Filmai apie keliones

12 YouTube kanalų, kurie įkvėps ateities kelionėms

youtube kanalai kelioniu tema

Įkvėpimo ir idėjų kelionėms semiamės įvairiausiais būdais: nagrinėjame kelionių vadovus, skaitome kitų keliautojų blog‘us, žiūrime filmus ir serialus kelionių tema, o galbūt tiesiog kliaujamės draugų ir artimųjų pasakojimais. Puikiu įkvėpimo ir informacijos šaltiniu gali tapti ir YouTube kanalai – kelionių vlogeriai čia dalijasi originalia filmuota medžiaga iš asmeninių kelionių, įspūdžiais bei naudingais patarimais.

Sėkmingi kelionių vlogeriai – tai žmonės, kurie po pasaulį keliauja jau ne vienerius metus ir yra tapę tikrais kelionių profesionalais. Skirtingai nei, pavyzdžiui, TV kelionių programų kūrėjai, YouTube‘o vlogeriai nėra varžomi jokių standartų, tad jie gali pasiūlyti tikrai unikalų bei išskirtinį turinį, sukurti asmeninį ir net interaktyvų santykį su savo žiūrovu.

Jeigu ir jūs norite pasileisti į virtualias keliones su šiais nenumaldomais kelionių ekspertais, pasisemti įkvėpimo ir sužinoti naujų dalykų apie platųjį pasaulį – kviečiame sekti šiuos įdomius YouTube kelionių kanalus.

Sailing La Vagabond

„Sailing La Vagabond“ – tai australų poros, Elaynos ir Riley, YouTube kanalas, sekantis jų kelionę burlaiviu aplink pasaulį. Pora savo nuotykį pradėjo dar 2014 m., neturėdami visai jokios buriavimo patirties. Dabar jie yra nukeliavę daugiau kaip 86 tūkst. jūrmylių, perskrodę Atlanto ir Ramųjį vandenynus, Viduržemio ir Karibų jūras.

Praėjusiais metais pora susilaukė sūnaus Lenny, su kuriuo toliau gyvena savo burlaivyje ir tęsia keliones. Eylana ir Riley savo video dalijasi ne tik nuostabiais vaizdais iš įvairiausių pasaulio kampelių, bet ir naudingais patarimais tiems, kurie nori pradėti buriuoti.

Best Ever Food Review Show

Amerikietis Sonny keliauja po pasaulį ragaudamas įdomiausius ir keisčiausius vietinių virtuvių patiekalus, kartu supažindindamas savo sekėjus su vietine kultūra bei tradicijomis. Nuo Mianmaro budistų vienuolių mitybos paslapčių, kinų varpos žuvies ragavimo ir lankymosi Vietnamo gyvų maistinių gyvūnų turguje, šios kulinarinės kelionės kartais žadina apetitą, kartais stebina ir šokiruoja.

Sonny jau daugiau kaip dešimtmetį gyvena Azijoje, tačiau keliauja ne tik po šį žemyną. Jo YouTube kanale galima prisižiūrėti keisčiausių patiekalų iš Madagaskaro, Kubos, JAV, Irano, Japonijos, Indijos, Filipinų ir kitur.

Fearless & Far

Mike – vienas labiausiai pašėlusių kelionių vlogerių. Savo kelionėse jis leidžiasi į pavojingus nuotykius, ragauja keisčiausius patiekalus, išbando mistinius ritualus ir dalyvauja beprotiškuose festivaliuose.

Mike‘o nuotykių sąrašas ilgas. Jis praleido 24 valandas iki kaklo užkastas smėlyje kažkur Filipinų paplūdimyje, dalyvavo apelsinų mūšyje šiaurės Italijoje, išbandė varlės nuodų ritualą Amazonės džiunglėse ir lankėsi daugybėje šiurpių, paslaptingų, apsėstų ir stebuklingai gražių vietų.

Hey Nadine

Pozityvią energiją spinduliuojanti kanadietė Nadine keliauja jau daugiau kaip dešimtmetį. Savo YouTube kanale ji dalijasi ne tik smagiomis kelionių istorijomis, bet ir konkrečiais praktiniais patarimais. Pavyzdžiui, ką reikėtų žinoti pirmą kartą keliaujant į Rusiją, Japoniją ar Naująją Zelandiją? Ką būtina susipakuoti į kiekvieną kelionę? Kaip išsirinkti kelioninį fotoaparatą?

Be to, Nadine pasakoja ir apie tai, ką reiškia būti solo keliautoja ir ką turėtų žinoti keliaujančios merginos. Galbūt jos įspūdžiai paskatins keliauti ir jus?

Eva zu Beck

Eva zu Beck – dar viena drąsi keliaujanti mergina, savo vlogą pradėjusi vos prieš kelerius metus, bet jau sulaukusi didelio susidomėjimo. Eva išsiskiria tuo, kad keliauja po mažiau atrastas, dažnai net pavojingas šalis, į kurias daugelis iš mūsų turbūt nė kojos nekeltume.

Jos kelionių sąraše – Pakistanas, Irako Kurdistanas, Sirija, Saudo Arabija, Omanas. Šiuo metu Eva apsistojusi Jemenui priklausančioje, magiško grožio Socotra saloje Indijos vandenyne, kur tikisi pralaukti karantiną.

Bald and Bankrupt

Daugelį metų keliaujantis Benjamin Rich savo kelionių vlogą pradėjo 2018 m., kelionės į Indiją metu. Jis ypač domisi pokomunistinėmis šalimis ir neblogai kalba rusiškai, todėl lengvai susipažįsta su vietiniais ir gali savo sekėjams perteikti regiono kultūrą.

„Bald and Bankrupt“ seka Benjamino nuotykius Armėnijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Azerbaidžane, o ypač daug susidomėjimo sulaukė jo reportažai iš Černobylio. Be buvusio sovietinio bloko, Benjamin keliauja ir po kitas šalis – Pietryčių Aziją, Pietų Ameriką, Kubą ir kt.

Drew Binsky

Drew Binsky – ne tik profesionalus kelionių vlogeris (turi virš 1,5 mln. sekėjų YouTube), bet ir dviejų Guinesso rekordų savininkas: jis yra žmogus, aplankęs daugiausiai UNESCO pasaulio paveldo objektų per 24 valandas ir greičiausias lagamino pakuotojas!

Drew kelionėmis užsikrėtė 2012 m., kuomet pagal mainų programą mokėsi Prahoje. Vėliau persikraustė į Pietų Korėją, kur tapo anglų kalbos mokytoju, ir nuo tada pradėjo nuolatos keliauti. Drew turi tikslą iki savo trisdešimtmečio aplankyti visas pasaulio šalis. Iki šio pasiekimo trūksta ne tiek ir daug – vlogerio sąskaitoje jau 189 aplankytos valstybės.

The Bucket List Family

Kas sakė, kad leistis į nuotykius gali tik jauni vienišiai? Štai Gee šeima po pasaulį keliauja su savo trimis mažamečiais vaikais! 2015 m. Garrett ir Jessica nusprendė parduoti visą savo turtą ir pradėti ne visai tipinį jaunos šeimos gyvenimą – nuolat keliaujant po pasaulį.

Ar tai būtų pusryčiai su žirafomis Kenijoje, ar nardymas su rykliais Meksikoje, net ir mažiausi Gee šeimos nariai yra įtraukiami į visus nuotykius. „The Bucket List Family“ tikrai suteiks įkvėpimo kelionėms, o galbūt ir paskatins daugiau keliauti su savo vaikais?

Kristen & Siya

Keliautoja Kristen rašo didelio populiarumo sulaukusį blog‘ą HopscothcTheGlobe.com, o kartu su vyru ir kelionių partneriu Siya dar kuria ir YouTube vlogą. Pora ne tik apžvelgia smagius kelionių aspektus, bet ir dalijasi daugybe naudingų patarimų: kaip tinkamai susipakuoti lagaminą, kaip keliauti ekonomiškai ir ekologiškai, kaip susidoroti su pokelionine depresija, kaip išlikti sveikiems keliaujant ir kt.

Kai nekeliauja, Kristen ir Siya gyvena savo namelyje ant ratų ir propaguoja minimalistinį gyvenimo būdą, apie ką taip pat galima daugiau sužinoti jų vloge.

Mark Wiens

Mark Wiens gali pasigirti turintis net virš 5,5 mln. sekėjų YouTube! Vlogeris teigia, kad maistas yra pagrindinė priežastis keliauti, ir tai jis įrodo savo apetitą žadinančiais video, kuriuos publikuoja du kartus per savaitę.

Bankoke įsikūręs Mark yra tikras pietryčių Azijos virtuvių ekspertas, tačiau jo YouTube kanale galima atrasti kulinarinių reportažų ir iš daugelio kitų pasaulio šalių – Meksikos, Peru, Rumunijos, Libano, Pakistano ir kt. Dažniausiai ragaujantis tradicinį gatvės maistą, kartais Mark išbando ir prabangius patiekalus – pavyzdžiui, šimtus dolerių kainuojančią Kobe jautieną.

Gabriel Traveler

Gabriel turbūt galima vadinti didžiausiu kelionių ekspertu – šis žmogus keliauja net 30 metų, o savo keliones filmuoja paskutinius 10. Keliaudamas tokį ilgą laiką, Gabriel sukaupė daugybę naudingos ir gyvenimiškos patirties, kurią išdėstė ir keliose kelionių knygose.

72 šalis aplankęs keliautojas savo vloge dalijasi patarimais, kaip keliauti tikrai ekonomiškai ne tik kažkur Azijoje ar Pietų Amerikoje, bet ir tokiose brangiose šalyse kaip Šveicarija. Taip pat Gabriel yra gamtos entuziastas – daug keliauja pėstute, leidžiasi į žygius po kalnus, dykumas, nacionalinius parkus ir kitas nuostabias gamtos vietas.

Vagabrothers

Marko ir Alex – kartu keliaujantys broliai, savo kelionių įspūdžiais YouTube pradėję dalintis dar 2012 m. Dabar jau virš milijono sekėjų turintis jų vlogas yra pilnas asmeniškų istorijų ir naudingų patarimų apie tai, kaip rasti geriausius skrydžių pasiūlymus, kaip išsirinkti kuprinę žygiui ir ką būtinai susipakuoti.

Broliai nestokoja humoro jausmo ir atvirai bendrauja su savo sekėjais. Ar tai būtų kopimas į Kilimandžarą, ar atostogos Monake, be galo kokybiški, kvapą gniaužiantys Marko ir Alex kelionių filmukai net ir didžiausią skeptiką įkvėps svajoti apie būsimas atostogas!

Sek aplankytas vietas žemėlapyje su smeigtukais

 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Pilkas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Retro melsvas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Retro melsvas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Modernus juodas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Modernus juodas (Detalus)
  119.00199.00
 • trip map dovanu kuponas zemelapiui ant drobes
  Dovanų kuponas
  30.00200.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas rusvas
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas/rusvas (Detalus)
  119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.