Jei turite klausimų, kurie nepateikti šiame puslapyje – rašykite ir klauskite labas@tripmap.lt arba skambinkite 8 623 2666

Kaip bus pristatytas žemėlapis?

Žemėlapius ant drobės pristatome kurjerių tarnybomis (DPD – Lietuvoje, TNT – Užsienyje). Žemėlapį perdavus kurjeriui, jums atsiųsime siuntinio sekimo nuorodą – galėsite stebėti, kada siuntinys pasieks jūsų nurodytą adresą. Prieš pristatant kurjerių tarnyba susisieks su jumis SMS žinute, el.paštu arba telefono numeriu. Kartais užsakymus Vilniuje pristatome patys, tuomet su jumis susisiekiame telefonu.

Ar galėsiu žemėlapį pakeisti į kitą spalvą, jei pasirinkta netiks namuose? 

Žemėlapius galite pakeisti per 30 darbo dienų. Žemėlapis turi būti nepažeistas, nesusmaigstytas ir nebūti kitų naudojimo ar pažeidimo ženklų. Žemėlapį ant drobės reiktų atsiųsti mums atgal per kurjerių tarnybą arba patiems atvykti pristatyti į mūsų studiją Verkių g. 5, Vilniuje. Gavus žemėlapį, jį apžiūrėsime, o tuomet išsiųsime jums kitą pasirinktą variantą (atvykus gyvai – galėsite iš karto pasiimti naują pasirinkimą).

Kur galima apžiūrėti žemėlapius gyvai? 

Žemėlapius galite apžiūrėti Nordikos prekybos slėnyje, Vilniuje ir Akropolio prekybos centre, Vilniuje. Abiejuose taškuose yra ne visi mūsų turimi dizainai, tik pavyzdinė ekspozicija. 
 
Taip pat apžiūrėti galite atvykti į mūsų darbo studiją Verkių g. 5, Vilniuje. Prieš atvykstant reiktų pasiskambinti, kad būtume neišvykę. Skambinti: 8623 26666

Kokia kalba sudaryti žemėlapiai?

Ne detalus pasaulio žemėlapis sudarytas anglų kalba.
Detalus Pasaulio žemėlapis sudarytas anglų kalba, tačiau kiekvienos šalies vietovardžiai pateikti originalia, tos šalies kalba (visos raidės lotyniškos). 
Europos žemėlapis sudarytas anglų kalba, tačiau kiekvienos šalies vietovardžiai pateikti originalia, tos šalies kalba.
Lietuvos žemėlapis sudarytas lietuvių kalba.

Ar žemėlapiuose pateikta tiksli geografinė informacija?

Visi detalūs žemėlapiai yra sudaryti kartografų ir atitinka profesionaliuose žemėlapiuose pateiktą informaciją. Taip pat reiktų suprasti, kad žemėlapiams kuriami dizainai yra meninė jų interpretacija. 

Ar šalys spalvomis yra suskirstomos pagal kokius nors kriterijus?

Ne, šalių spalvos pasirenkamos atsitiktinai.

Ar įsmeigus smeigtuką lieka skylutė žemėlapyje? 

Smeigiant smeigtuką per žemėlapį iš drobės, perduriate specialų apsauginį laką bei pačia drobę. Skylutė lieka nežymi ir neatkreipianti dėmesio. Tačiau, jei dėl kažkokių priežasčių planuojate žemėlapį vėliau laikyti be smeigtukų, rekomenduojame jo visai nesmaigstyti.

Kaip pakabinti žemėlapį? 

Žemėlapio dešiniame ir kairiame kampe prisukti pakabinimo kabliukai. Į sieną reiktų įsukti arba prikalti porą važtų ir ant jų pakabinti žemėlapį. Daugiau: https://tripmap.lt/kaip-pakabinti-zemelapi/
Kita alternatyva – žemėlapį priklijuoti specialia dvipuse lipnia juosta, kurią galite rasti statybinių prekių parduotuvėse. 

Ar žemėlapiai neblunka? 

Žemėlapiai yra padengti apsauginiu UV drobės laku. Jis neleidžia žemėlapiams blukti, prarasti ryškių spalvų ar nusitrinti dažams. Žemėlapis ant drobės išliks ryškus daugelį metų. Nors ir naudojame patvarias medžiagas, rekomenduojame paveikslui rasti vietą be nuolatinių tiesioginių saulės spindulių ar staigių temperatūros pokyčių.

Kaip prižiūrėti žemėlapį? 

Žemėlapį galite švelniai valyti medžiagine šluoste. Pavyzdžiui, nuvalyti dulkes. Stipriai trinti nerekomenduojame, tačiau pirštų atspaudai ar kiti nemalonūs pokštai lengvai nusivalys. Esant būtinai situacijai, galite šluostę labai lengvai sudrėkinti ir švelniai patrinti išteptą vietą.  

Į kokį automobilį telpa žemėlapiai?

Mažo ir vidutinio formato žemėlapiai telpa praktiškai į visų automobilių salonus ar bagažines.

DĖMESIO! Didelio formato žemėlapiai telpa tik į universalus, miesto visureigius ir panašias talpias mašinas. Transportuojant reikia nuleisti arba išimti galines sėdynes ir tuomet įdėti žemėlapį per visą bagažinės ir salono ilgį. Paveikslo ilgis 1,50 cm – siūlome pamatuoti mašinoje turimą plotą, kad įsitikintumėte, kad nekils problemų (dažnai klientai įsivaizduoja žemėlapį mažesnį nei yra).

Ar personalizuojate žemėlapius?

Žemėlapiuose galime pridėti jūsų norimą užrašą ar kitą detalę. Šį paslauga papildomai apmokestinama. Kaina priklauso nuo apimties ir poreikio. Savo poreikį atsiųskite el.paštu labas@tripmap.lt , o mes jums suteiksime informaciją, kiek tai kainuotų. 

Ar gaminate dydį pagal specialų užsakymą?

Taip, galime pagaminti žemėlapį pagal jūsų norimą dydį. Parašykite mums labas@tripmap.lt, koks dydis jus domina, o mes paskaičiuosime jums kainą. 
Mažiausias galimas žemėlapis 85×60 cm., didžiausias 150×100 cm. 

Kokios siuntimo į užsienį kainos?

Kainos priklauso nuo šalies (ar tai EU, ar ne EU šalis). Sužinoti konkrečią kainą galite apmokėjimo puslapyje pasirinkus jūsų norimą pristatymo šalį. Jei neradote šalies – galite prašyti mums labas@tripmap.lt ir jus informuosime. 
 
Žemėlapius į užsienį siunčiame TNT kurjerių tarnybą.