Kelionių patarimai

Šokių pamokos internetu – 5 šokiai keliautojams

sokiu pamokos internetu

Šokių pamokos internetu – puikus būdas praskaidrinti tamsų vakarą namuose, pasikrauti geros energijos ir šiek tiek pasportuoti. O jei dar nuspręsite mokytis šokius iš skirtingų pasaulio šalių – taip ir įkvėpimo kelionėms pasisemsite, ir sužinosite kai ką naujo apie tų šalių kultūrą!

Nuo energingų Lotynų Amerikos ritmų ir rytietiškų melodijų, iki klasikinių šokių žingsnelių, štai 5 šokiai, kurių pagrindinius judesius lengva išmokti namuose.

Salsa

Salsa – šokis, kuriame susimaišę Lotynų Amerikos ritmai ir Amerikos džiazo judesiai. Į salsą panašūs kubietiški šokiai buvo populiarūs penktajame dešimtmetyje Havanos naktiniuose klubuose ir šokių salėse, o salsa kaip atskiras šokis susiformavo šeštojo dešimtmečio Niujorke. Vėliau po pasaulį išplito ir skirtingi salsos stiliai – kubietiškas, puertorikietiškas, kolumbietiškas, niujorkietiškas, Los Andželo ir kt.

Išmokti šokti pagrindinius salsos žingsnelius galima ir namuose. Energingi judesiai tikrai praskaidrins nuotaiką, o temperamentingi salsos ritmai leis bent mintimis nukeliauti į karščiu alsuojančią Lotynų Ameriką.

Salsos pamokos internetu:

Valsas

Elegantiškasis valsas – klasikinis šokis, kurio pavadinimas kilęs nuo vokiško žodžio „walzen“, reiškiančio „suktis“. Valsas susiformavo XVIII a. Austrijoje, o vėliau išplito po visą Europą. Anuomet tai buvo maištaujančio jaunimo šokis, mat šokti valsą reikėjo glaudžiai susikibus poroje, kas iki tol buvo negirdėta ir kėlė konservatyvios visuomenės pasipiktinimą. Šiandien egzistuoja skirtingi valso stiliai, bet austriškasis išlieka žinomiausiu ir populiariausiu. Valsas Austrijoje šokamas ne tik per garsiuosius Vienos pokylius, įvairias šventes, bet ir Naujųjų Metų naktį, vos laikrodžiui išmušus dvylika!

Jei leidžiate daugiau laiko namuose, galbūt pats metas išmokti (ar prisiminti) valso žingsnelius?

Štai keletas naudingų video:

Pilvo šokis

Pilvo šokis – ekspresyvus šokio stilius, kurio metu ypač išryškėja liemens judesiai. Populiari legenda sako, kad pilvo šokis atsirado, kai po jaunos šokėjos rūbais įlėkė bitė, o kad išsivaduotų nuo jos, mergina ėmė visaip rangytis. Tikroji pilvo šokio atsiradimo istorija nėra žinoma, tačiau greičiausiai šokis gimė Egipte, o šiandien yra populiarus daugelyje Artimųjų ir Vidurio Rytų šalių, Indijoje, Viduržemio jūros regione ir kitur.

Jeigu norite pajusti rytietišką dvasią, išbandykite pilvo šokio judesius! Internete galima rasti nemažai naudingų video – štai keletas pasiūlymų:

Bolivudiški šokiai

Spalvingi Bolivudo filmai retai apsieina be šokių – pagrindiniai veikėjai šokių judesiais perteikia savo jausmus ir išgyvenimus. Bolivudiškuose šokiuose persipynę klasikiniai ir liaudiški indiški šokiai bei tam tikros Artimųjų Rytų šokių ir net disko technikos. Indiška muzika labai gyvybinga ir energinga – nenuostabu, kad jos įtaka jaučiama ir daugelio tarptautinių muzikos atlikėjų kūrinuose.

Bolivudiškų šokių pamokos internetu gali būti tikras geros nuotaikos užtaisas: pasileiskite indišką melodiją ir pirmyn krutinti klubus! Keletas naudingų video:

Solo jazz šokiai

Autentiška džiazo šokio tradicija pirmiausia atsirado ir vystėsi kartu su džiazo muzika, nors vėliau tapo visiškai unikaliu šokio žanru. Solo džiazas yra neatskiriama afroamerikietiškos kultūros dalis: jo ištakos siekia ritualinius XVII a. afrikietškus ritualinius šokius, o Amerikoje išpopuliarėjo XVIII-XIX a. afroamerikiečių bendruomenėse (ypač Naujajame Orleane).

Įprastai šokamas po vieną, solo džiazas palieka daug vietos individualiai kiekvieno šokėjo ekspresijai ir fantazijai – dėl to tai puikus šokis mokytis namuose, net ir neturint poros!

Štai keletas video įkvėpimui:

Smaigstomi žemėlapiai kelionių nuotykius žymėti

 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Margaspalvis (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Margaspalvis (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Safaris (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Safaris (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Pilkas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas (Detalus)
  119.00199.00
 • trip map dovanu kuponas zemelapiui ant drobes
  Dovanų kuponas
  30.00200.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais - Modernus juodas (Detalus)
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Modernus juodas (Detalus)
  119.00199.00
 • Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas rusvas
  Pasaulio žemėlapis su smeigtukais – Pilkas/rusvas (Detalus)
  119.00199.00
Back to list

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *