Kelionės Lietuvoje, Kelionių istorijos

Jūros šventė ir Olando Kepurė

kelione prie baltijos juros karkle tripmap
Visų pirma – labai ačiū tiems, kurie Klaipėdoje, Jūros šventės metu, atėjote pasilabinti į mūsų stendą Dizaino skvere. Tiek man, tiek Pauliui daug reiškia, jog klausiate, pastebite ir netgi siūlote savo idėjas. Mes visko klausome, įsidėmim jūsų mintis bei drąsiai rodome, kas mes ir ką darome. Tikiu, kad buvimas savimi, nesislapstymas tik už prekės ženklo, fiktyvių akcijų bei sąžiningas požiūris į klientą – padeda judėti į priekį ir augti.
trip map zemelapiai klaipedoje
Tad negaliu atsidžiaugti – AČIŪ! 
Pajūryje praleidome keletą dienų, bet jūrą matėme vos porą kartų. Taip nutinka, kai tenka dirbti nuo ryto iki vakaro, o vakare kojos pačios save neša iki dušo ir lovos. Vasara kaip reikiant. Karštis ima viršų, o mūsų energija kartais išsekdavo greičiau nei tikėtasi. Jūros šventės akimirkas labiau matėme portalų nuotraukose nei patys dalyvavome.
akmenuoti karkles papludimiai olando kepureŠventėje prekiavome nuo penktadienio iki sekmadienio, o tuomet mini savaitgalį sau sukūrėme pirmadienį. Ryte atsikėlę ir susikrovę daiktus pajudėjome link Olando kepurės ir šalia esančio paplūdimio. Jei norite nors kiek pasidžiaugti asmenine erdve bei vaizdu be didelio kiekio žmonių, rekomenduoju vykti kuo anksčiau ryte. Po pietų jau gali būtų sunku rasti laisvą vietą mašinai pastatyti (nors pirmadienis!).
baltijos jura vasara karkleje
vasara prie baltijos juros atodangaTakas iki Olando kepurės neilgas ir eina per mišką. Galiausiai išneria su liepteliu nuo skardžio tiesiai į jūros kraštovaizdį. Romantiškiausia netgi ne pats lieptelis ar skardis, kur kiekvienas stengiasi įamžinti save nuotraukose. O pasivaikščiojimas takais aplink, pajūriu, klausantis ošiančios jūros. Karklės paplūdimiai išsiskiria akmenėliais ar didesniais akmenų rieduliais. Galima prisirinkti nuglūdintų medinių pagaliukų bei akmenų, kurie puikiai papuoštų namų vazonus ar balkonus.
olando kepure atodanga karklejebaltijos jura karkleje
ka aplankyti prie juros olando kepure trip mapBaltijos jūra niekuomet manęs netraukė maudynėms, o žmonių perteklius vasaros sezonu atrodo, jog uždengia visą grožį. Tačiau, kai viskas ramu, lėtu ritmu besiritančios bangos ir minkštas smėlis po kojomis – tikra atgaiva mintims. Visgi, kokie romantiški gali būti Baltijos paplūdimiai.
karkles pajurys tripmap
karkles papludimysRezgu mintį, jog reiks grįžti rudenį, jei šiluma dar lepins. Nepamiršti tuomet užsukti į Nidą ir kitas baltiškas vietas.
lankytinos vietos prie juros karkle
pajurio medziai ant kranto

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *