Kelionės Šiaurės Amerikoje, Kelionių istorijos, Kelionių patarimai

Work & Travel aplink pasaulį

programa australijoje jaunimo keliones

Work & Travel – neįkainojama proga pakeliauti po pasaulį, pagyventi įvairiose šalyje nuo kelių mėnesių iki metų. Po tokių kelionių prisiminimai lieka visam gyvenimui! Patys esame išbandę dvi programas: į Ameriką (studijų metais vasarą) ir Kanadą (jau baigus studijas). Ačiū, Jaunimo kelionėms, kurios populiarina šias kelionių galimybes bei toliau apačioje dalinasi šiuo metu lietuvaičiams pasiekiamomis kryptimis. 

Jei norite keliauti ir jūs – ieškokite informacijos www.jaunimokelionės.lt
Šio projekto komandoje dirba nuostabios merginos, kurios padės sutvarkyti visus dokumentus, pasiruošti bei padrąsins naujam žingsniui.

JAV – tinkamiausia studentams

Daugelis jaunų žmonių norėtų pakeliauti po tolimus kraštus, o galimybė derinti atostogas su darbu jaunimui labai patraukli! Work & Travel USA skirta studentams, joje dalyvaujama vasaros laikotarpiu ir visi išvykstantys jau turi darbus prieš nusileidžiant jų lėktuvui išvajotoje Amerikoje. Tad, planas yra, vykstama ramia širdimi ir pirminiu tikslu kiek padirbėti, o užsidirbus – leistis į nuotykius ir pakeliauti po šalį.

work and travel jav vasara

Reikiamas biudžetas: 2000 EUR
Apie programą: http://www.jaunimokeliones.lt/lt/kelioniu-programos/jav.html

work and travel amerika jaunimo programa

Darbas ir atostogos Kanadoje

Kasmet lietuviams (iki 18-35 m. amžiaus) yra skiriamos 176 vietos t.y. išduodami 176 darbo leidimai, suteikiantys galimybę dirbti ir gyventi Kanadoje visus metus. Anketa pildoma Kanados imigracijos puslapyje ir kvotų gavėjai atrenkami tiesiog atsitiktiniu būdu. Visos kvotos išdalinamos per maždaug pusmetį, vis kas mėnesį išdalinant po truputį.

kelione i kanada work and travel

Ši programa yra geriausias būdas pamatyti Kanadą. Tereikia įsivaizduot, kad padirbėję viename gražiausių miestų pasaulyje – Vankuveryje, po to galėsite keliauti po neįtikėtino grožio gamtos kampelius vakarinėje Kanados dalyje. O tai gali būti vienas didžiausių tavo gyvenimo nuotykių!

Reikiamas biudžetas: apie 2000 EUR
Apie programą: http://www.jaunimokeliones.lt/lt/kelioniu-programos/kanada.html

kanada work and travel programa

kelione i kanada

Darbas ir atostogos Naujoje Zelandijoje

Dalyvavimas jaunimo darbo ir atostogų programoje Naujojoje Zelandijoje pagaliau tampa realybe ir Lietuvos piliečiams! N. Zelandijos ir Lietuvos vyriausybių pasirašytas susitarimas leidžia Lietuvos jaunimui (18-30 m. amžiaus) keliauti ir dirbti “Žiedų valdovo” šalyje jau nuo 2017-ųjų metų. Kasmet čia išduodama 100 darbo leidimų mums, lietuviams. Jie dingsta vos per 4 minutes! Ir viskas vyksta labai paprastu principu – kas pirmesnis, tas gudresnis. Tad tereikia truputį sėkmės ir greičio, jog jau po poros mėnesių galėtum keliauti N.Zelandijos link, joje dirbti ir mėgautis neįprasto grožio gamta.

naujoji zelandija keliones su jaunimo programa

Reikiamas biudžetas: apie 2000 EUR
Apie programą: http://www.jaunimokeliones.lt/lt/kelioniu-programos/naujojizelandija.html

naujoji zelandija jaunimo keliones programa

Australija

Visi žinome – Australija yra kengūrų ir amžinos saulės šalis. Tačiau ji ne tik tai, bet, anot išvykėlių, tai geriausia, ką gali patirti per visą savo gyvenimą. Mes tikime, jog tai galimybių šalis kiekvienam keliaujančiam. Ir visai nesvarbu, ar nori turėti nuostabiausias atostogas, sužinoti, kas yra Australija, jos kultūra, žmonės, ar krimsti rimtus mokslus. Graži, turtinga gamtos įvairove, tolerantiška, šilta, besišypsanti, kartais išprotėjusi… Epitetų daugybė, o šalis tik viena. Australija.

programa australijoje jaunimo keliones

Deja jaunimo darbo ir atostogų susitarimo dar neturime, tad vienintelis būdas norint keliauti, o keliaujant – padirbėti – studijų viza. Išvykėliai pasirenka įvairias studijų programas, kurios teužima vieną ar dvi dienas per savaitę, tad laiko darbui ir kelionėms lieka sočiai!

Reikiamas biudžetas: nuo 3500 EUR
Plačiau apie programą: http://www.jaunimokeliones.lt/lt/kelioniu-programos/australija_150.html

jaunimo keliones i austaralija work and travel

kelione i australija jaunimo keliones

Kitos istorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *