Kelionės Lietuvoje, Kelionių patarimai

Sodyba dviems: 23 pasiūlymai, kur apsistoti romantiškam poilsiui

Sodyba dviems 24 pasiūlymai, kur apsistoti romantiškam poilsiui

DĖMESIO! Tai tik mūsų asmeninės rekomendacijos. Mes nuomos paslaugų neteikiame ir dėl nakvynių nekonsultuojame. Dėl nakvynės kreipkitės tiesiai į sodybų savininkus.

Jeigu ieškote vietos, kur galėtumėt su antra puse praleisti romantišką savaitgalį, ar tiesiog norite trumpam pabėgti nuo miesto šurmulio ir rutinos, atoki sodyba dviems gali būti puikus pasirinkimas. Nuo miško namelių ir nedidelių sodybų prie ežero, iki namelių medžiuose ir glamping‘o palapinių, Lietuvoje poroms skirtų apgyvendinimo vietų pasirinkimas yra išties nemažas.

Sodybų dviems šeimininkai dažnai svečiams siūlo ne tik ramų poilsį gamtos apsuptyje, bet ir įvairias pramogas: pirtį ar kubilą, burbulines vonias, baidarių, irklenčių nuomą, maudynes ežere ar upėje, miško terapiją ir kt.

Atrinkome net 24 sodybas dviems, kuriose bus smagu apsistoti bet kokiu oru.

Sodybos dviems prie ežero ar upės

DOYOU PLACE

DOYOU PLACE – tai modernios architektūros, A formos nameliai, kuriuos rasite Semeliškėse, Elektrėnų r. Nameliai puikiai pritaikyti ramiam poilsiui dviese (arba vienam), vaikai ir augintiniai nepriimami. Sodybos kieme – ežeras, kur galima maudytis, plaukioti valtimi ar irklentėmis, visai čia pat ir miškas.

Kainos prasideda nuo 120 Eur/naktį.

do you place sodyba dviems
DOYOU PLACE nuotrauka

Tauro troba

Gamtos apsuptyje Tauragės r. stūksanti Tauro troba skirta pasislėpti nuo intensyvaus gyvenimo ritmo. Įkurta buvusiame jūriniame konteineryje, ši puiki mini sodyba dviems tinka tiek poilsiui, tiek darbinėms atostogoms.

Kaina – 75 Eur/naktį.

tauro troba sodyba porai
Tauro Troba nuotrauka

Miško nameliai

In Woods. Inkilas

Pabėgimui nuo miesto šurmulio puikiai tiks Labanoro girioje, Molėtų rajone įsikūręs Inkilas. Čia siūlomi patogiai įrengti miško nameliai (su dušu, tualetu, virtuvėlė, terasa ir kt.). Galima išbandyti miško terapiją – Širin-joku.

Savaitgalis dviems atsieis nuo 140 Eur.

inwood inkilas sodyba miske dviems
In Woods nuotrauka

Etno hut

Tarp Vilniaus ir Kauno, netoli Elektrėnų, įkurtas modernus Etno Hut patiks minimalizmo mėgėjams. Liaudies motyvais padailintame namelyje rasite viską, ko reikia ramiam poilsiui dviems. Galima atvykti ir su augintiniu.

Kaina 80-100 Eur/naktį.

etnohut namelio nuoma miske
Etno Hut nuotrauka

Getaway to Forest Cab

Jaukus pabėgimo namelis – mini sodyba dviems, Getaway to Forest Cab įkurtas Labanoro miškų apsuptyje šalia Kertuojos ežero. Apsistoję čia, galėsite mėgautis visiška ramybe be jokių kaimynų ar kitų poilsiautojų aplinkui.

Kainos prasideda nuo 100 Eur/naktį.

gateway to forest namelis dviems miske
Gateway to Forest Cab nuotrauka

Rest in Forest

Rest in Forest – puiki vieta sustoti ir skirti šiek tiek laiko sau. Moderniai ir kokybiškai įrengtus namelius rasite Klaipėdos r., šalia miško ir smaragdo spalvos karjero. Galėsite mėgautis ne tik gamta ir grynu oru, bet ir šiltai burbuliuojančiais privačiais masažiniais baseinais.

Kainos: 115-140 Eur/naktį, priklausomai nuo sezono ir savaitės dienų.

rest in forest sodyba su jacuzi dviems
Rest in Forest nuotrauka

Varėna Treehouse

Varėna Treehouse siūlo du jaukius namelius, stūksančius miško apsuptyje, šalia Merkio ir Versekos upių Varėnos r. Natūralia mediena stilingai įrengti nameliai puikiai tinka romantiškam poilsiui dviese. Galima papildomai užsisakyti ir laiką leisti karštoje ofūro vonioje.

