau dovanų kuponą. Kur galiu jį įvesti, pateikti?

Dovanų kuponą galite įvesti 2 vietose / laukeliuose:
1) krepšelio puslapyje, po produkto informacija;
2) apmokėjimo puslapyje, virš ‘pristatymo adreso’ informacijos. Čianuoroda
Jei kas nepavyksta – informuokite mus el. laišku ar telefonu.

Į kokį automobilį telpa žemėlapiai?

Mažo ir vidutinio formato žemėlapiai telpa praktiškai į visų automobilių salonus ar bagažines.

DĖMESIO! Didelio formato žemėlapiai telpa tik į universalus, miesto visureigius ir panašaus talpumo automobilius. Transportuojant reikia nuleisti arba išimti galines sėdynes ir tuomet įdėti žemėlapį per visą bagažinės ir salono ilgį. Paveikslo ilgis 1,50 cm, o plotis 1 metras, tad siūlome pamatuoti mašinoje turimą plotą, kad įsitikintumėte, kad nekils problemų (dažnai klientai įsivaizduoja žemėlapį mažesnį nei yra).

Ar personalizuojate žemėlapius?

Taip, žemėlapiuose galime pridėti jūsų norimą užrašą ar kitą detalę. Šį paslauga papildomai apmokestinama. Kaina priklauso nuo apimties ir poreikio. Savo poreikį atsiųskite el.paštu [email protected] , o mes jums suteiksime informaciją, kiek tai kainuotų. 

Ar gaminate dydį pagal specialų užsakymą?

Taip, galime pagaminti žemėlapį pagal jūsų norimą dydį. Parašykite mums [email protected], koks dydis jus domina, o mes paskaičiuosime jums kainą. 
Mažiausias galimas žemėlapis 85×60 cm., didžiausias 150×100 cm. 

Kokios siuntimo į užsienį kainos?

Kainos priklauso nuo šalies (ar tai EU, ar ne EU šalis). Sužinoti konkrečią kainą galite apmokėjimo puslapyje pasirinkus jūsų norimą pristatymo šalį. Jei neradote šalies – galite prašyti mums [email protected] ir jus informuosime. 
 
Žemėlapius į užsienį siunčiame TNT kurjerių tarnybą. 
 
Jei turite klausimų, kurie nepateikti šiame sąraše – rašykite ir klauskite [email protected] arba skambinkite +370 623 26666 ir mes mielai Jums atsakysime. Ačiū!