Kaina – nuo 100 Eur/naktį.

varena treehouse namelis medyje dviems nuoma
Varėna Treehouse nuotrauka

Pelėdos troba

Pelėdos troba įsikūrusi Dzūkijos nacionaliniame parke, Žiūrų kaime (Varėnos r.). Tai puiki vieta ne tik ramiam romantiškam poilsiui, bet ir aktyvioms veikloms – plaukimui baidarėmis (visai netoliese čiurlena vaizdinga Ūlos upė), dviračių ar pėsčiųjų žygiams, uogavimui bei grybavimui.

Kaina: ~90 Eur/naktį.

paledos troba sodyba miske porai
Pelėdos troba nuotrauka

Miško rojus

Poilsiavietė „Miško rojus“ kviečia apsistoti viename iš dviejų romantiškų namelių – namelyje ant vandens arba namelyje tarp medžių. Abiejuose iš jų rasite viską, ko reikia ramiam poilsiui. Papildomai galima užsisakyti karštą kubilą, išbandyti maisto degustaciją, žvejybą ir net masažą!

Kaina – 100-130 Eur už naktį.

misko rojus namelis dviems gamtoje
Miško rojus nuotrauka

Ištaigingos sodybos dviems

Atokampis Boutique SPA & Resort

Kaišiadorių r. galima atrasti kiek kitokį, prabangesnį poilsį miško apsuptyje. Poroms siūlomi puikiai pritaikyti miško nameliai – mini sodybos dviems – su visais patogumais: karališko dydžio lovomis, karštomis ofūro voniomis ir kt. Čia pat galima išbandyti ir įvairias SPA procedūras.

Kainos: 120-180 Eur/naktį.

atokampis sodyba dviems su kubilu
Atokampis nuotrauka

Scandvila atostogų namai

Kas gali būti geriau nei privati sodyba dviems su jacuzzi? Kauno r. įsikūrusiuose Scandvila atostogų namuose galėsite apsistoti nedideliame, romantiškam laikui pritaikytame namelyje su terasa ir joje įrengta sūkurine vonia. Sodybos kieme – ir maudynėms tinkamas tvenkinys.

Kaina visam savaitgaliui – 300 Eur.

scandvila jacuzzi sodyboje
Scandvila nuotrauka

Glamping

Lakajai

Prie Baltųjų Lakajų ežero, nacionaliniame Labanoro parke galite apsistoti glamping palapinėse – tentiniuose nameliuose su SPA ir visais patogumais (net šildomomis grindimis!). Nameliai įrengti miško pakraštyje, prie pat ežero, toliau vienas nuo kito, tad turėsite visišką privatumą.

Kainos prasideda nuo 140 Eur/naktį.

lakajai glamping ant ezero kranto
Lakajai nuotrauka

Wandeerer Glamping

Kaišiadorių r. įsikūręs Wandeerer siūlo apsistoti jaukiai ir elegantiškai įrengtose glamping palapinėse. Stovyklavietės svečiai gali leisti laiką klajodami miške, grybaudami, žvejodami, plaukiodami baidarėmis, irklentėmis ar kaitindamiesi pirtyje. Vietai išskirtinumo suteikia šalia veikianti tauriųjų elnių ferma.

Kaina – nuo 60 Eur/naktį.

Glamping Club, Buceliškė

Molėtų r., šalia Bučeliškės ežero įsikūrusi glamping‘o stovyklavietė puikiai tiks ramaus poilsio gryname ore mėgėjams. Be įprastinių veiklų, čia galima sudalyvauti pažintinėje ekskursijoje po netoliese įkurtą bityną, taip pat išbandyti žvejybą ir piešimo pamokas gamtoje.

Kaina – nuo 40 Eur/naktį.

glamping club stovyklaviete prie ezero
Glamping Club nuotrauka

Netradicinės nakvynės vietos dviems

Asalnų stovyklavietė

Stovyklavietė įsikūrusi Aukštaitijos Nacionalinio Parko širdyje, Asalnų ežero pakrantėje. Netradicinės nakvynės ieškančios poros gali apsistoti tipiuose (kūgio formos palapinėse) arba kupoluose, ir tiesiog mėgautis gamtos ramybe.

Dėl kainų ir užimtumo teirautis asmeniškai.

asalnu stovyklaviete kupolos nakvynei
Asalnų nuotrauka

Paukščių namelis medyje

Alytaus rajone, netoli Žuvinto biosferos rezervato, poros gali pernakvoti tikrų tikriausiame namelyje medyje. Čia rasite dvigulę lovą, terasą tarp medžių lajų, šalia, taip pat medžiuose, įrengtas ir tualetas su praustuvu. Namelio svečiai turi galimybę ne tik romantiškai praleisti laiką, bet ir susipažinti su vietos paukščiais.

Kainos prasideda nuo 73 Eur/naktį.

tree house moletai pauksciu namelis
Paukščių namelis nuotrauka

Tree House Molėtai

Dar vienas šaunus namelis medyje, Tree House Molėtai, įkurtas šalia Baltųjų Lakajų ežero. Čia rasite ne tik visus patogumus, nuostabius apylinkių vaizdus, bet ir šalia namelio įrengtą burbulinę vonią. Galima atvykti su gyvūnais.

Dėl kainų teirautis asmeniškai.

Neries trobelė (be patogumų)

Neries regioniniame parke, greta Gabrijolų kaimo, rasite žavingą medinę trobelę, kurioje galėsite išbandyti šiais laikais gal kiek neįprastą pramogą – gyvenimą gamtoje be civilizacijos patogumų. Trobelėje rasite krosnelę bei malkų, minkštas lovas, reikalingus indus bei įrankius, tačiau nieko daugiau. Vietoje elektros, pasišviesite žibaline lempa, geriamą vandenį tempsitės iš šulinio, o maistą gaminsite lauke ant laužo.

Kaina – 30 Eur/naktį.

neries trobele miske
Neries trobelė nuotrauka

VasaRojaus Jurta

Visai šalia Nemuno kilpų regioninio parko, ant Verknės upės kranto, rasite VasaRojaus Jurtą – iš natūralių medžiagų surestą mini sodybą dviems su visai patogumais. Apsistoję čia galėsite ne tik mėgautis ramybe, bet ir kaitintis pirtyje ar mirkti kubile, šiltuoju metų laiku galima plaukti baidarėmis ar leistis į dviračių žygį.

Kaina ~80 Eur/naktį.

vasarojaus jurta nuoma
VasaRojaus nuotrauka

Jurtų kaimas

Jurtų kaimo poilsiavietė įsikūrusi Kelmės r., ant Medinio ežero kranto. Čia galima apsistoti iš natūralių medžiagų – medžio ir vilnos – pagamintose, šiuolaikiškai įrengtose jurtose. Be ramaus poilsio, svečiams siūlomos įvairios pramogos: pirtis, kubilas, žvejyba, tinklinis, sezono metu galima uogauti ar grybauti.

Kaina – nuo 60 Eur/naktį.

jurtu kaimas nuoma
Jurtų kaimas nuotrauka

Kalniaus sodyba (palapinė medyje)

Išskirtinės nakvynės ieškančioms poroms verta apsistoti Kretingos r. įsikūrusioje Kalniaus sodyboje. Čia turėsite galimybę pernakvoti 3,5 m aukštyje pakabintoje palapinėje medyje. Šalia palapinės įrengtas ir hamakas, terasa, mini virtuvėlė, galima naudotis ofūro vonia.

Kaina – nuo 100 Eur/naktį.

kalniaus sodyba palapine medyje
Kalniaus sodyba nuotrauka

Taurų parko namelis medyje

Tauragėje įsikūręs Taurų nuotykių parkas taip pat siūlo nakvynę medyje, tačiau net 8 metrų aukštyje! Paprastai, bet patogiai įrengti nameliai rekomenduojami ekstremalių pojūčių ieškančioms poroms.

Kaina – 40 Eur/naktį.

Japoniškas sodas

Kretingos r., netoli Darbėnų miestelio įkurtas nuostabaus grožio japoniškas sodas. Čia turėsite galimybę ne tik grožėtis žydinčiais augalais ar klausytis paukščių čiulbesio, bet ir apsistoti minimalistiniuose japoniško stiliaus nameliuose bei išsimiegoti ant tradicinių japoniškų žolės čiužinių, Tatami.

Kaina – 150 Eur/nakčiai.

japiniskas sodas kotedzo nuoma
Japoniškas sodas nuotrauka

Visos nuotraukos iš asmeninių sodybų albumų.

Keliones Lietuvoje sekite žemėlapyje su smeigtukais!

 • trip map dovanu kuponas zemelapiui ant drobes
  Dovanų kuponas
  30.00200.00
 • Lietuvos žemėlapis su smeigtukais - Smėlinis
  Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Smėlinis
  69.00199.00
 • 8LT Retro
  Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Retro melsvas
  69.00199.00
 • 6LT Juodas baltas
  Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Juodas/baltas
  69.00199.00
 • 7LT Pilkas baltas
  Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Pilkas
  69.00199.00
 • 4LT Mėlynas
  Lietuvos žemėlapis su smeigtukais – Tamsiai mėlynas
  69.00199.00
akvile photo

Akvilė

Teksto autorė ir keliautoja
Gimiau ir užaugau Vilniuje, o šiuo metu gyvenu Izraelyje, kurio keistenybes ir savitumą vis dar bandau perprasti. Laisvalaikiu ne tik kemšu falafelius (nors tą darau irgi dažnai), bet ir nemažai keliauju, bėgioju, žygiuoju, rašau ir svajoju, o pagauta įkvėpimo savo įspūdžiais dalinuosi tinklaraštyje “Goja Keliauja”.
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.